Strani: 1

RPavlic sporočil: 14
[#3084196] 15:59
Odgovori   +    0
Kaj pa glede prodaje zemeljskega plina?
primvla sporočil: 1.435
[#3084201] 21:00 · odgovor na: RPavlic (#3084196)
Odgovori   +    0
kaj pa pistacije, a pistacije loh prodaja?
najobj sporočil: 33.327
[#3084203] 21:33 · odgovor na: primvla (#3084201)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: najobj 23.06.2026 21:42
[primvla]
kaj pa pistacije, a pistacije loh prodaja?
... čuj, sicer novica na ORF.at nima glih neposredne zveze z ZDA in nafto iz Irana, ampak potem ko so mesec dni nazaj www.rtvslo.si/svet/e...ina/782792 prepotentni Britanci omilili sankcije na uvoz ruske nafte in utekočinjenega zemeljskega plina preko posrednikov iz Indije, so zdaj na Dunaju omogočili neposredno plačevanje orf.at/stories/3433980/ za rusko nafto in plin v lasti ruskega giganta Lukoil ... ja, karma is a bitch in ko je tako vroče, se moraš na nek način ohladiti in takrat je za "večvredne" Britance zaradi posrednikov sicer malo dražja "manjvredna" elektrika od Rusov dovolj dobra ...

Strani: 1


vm-kiva