Zasebnost

Strani: 1

FIN-352565 sporočil: 3
[#3048667] 07:58
Odgovori   +    1
Kako pa naj bi potekalo plačevanje z google Pay z N26 računa?
crt sporočil: 27.672
[#3048668] 07:59
Odgovori   +    4
Torej, ne glede na to, ali boste pri trgovanju uspešni ali ne, morate vse sklenjene posle finančni upravi (Furs) prijaviti
po moje samo prodaje in z njimi povezane nakupe, ne pa tudi pozicij, ki so bile kupljene, a se ne prodane. razlika ni samo dlakocepska (predvsem v kontekstu pravila 30 dni).
MartinaIfk sporočil: 1
[#3048672] 08:27 · odgovor na: FIN-352565 (#3048667)
Odgovori   +    0
Po mojem vedenju N26 ne deluje z google pay. Morda lahko avtor članka poizvede še to?
GV-1113 sporočil: 554
[#3048680] 09:32
Odgovori   +    0
Trade republic je pri trgovanju z delnicami goljufiv, zato ga odsvetujem.

Lahko sicer kupite delnice iz LJ borze, ampak ne po borznem tečaju, temveč po slabšem tečaju ki si ga bo izmislil njihov pogodbeni partner, ki je trader in ne broker.

Jaz sem preko mobilne aplikacije potrdil nakup delnic po tečaju, ki je bil napisan, nakar so oni samovoljno izvršili nakup po višjem tečaju in mi vzeli denar. Skratka, nategujejo! In potem bluzijo o količini in podobno... ampak to je programirana past.

Zdaj razmišljam, kako bom lahko prenesel te delnice od njih na NLB. Ker pri njih jih ne bom mogel prodati po borzni ceni, ampak spet po neki izmišljeni ceni, ki jo bo postavil njihov trader.

Oni zavajajo s tem, da kao obračunajo samo 1 EUR na transakcijo nakupa delnic, a dejansko te oberejo s tem, da ti delnice preprodajo po zmanipuliranem tečaju.
mimoidoci sporočil: 6.130
[#3048683] 10:47 · odgovor na: GV-1113 (#3048680)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: mimoidoci 24.09.2024 10:59
[GV-1113]
Trade republic je pri trgovanju z delnicami goljufiv, zato ga odsvetujem.

Lahko sicer kupite delnice iz LJ borze, ampak ne po borznem tečaju, temveč po slabšem tečaju ki si ga bo izmislil njihov pogodbeni partner, ki je trader in ne broker.

Jaz sem preko mobilne aplikacije potrdil nakup delnic po tečaju, ki je bil napisan, nakar so oni samovoljno izvršili nakup po višjem tečaju in mi vzeli denar. Skratka, nategujejo! In potem bluzijo o količini in podobno... ampak to je programirana past.

Zdaj razmišljam, kako bom lahko prenesel te delnice od njih na NLB. Ker pri njih jih ne bom mogel prodati po borzni ceni, ampak spet po neki izmišljeni ceni, ki jo bo postavil njihov trader.

Oni zavajajo s tem, da kao obračunajo samo 1 EUR na transakcijo nakupa delnic, a dejansko te oberejo s tem, da ti delnice preprodajo po zmanipuliranem tečaju.

Če bi ti napisal vsaj še, da si v eksekucijo dal LIMIT order (poznamo namreč več vrst naročil), oni pa so ti kupili po slabši ceni od navedene, bi ti človek morda celo verjel. Pogovarjati se o programirani prevari brez detajlov pa je brez veze.

Stvari so dandanašnji povsem avtomatizirane in preko likvidnih borz se valijo gromozanski volumni. Ja, če daš pa nemškemu brokerju MARKET order za nakup na LJSE si pa luzer že v fundamentu.


P.S.: Ne more imeti potem broker v (svoji in tvoji) avtomatski evidenci. Limit buy pri 21 evrih sem stranki izvedel po 22 evrov.

P.P.S.: Lahko pa obstaja nekje brokerjeva opomba k poslu: (Butasti) stranki sem za market buy 1.000 lotov 3 ure kupoval pol dnevnega volumna neke nelikvidne delnice vse od 22 pa do 50 evrov. Ker je tako naročila.
Nollem sporočil: 987
[#3048685] 11:03 · odgovor na: mimoidoci (#3048683)
Odgovori   +    0
so tudi taki "brokerji", ki so kao brez provizije in ti kupijo po limitu 21 USD, cena na trgu pa je recimo 20,8 USD

so ble tudi deklice, ki promovirajo take brokerje gostje na ogrogli mizi Financ
GV-1113 sporočil: 554
[#3048689] 12:01 · odgovor na: mimoidoci (#3048683)
Odgovori   +    0
Še enkrat, Trade republic ni BROKER (delnic ne kupuješ na LJ borzi), ampak je DEALER in mu to vrši podizvajalec, neka firma Lange in še nekaj, ki ti delnice PREPRODA.

Na mobilni aplikaciji Trade republica ni nobenih opcij narediti a limited order. Izgleda enostavno, oni ti ponudijo ceno za nakup, ti klikneš koliko delnic hočeš in potrdiš. Potem pa ti brez tvojega soglasja te delnice prodajo dražje (brez soglasja ali obvestila povišajo ceno) in ti vzamejo denar.
crt sporočil: 27.672
[#3048691] 12:16 · odgovor na: GV-1113 (#3048689)
Odgovori   +    0
[GV-1113]
Na mobilni aplikaciji Trade republica ni nobenih opcij narediti a limited order.
ja jbt... ne uporabljat take bede ane.
GV-1113 sporočil: 554
[#3048692] 12:24 · odgovor na: crt (#3048691)
Odgovori   +    0
Saj zato pa so NATEGOVALCI!

Izgleda enostavno, v smislu napiši koliko delnic želiš, prodamo ti jih za 100 EUR po kosu. Ti vneseš število delnic in potrdiš. Potem pa oni BREZ VPRAŠANJA in BREZ SOGLASJA izvršijo transakcijo po ceni 105 EUR, seveda ne z borze, ampak ti jih preprodajo, in ti ta denar enostavno potegnejo z računa.
crt sporočil: 27.672
[#3048693] 12:26 · odgovor na: GV-1113 (#3048692)
Odgovori   +    0
okej, ce vse to drzi, to sigurno ni ok, vendar cisto prakticno gledano bos najvec za svojo korist dosegel tako, da uporabljas kaksnega bolj resnega ponudnika. (in ne tako, da bos skuril X svojega zivljenja za peljanje te zgodbe skozi vse relevantne sogovornike)
gsever sporočil: 4
[#3048694] 13:04 · odgovor na: MartinaIfk (#3048672)
Odgovori   +    0
Kot jaz vem, Google Pay z N26 ne deluje: n26.com/en-eu/google-pay

Notice
Google Pay is only available in Austria, Belgium, Denmark, Estonia, Finland, France, Germany, Greece, Ireland, Italy, Latvia, Lithuania, the Netherlands, Norway, Poland, Portugal, Slovakia, Spain, Switzerland and Sweden.

Strani: 1