Zasebnost

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Diktatorski komedijant Rupel

Strani: 1 2 3 4 5

anon-35163 sporočil: 30.643
[#310480] 05.09.08 14:17 · odgovor na: anon-21219 (#310462)
Odgovori   +    1

soc je napisal(a):

. . .
Seveda pa kot državljan zahtevam uporabo vseh orodij pravne države zoper dejanske krivce te afere.
. . .
Zahtevati nekaj takega od Brezigarce in Mateja je milo rečeno naivno.
anon-28836 sporočil: 3.657
[#310482] 05.09.08 14:19 · odgovor na: pklada (#310470)
Odgovori   +    0
Verjetno ne ves, da je Barack Obama glasoval PROTI napadu na Irak!  I moja WASP prijatelja ga podpirata cez ACLU...
anon-9939 sporočil: 17.846
[#310483] 05.09.08 14:20 · odgovor na: anon-21219 (#310462)
Odgovori   +    0

soc je napisal(a):

TV Slovenija je lansirala to nečedno teorijo? Če imaš pa morda v mislih angleško - rusko odnose, pa si v arhivih oglej reakcije ruske strani na grde angleške medijske insinuacije.

Vztrajam, da je bila reakcija slovenske države nujna, če je želela ta oblast obdržati domačo in mednarodno kredibilnost, ne glede na cviljenje Cviklov in FDV klana. Samega besedila note ne bom komentiral.

Seveda pa kot državljan zahtevam uporabo vseh orodij pravne države zoper dejanske krivce te afere. Bodisi, da je to JJ & Co., bodisi da sta to Zgaga + Praprotnik s svojimi bolj ali manj znanimi pokrovitelji. Takoj, ko bo krivda prvih na osnovi slavnih in nedostopnih dokumentov dokazana ali ovržena. Krivda tudi za to, da je Slovenija pristala na ravni bantustana bodisi zaradi koruptivnosti, bodisi zaradi naročenega izvažanja predvolilne kampanje.
 
Po do sedaj javno objavljenih podatkih je mogoče logično sklepati , da je edini način, da bi "Afere Patria" bili kriva Zgaga & Praprotnik ta, da naj bi dokumenti na katere se sklicuje finska TV ponarejeni.

Trdim, da tudi to ni nemogoč scenarj, saj je menda v Franciji obstajal vsaj en podoben primer. Toda, za zdaj je takšen scenarij malo verjeten.

Sem se pa danes domislil še enega scenarija na temo "kako & zakaj je prišlo do afere Patria?".

Zopet, po znanih podatkih je prvi namig prišel iz Avstrije zaradi "čudnega" nakazila iz Finske. Avstrija ima pač podobno protipranjedenarno zakonodajo kot Slovenija in se je nekje nekako prižgala luč, da "nekaj ne štima".

"Having said that" se mi zastavljajo naslednja vprašanja:

1. Kako tisti, ki so izpeljali transakcijo niso na kaj takega mislili?
2. Če so mislili in za to vedeli, ali so transakcijo izpeljali kljub temu (ker so bili mnenja, da bo kljub temu "šla skozi") ali ravno zaradi tega (ker so v preteklosti počeli kaj podobnega, pa ni bilo nič hudega..).
3. Ker v naključja pač ne verjamem sem povezal protiterorističen boj (ker je baje "alarm" tam sprožen) in Američane.

Zakaj pa (zopet) nesrečne Američane?

Ja, porco dio, zakaj le, če ne zato, ker je ravno njim omogoče dostop do transakcij v SWIFT omrežju (mednarodno omrežje za finančne transakcije) domnevno za namene protiterorističnega boja..

In kaj imajo američani s to rečjo?

VSE!

Pred tem so pač kupili Viator&Vector ker je bilo podpisano "pismo o nameri" za nakup 8x8 (logično podaljšanje originalne pogodbe za Valuke oz. Pandurje 4x4).

Tudi Bush Jr. je bil v Sloveniji (če se še spomnite) s namenom lobiranja. (Ta prav gotovo ne gre zgolj na vljudostni obisk temveč le tja kjer so interesi).

