Strani: 1

FIN-544124 sporočil: 6.615
[#3084187] 12:42
Odgovori   +    0
Itak.

V vsaki večji vasi je vsaj en prevoznik, ki ima 100 tovornjakov.

Bo pač treba zmanjšat število tovornjakov in se bo že preživelo.

Strani: 1


vm-qetesh