7 min
Box Now pri Zagrebu odprl center za 150 tisoč paketov na dan, na vrsti je Slovenija
47 min
Nemčija opušča milijardni obrambni projekt: fregate F-126 ne bo
54 min
Evropske borze večinoma v rdečem, delnice orožarjev strmo navzdol
1 ura
Kakšen mesec! Litostroj pobral za 60 milijonov naročil
1 ura
Bo iz K10+ zrasel slovenski zadružni trgovski velikan?
2 uri
Zakaj je SpaceX včeraj izdal za 25 milijard dolarjev obveznic
2 uri
Allianz: v Hormuški ožini je obtičalo za 125 milijard dolarjev tovora
2 uri
(reportaža) Kako digitalizacija in UI spreminjata proizvodne procese v slovenskih podjetjih
3 ure
Obvestilo imetnikom enot sklada »Eurizon Manager Selection Fund« (»FCP«), kolektivnega naložbenega podjema, ustanovljenega v skladu z luksemburško zakonodajo (Oglas)
4 ure
Mehika: konkurenčni so zaradi nizkih plač
6 ur
Kmetijsko ministrstvo našlo dodatni milijon evrov. Za koga?
6 ur
Na Štajerskem gradi enega največjih nasadov kivija v Sloveniji
8 ur
Zakaj bo Panvita prodala do petkrat več na Hrvaškem
8 ur
Koreja: najbolj vroča borza na svetu, kjer se za nakup delnic jemlje kredit
8 ur
Frida: glasna in vroča računska hrbtenica slovenske umetne inteligence
8 ur
Vogel z maržo, ki je večja od Krkine 1
8 ur
Podatkovni center, kdo bo tebe ljubil 1
8 ur
Od meritev do ukrepov: kako občine ugotovijo, kaj onesnažuje njihov zrak
13 ur
Bo Bruselj uslišal Cigler Kralja?
13 ur
Pregled ameriških trgov: Razprodaja delnic proizvajalcev čipov potisnila Nasdaq navzdol

Strani: 1

GV-1113 sporočil: 2.317
[#3039969] 20.04.24 15:52
Odgovori   +    3
Grozno! Špageti s paradižnikom so bili že lani 20 EUR. Čisto se jim je odpeljalo.
Gustl sporočil: 13.678
[#3039970] 20.04.24 15:57 · odgovor na: GV-1113 (#3039969)
Odgovori   +    2
[GV-1113]
Grozno! Špageti s paradižnikom so bili že lani 20 EUR. Čisto se jim je odpeljalo.
Osebja ne dobijo pa mize so polne. Valjda, da so 20 eur.
0531Zavar sporočil: 2.848
[#3039971] 20.04.24 17:17 · odgovor na: Gustl (#3039970)
Odgovori   +    1
[Gustl]
> [GV-1113]
> Grozno! Špageti s paradižnikom so bili že lani 20 EUR. Čisto se jim je odpeljalo.

Osebja ne dobijo pa mize so polne. Valjda, da so 20 eur.
Nevidna roka trga , kot pravijo..
Ko tržiš nekej kar je sosedom neprecenljivo :) ,
poteem pa : još malo narode PANESTALO :)
FIN-544124 sporočil: 6.616
[#3039978] 21.04.24 00:05
Odgovori   +    1
Naj le dvigajo cene, kolikor hočejo.

Ko imajo bedaki denar, pametni služijo.
odvisnik sporočil: 4.571
[#3040022] 22.04.24 11:58 · odgovor na: Gustl (#3039970)
Odgovori   +    1
[Gustl]
> [GV-1113]
> Grozno! Špageti s paradižnikom so bili že lani 20 EUR. Čisto se jim je odpeljalo.

Osebja ne dobijo pa mize so polne. Valjda, da so 20 eur.
Mogoče bi morali razmisljat v smeri, da dobiček ni kar cena zaposlencev krat 2 .
In se potlej na to prilagaja cena na menijih :)
Drugače pa turizem ni le na Hrvaškem ali le v Istri :)
Endimion sporočil: 11.230
[#3040026] 22.04.24 13:24 · odgovor na: odvisnik (#3040022)
Odgovori   +    3
Bliža se sezona, ko bodo vsa društvena omrežja preplavljena s fotkami računov, Slovenske novice se bodo pridušale "Kako je to mogoče", a vseeno bo 750.000 Janezov in Mick rinilo k njim.

Moraš pa razumeri, da je večina slo turistov, ki gredo tja, bodisi lastnikov apartmajev, pavšal prikoličarjev, ali pa kampistov. Manjši del gre v hotelske sobe, ali pa v lastno apartmajsko zgodbo, kjer v bistvu nekaj full trošijo po kafanah in konobah. Takih, ki jim trošenje na Hrvaškem ne predstavlja prav nobenega bremena, je null komma jozef

Strani: 1


vm-qetesh