Rezultat? Hja, JJ-a so pač zavezniki američani pustili na cedilu, čeprav je bil dolga leta tukajšnji "our boy"

Da smo si na jasnem. "Boli nekaj" američane za korupcijo. Korupcija je način dela s vazalnimi državami, saj oni kratkomalo  voditelje vazalnih držav kupijo (tudi) skozi podobne projekte. Toda, problem je bil, ker posel 8x8 ni dobilo pravo (ameriško) podjetje. To pa je že razlog za preplah..
novica sporočil: 5.397
[#310486] 05.09.08 14:21 · odgovor na: anon-43949 (#310475)
Odgovori   +    1
to, da mi gre rupel na jetra, ker se zahvaljujoč dovolj spretnemu preoblačenju srajc svaljka na različnih oblastniških funkcijah že skor dve desetletji, nima zveze s tem, da sem novinar. poleg tega, da sem novinar, sem tudi davkoplačevalec in ekstremno nesramno se mi zdi, da je ta ritoliznik že tolika leta priklopljen na javne jasli, ki jih polnijo tudi iz mojega žepa. in ob tem se tudi jaz lahko vprašam, če so vsi znoreli, da tega človeka trpijo tolika leta.
novica  
anon-164633 sporočil: 2.356
[#310489] 05.09.08 14:25 · odgovor na: novica (#310486)
Odgovori   +    0

novica je napisal(a):
to, da mi gre rupel na jetra, ker se zahvaljujoč dovolj spretnemu preoblačenju srajc svaljka na različnih oblastniških funkcijah že skor dve desetletji, nima zveze s tem, da sem novinar. poleg tega, da sem novinar, sem tudi davkoplačevalec in ekstremno nesramno se mi zdi, da je ta ritoliznik že tolika leta priklopljen na javne jasli, ki jih polnijo tudi iz mojega žepa. in ob tem se tudi jaz lahko vprašam, če so vsi znoreli, da tega človeka trpijo tolika leta.
novica  
 
Men gredo pa na jetra tisti pezdeti, ki tebi ne gredo, pa da ne bo pomote tudi jaz plačujem davke. Je pa ena velika razlika med nama, da si ti kao "neodvisni" novinar, ali pa se vsaj imaš en velik bla,bla..
anon-86509 sporočil: 2.820
[#310492] 05.09.08 14:25 · odgovor na: novica (#310411)
Odgovori   +    0

novica je napisal(a):

sprašuješ, ali si lahko privoščim žaljivke zoper rupla?  ne, na žalost si jih ne morem, ker karkoli grdega napišem o ruplu, zanj ne more biti žaljivo.
novica
 :))))) *****
anon-28836 sporočil: 3.657
[#310494] 05.09.08 14:25 · odgovor na: anon-9939 (#310483)
Odgovori   +    0
Darko, ali nam lahko po enakem antiamerickem kopitu razlozis Vega zgodbo?  Mi lahko zugamo samo Srbiji...

BTW izvirni greh je bil 300K Euro u cash WW v OE.  Potem se zacne trace-back denarnih poti, HB0, 6Y itn.
anon-21219 sporočil: 1.230
[#310496] 05.09.08 14:26 · odgovor na: novica (#310411)
Odgovori   +    1
Dobro, predlagam konkretno tebi, da se prebiješ na TVS kot prvi državni medij (vem, da zavestno ignoriraš, da gre za javni/državni medij in pelješ argumentacijo po liniji splošne svobode medijev, pa kljub temu) in kot rečeno v Tedniku obsodiš Putina, reciva, kanibalizma. Seveda imaš ustrezne dokumente, ki pa jih ne boš razkril drugače, kot na poziv slovenskega sodišča. E, pa da vidim, kako bo rusko veleposlaništvo mirno spregledalo tvoje novinarsko mnenje. E, pa da vidim, kaj bodo povedali in napisali našemu veleposlaniku v Moskvi. Mirno zamenjaj carja s katerim od vodij držav EU. Resno, izpelji tak Skaggsov podvig!

Privoščiš žaljivke? Ma seveda si jih lahko, kolikor hočeš in zoper kogarkoli. Z načinom pisanja si komentator gradi natanko tak image, kakršnega si želi - samo na to sem te opozoril, ker sem takega izražanja bolj navajen pri Mićotu.
anon-28836 sporočil: 3.657
[#310497] 05.09.08 14:27 · odgovor na: novica (#310486)
Odgovori   +    0
Novica, bolj posteno bi bilo, ce bi povedal, da dober naslov prodaja casopis!  Amaterja MM in RP to pridno iskoriscata...
pklada sporočil: 585
[#310504] 05.09.08 14:34 · odgovor na: anon-28836 (#310482)
Odgovori   +    0

s56a je napisal(a):
Verjetno ne ves, da je Barack Obama glasoval PROTI napadu na Irak!  I moja WASP prijatelja ga podpirata cez ACLU...
 
Hilari Clinton in še en kup demokratov je pa podprlo vojno. Ko so dobli pa po pički, so začel pa proti govort.... pa tud Barak Obama govori, da je proti, vojske pa ne bo mogel umaknit iz Iraka, če zmaga.
romy89 sporočil: 502
[#310509] 05.09.08 14:40 · odgovor na: purinoli (#310189)
Odgovori   +    0

purinoli je napisal(a):

 
Ja, bistra dama, s citatom si zadela eno od žalostnih poant tega eseja. Jaz sem malce zgoraj poskusil obrniti tudi na hec, ker je tale trenutna reakcijska zmes preveč imaginarna in glupa čez vse meje. Je pa lakmus, s pomočjo katerega lezejo slovenčki iz rup in se napihujejo, kar normalne ljudi navdaja z dilemo a la Hamlet : oditi ali ne oditi.

Ma pupa, tebe vzamemo, pa če te štuparamo nesemo he he. Samo ne potlej jamrat, da pogrešaš smeh ob gledanju nedolžne blondinke, nasreditikveprečonosca ipd jokerjev slovenske zime. V subtropih bodo druge vrste zabave he he.

Lep pozdrav, dečva in puš na tačko
 Purinoli, s tabo, shamanom, dobom, tekavcem, 090x, drobižkom in še parimi miškoti tukaj, tudi na konec sveta, začnimo pa kar s Kitajsko. Tja bi šla pogledati, da vidim v živo vse, o čemer pišeš.

Potem pa na Aljasko, imam sorodnike tam, ki me vabijo tja že lep čas. Resno razmišljam, da bi sprejela povabilo. Mogoče samo za par mesecev, da pozabim na te gnile marsofske Butale, v katerih ni možno več dihati. Na Aljasko torej, s polnimi pljuči zajeti zrak svobode, ki jo mi še nikoli nismo imeli. Evo, malo pesniške svobode, upam, da ni preveč.

Kuš tudi tebi,
Romy

p.s.
vsakemu, ki bo moje pogovore s purijem komentiral z: get a room, rečem samo: give me the keys, hehe
novica sporočil: 5.397
[#310513] 05.09.08 14:41 · odgovor na: anon-164633 (#310489)
Odgovori   +    0
tudi prav
novica sporočil: 5.397
[#310516] 05.09.08 14:42 · odgovor na: anon-28836 (#310497)
Odgovori   +    0
to je seveda res, ampak nekaterim forumašem je pena iz usta tako zalila oči, da tega ne bi videli. zato jih raje še malo razkurim z dodatnim pljunkom na njim ljubega državnega uradnika rupla.
novica
pklada sporočil: 585
[#310525] 05.09.08 14:52 · odgovor na: novica (#310516)
Odgovori   +    0

novica je napisal(a):
to je seveda res, ampak nekaterim forumašem je pena iz usta tako zalila oči, da tega ne bi videli. zato jih raje še malo razkurim z dodatnim pljunkom na njim ljubega državnega uradnika rupla.
novica
 

Stvar je zlo preprosta. Če bodo JJ dokazal podkupnino bo šel seded. Če mu je ne bodo, bo pa novinar plačal iztoženo odškodnino.

Ste pa eni prav obsedeni z Janšo. Posebej tisti ki ga ne prenašate. Predstavlja strelovod za skrite frustracije posameznikov. Nad koga bi se znesli, če ga ne bi bilo. Mogoče bi blo dobr, da bi mal z distance gledal na politiko.

Ne pa da se daste sprovocirat jugovuću in se pluvate po forumu.

G. Mihajlović vi bi pa lahko s svojo presvetljenostjo osrečil rojake na balkanu. Tam dol je tolk norcev, da prav potrebujejo take kot ste vi, da jim pokažejo pravo pot.
anon-164506 sporočil: 579
[#310531] 05.09.08 14:57 · odgovor na: romy89 (#310509)
Odgovori   +    0

romy89 je napisal(a):

 p.s.
vsakemu, ki bo moje pogovore s purijem komentiral z: get a room, rečem samo: give me the keys, hehe
 Romy, cool woman :-)

Lp
anon-166829 sporočil: 5.290
[#310540] 05.09.08 15:07 · odgovor na: anon-17372 (#310473)
Odgovori   +    1

gregor666 je napisal(a):

pred vojno nismo imeli nic, potem pa so prisli nemci in vse unicili.
 korekcija:

...pred Janšo nismo imeli nič, potem pa so prišle Patrije in vse uničile...
anon-169298 sporočil: 200
[#310542] 05.09.08 15:12
Odgovori   +    1
Bedak pač ostaja bedak!
novica sporočil: 5.397
[#310547] 05.09.08 15:16 · odgovor na: pklada (#310525)
Odgovori   +    1
ne gre za jj, gre za rupla. ne gre za krivdo ali ne krivdo, ampak za debato o tem, ali je nota smotrna. si pozabil, kaj komentiraš ane?
in ko ti zmanjka argumentov, se obesiš na ć in na moje poreklo. mater si džek, ni kaj.
novica
pklada sporočil: 585
[#310558] 05.09.08 15:21 · odgovor na: novica (#310547)
Odgovori   +    0

novica je napisal(a):
ne gre za jj, gre za rupla. ne gre za krivdo ali ne krivdo, ampak za debato o tem, ali je nota smotrna. si pozabil, kaj komentiraš ane?
in ko ti zmanjka argumentov, se obesiš na ć in na moje poreklo. mater si džek, ni kaj.
novica
 
Tud tebe se da še mal razkurit...

  :)
novica sporočil: 5.397
[#310562] 05.09.08 15:26 · odgovor na: pklada (#310558)
Odgovori   +    0
obešanje na moje poreklo me ne more več razkurit, saj sem rojen in že 35 let živim v sloveniji.  to, da se obešaš na poreklo od nekoga, kadar ti zmanjka argumentov, je tvoj problem in ne moj.
novica
romy89 sporočil: 502
[#310572] 05.09.08 15:31 · odgovor na: anon-164506 (#310531)
Odgovori   +    0

antje je napisal(a):

 Romy, cool woman :-)

Lp
 
Hehe, tnx.

LP, Romy
pklada sporočil: 585
[#310598] 05.09.08 15:45 · odgovor na: novica (#310562)
Odgovori   +    0

novica je napisal(a):
obešanje na moje poreklo me ne more več razkurit, saj sem rojen in že 35 let živim v sloveniji.  to, da se obešaš na poreklo od nekoga, kadar ti zmanjka argumentov, je tvoj problem in ne moj.
novica
 
Novica, vi ste taki džeki. En kup problemov doma, pametujete pa o drugih.

Rupel je lahko slab, ampak nižje ko greš na Balkan, je vse še slabš in še krvav povrhu.

In mene moti to, ta me nekdo z juga prepričuje kako je slabo pri nas.

LP, Primož
anon-35163 sporočil: 30.643
[#310602] 05.09.08 15:49 · odgovor na: pklada (#310598)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: anon-35163 05.09.2008 16:09

pklada je napisal(a):

 
Novica, vi ste taki džeki. En kup problemov doma, pametujete pa o drugih.

Rupel je lahko slab, ampak nižje ko greš na Balkan, je vse še slabš in še krvav povrhu.

In mene moti to, ta me nekdo z juga prepričuje kako je slabo pri nas.

LP, Primož
 Ko si v jami, nehaj kopat.
purinoli sporočil: 8.690
[#310628] 05.09.08 16:05 · odgovor na: romy89 (#310509)
Odgovori   +    0

romy89 je napisal(a):

 Purinoli, s tabo, shamanom, dobom, tekavcem, 090x, drobižkom in še parimi miškoti tukaj, tudi na konec sveta, začnimo pa kar s Kitajsko. Tja bi šla pogledati, da vidim v živo vse, o čemer pišeš.

Potem pa na Aljasko, imam sorodnike tam, ki me vabijo tja že lep čas. Resno razmišljam, da bi sprejela povabilo. Mogoče samo za par mesecev, da pozabim na te gnile marsofske Butale, v katerih ni možno več dihati. Na Aljasko torej, s polnimi pljuči zajeti zrak svobode, ki jo mi še nikoli nismo imeli. Evo, malo pesniške svobode, upam, da ni preveč.

Kuš tudi tebi,
Romy

p.s.
vsakemu, ki bo moje pogovore s purijem komentiral z: get a room, rečem samo: give me the keys, hehe


Antje : Romy, cool woman :-)
 
Ma kaj naj rečem, dame na tem forumu ste žal zelo redka pojava, ampak v veliko večji meri obdarjene s pametjo, pronicljivostjo & šarmom kakopak. Brez podcenjevanja nekaterih ikon tule, ki si jih ti Romy že naštela. Če malce poskušam pogledat v kristalno kroglo ( iz kofeta že 15 let ne šlogam več, ker sem prevečkrat zadel v polno he he), vidim neko druščino na kakih kakih 22 o N / 114 o E v subtropih na malce daljši ekskurziji ali emigraciji/eskapaciji od tele odtrgane, popolnoma razštelane kneževinice, kjer vladajo pir, obskurni cajtengi, pozersko valjanje v blatu za 0,3% volilcev ipd.

In bi lahko (mentalno) iz enake distance gledali na vragolije Dementiostana, Burme, Kube in še česa. Kar je pa najbolj obskurno je pa to, da je Kitajska sicer v marsičem (še) v tej druščini, ampak njene spremembe na vseh nivojih se dogajajo tako hitro, da so v marsičem že pred nami V ABSOLUTNEM SMISLU. In to bi mi znali lepo užiti, ne?

En lep pozdrav, Purinoli 

P.S. Tisto s keyholder....si pa dobro zašpilila he he, nice.
anon-40611 sporočil: 1.166
[#310634] 05.09.08 16:08
Odgovori   +    0
Članku Novice in komentarju Attile ni kaj dodati!
pklada sporočil: 585
[#310679] 05.09.08 17:01 · odgovor na: anon-35163 (#310602)
Odgovori   +    0

mataj je napisal(a):

 Ko si v jami, nehaj kopat.
 
Jame so si kopal Muslimani, preden so jih četniki likbvidiral.

G, Mihajlovič. Primerjava note z karikaturami preroka Mohamedaje je slaba. Norčevanje z neke svari, ki je na Muslimanom sveta je izraz arogance in večvrednostnega kompleksa zahodne civilizacije, ne pa svobode govora. Pojdi v Avstrijo ali pa Nemčijo pa začni vsklikat: "Živel Hitler." In potem lahko štopaš kolk hitro se konča svoboda govora v Evropi. Lahko te pa Američani povabijo v Gvantanamo in ti razkažejo taborišče za muslimane, kjer "spoštujejo in gojijo" pridobitve zahodne civilizacije.

Hočem v glavnem povedat, da si ti Novica tipični predstavnik take mentalitete. Druge poučuješ kaj je prav in kaj narobe, sam si pa v substanci (svoji ali nacionalni) pokvarjen.

Kolk je blo že mrtvih muslimanov v Srebrenici? 5.000? 10.000? In pol se še delamo norca iz njihovih svetnikov in potem pride Novica  in vzame ta pri mer kot iztočnico za svoj članek o svobodi govora... A si bil že v Srebrenici?

In mentaliteta
anon-105119 sporočil: 3.426
[#310690] 05.09.08 17:31
Odgovori   +    1
Jasno je, da so Janša& at co glede Patrie popušili na celi črti, od januarja interpolna zahteva, policija je pa šele včeraj opravila informativni razgovor z Janšo, halo Pica Slovenistana?
Do zdaj bi policija že zdavnaj lahko preverela bančne račune in vse transakcije v zvezi s tem poslom.
In zakaj jih niso?
Barbara Brezigar je čakala, da dobi kake konkretne podatke iz Finske, ha, ha, pa to je res burleska vseh burlesk.
Novica ne daj se našim plačanim zblojenim nacističnim provokatorjem in le tako naprej,
od mene si dobil čisto 5 za en kratek komentarček o Ruplu.
Stoyan Svet katedrala.si
anon-164506 sporočil: 579
[#310701] 05.09.08 18:07 · odgovor na: purinoli (#310628)
Odgovori   +    0

purinoli je napisal(a):

 
Če malce poskušam pogledat v kristalno kroglo ( iz kofeta že 15 let ne šlogam več, ker sem prevečkrat zadel v polno he he), vidim neko druščino na kakih kakih 22 o N / 114 o E v subtropih na malce daljši ekskurziji ali emigraciji/eskapaciji od tele odtrgane, popolnoma razštelane kneževinice, kjer vladajo pir, obskurni cajtengi, pozersko valjanje v blatu za 0,3% volilcev ipd.

In bi lahko (mentalno) iz enake distance gledali na vragolije Dementiostana, Burme, Kube in še česa. Kar je pa najbolj obskurno je pa to, da je Kitajska sicer v marsičem (še) v tej druščini, ampak njene spremembe na vseh nivojih se dogajajo tako hitro, da so v marsičem že pred nami V ABSOLUTNEM SMISLU. In to bi mi znali lepo užiti, ne?

En lep pozdrav, Purinoli 

 
:-)) ql, to ti je ideja Purinoli. Upam, da ti gre šloganje iz krogle enako uspešno kot iz kofeta ;-).

Lep vikend želim
anon-9939 sporočil: 17.846
[#310724] 05.09.08 18:53 · odgovor na: anon-91864 (#310689)
Odgovori   +    0

shaman je napisal(a):


He, he!

Komunisteki se morate odločiti, kaj je zaj, ali ste užaljeni, da vaši Svoji™ s katerimi ste, za neobstoječa vozila hiteli v obdobju "no mаn's time" ob koncu vašega prejšnjega mandata na oblastni poziciji podmizno podpisali pismo o nameri, da bi na ta način v večnost podaljševali priključek komuanjzer bratstev na skupnoskledo mimo pravil in zakonov javnega naročanja, ali se bi radi predajali sladkostim antiamerikanizma.

V konkretnem slučaju ste se komunisteki naslonili na oz. spajdašili z nekim ameriškim podjetjem iz USA vojaškega kompleksa.

Kaj ste zdaj tovariš 021, z Аmeri ali proti Аmerom? Не може бре и паре и јаре, куме!

LP shaman

Veš kaj je najbolj smešno? Da eno "neprincipjelno koalicijo" zamenjuješ s drugo.

Moja pozicija okrog Patrij je naslednja: Meni je Patria kot tehnološko superiorno vozilo glede na Pandurja 8x8 bolj všeč in kot posel bolj verodostojna kot V&V zgodba. To sem jaz. Jaz s nobenim nisem podpisoval pisma o nameri (ker Zakon o javnem naročanju česar takega niti ne predvideva). Kdor ga je podpisal na strani (potencialnega) dobavitelja bi moral vedet, da podpisuje nekaj kar se morda ne bo uresničilo. Tisto pa, ki ga je podpisal na strani Vlade pa je mogoče majčkeno prekoračil svoja pooblastila. Ne vem, ugibam, ker danes eliko ugibamo.

A tudi, če bi posel v V&V obveljal bi za Slovenijo bil pozitiven le ob pogoju, da se ga sestavlja (tako kot Patrie) v Sloveniji. Šele tedaj nastane zaradi vojaških dobav korist za skupnost, drugače pa ne. Drugače gre le za zapravljanje denarja.
anon-25464 sporočil: 2.725
[#310734] 05.09.08 19:31 · odgovor na: anon-166829 (#310242)
Odgovori   +    0

Pia je napisal(a):

Že zopet zganjaš demagogijo!

"Skratka novinarji se ukvarjajo z nerelevantnimi okoliščinami (tale v članku je ena izmed njih) in z analizo nerelavntnih vprašanj, dajejo vrednostne sodbe in zaključke o odgovornosti vpletenih in koruptivnost v zadevi Patria."

Misliš, da je dajanje vrednostnih sodb samo tvoja pravica?

Koje tvoj kolega na forumu zagovarjal neko zadevo s temi stavki: "Tukaj samo jaz debatiram, ti pa ob strani bevskaš.
Pravo je stvar logike. Ni pomembno koliko sodne prakse prebereš, ampak koliko jo razumeš." si mu ploskal. Nihče s takim stališčem ne more biti sodnik.Zakaj bi bilo potrebno novinarje ali kogarkoli sankcionirati?  Vsak lahko reče in napiše kar hoče!!!!!!!!!!! Stvar razumnega človeka pa je ali mu bo pritrdil ali ne. Vsak, ki nekaj izjavi mora vedeti in večina tudi ve, da mora vsako izjavo tudi dokazati, drugače je lahko zanjo kazensko odgovoren.

Sedaj pa pazi, ne boš verjel, kje in kdaj je potrebno izjavo dokazati! Šele na sodišču in nič, popolnoma nič prej.

Ti pa sprožaš gonjo proti vsem in vsakomur, ki ne misli tako briljantno, kot misliš, da misliš ti! Seveda pa tebi ni potrebno ničesar dokazati, to morajo drugi. Takih dvojnih meril je v našem sodstvu ogromno. V imenu ljudstva sodijo ljudje, ki zase mislijo, da so nad ljudstvom. In to je naša pravna država? Fuj in fej!




 
 oh YOU are THE missing link

Strani: 1 2 3 4 5