1 ura
SK Hynix prehitel Samsung in postal najvrednejše podjetje v Južni Koreji
2 uri
Lea Cok: Ko prostovoljstvo z majhnimi dejanji ustvarja velike spremembe (Oglas)
2 uri
ZDA in Iran poročata o »napredku« v pogovorih, cilj je ohraniti odprto Hormuško ožino
3 ure
Ko za mizo sedi občutno preveč gostov
3 ure
Humanoidni roboti: nova vstopna točka za kibernetske napade (Oglas)
7 ur
Delnica NLB: zakaj je Josip zaslužil skoraj štiri tisoč evrov več od Janeza?
7 ur
JP Morgan: Nižje cene nafte lahko dajo zagon evropskim delnicam
7 ur
20 rastočih delnic, ki jih je mogoče kupiti po podpovprečnih večkratnikih
7 ur
Podjetniki in davčni svetovalci sprašujejo, šef Fursa odgovarja: Tako bomo delali po novem
7 ur
Nova obveznost delodajalcev pri dodatnem pokojninskem zavarovanju: rok je, kazni ni
7 ur
Spletno nakupovanje: bo gumb »dodaj v košarico« izumrl?
7 ur
»Ne moremo vas zaščititi. Lahko pa vas pripravimo, da preživite napad.«
13 ur
OMODA 7: hibridni SUV z bogato opremo in osemletno garancijo (Oglas)
13 ur
Vance o novih odnosih med ZDA in Iranom, Trump pa znova zagrozil z napadi 3
14 ur
Najbolj brani članki danes
16 ur
Viva podkast Atopijski dermatitis: naporna in podcenjena bolezen (PRO)
17 ur
Darko Muženič naj bi jutri odšel z vrha NPU-ja, namesto njega prihaja Borut Franca
22 ur
TOP ČLANKI - Kaj danes berete
22 ur
Od pandemije do družbe utrujenosti: dosegli smo dobo, v kateri se izgublja človečnost
1 dan
Je britanski premier Starmer vendarle pripravljen odstopiti? 1

Strani: 1

0513ANITO sporočil: 10.844
[#3038907] 28.03.24 08:28
Odgovori   +    10
Saška Miškova je bila moja sošolka na FS.
Prejšnjega direktorja Sandija Zalaznika je na to mesto pripeljal moj poslovni partner...

Drugače pa... Kakšne odgovore ste pa pričakovali od podjetja, ki živi od daljinskega ogrevanja...

Đuro tudi pravi..."Če se mene vprača bi vsi voziji Kio"
Froc sporočil: 2.033
[#3038910] 28.03.24 08:50 · odgovor na: 0513ANITO (#3038907)
Odgovori   +    2
Dobra, me je nasmejalo.
FIN-544124 sporočil: 6.609
[#3039070] 01.04.24 11:11
Odgovori   +    2
S to izjavo se bili prehitri za 4 dni.

Danes bi jo morali lansirati.

Še ena teta, ki ne vidi dlje od svojega nosu in nima stika z realnostjo.

1. april !!!

P.S. Pozabila je povedati, kdo bo te njene zamisli plačal.
Endimion sporočil: 11.230
[#3039077] 02.04.24 06:11 · odgovor na: 0513ANITO (#3038907)
Odgovori   +    2
nagrada.gzs.si/vsebi...enci/37611

Zalaznik je (bil) v Danfossu Trata zaposlen 40 let. In tudi začel tam. Nihče ga ni pripeljal tja kot nekakšnega uhlebljenca.
0513ANITO sporočil: 10.844
[#3039096] 02.04.24 12:17 · odgovor na: Endimion (#3039077)
Odgovori   +    0
[Endimion]
nagrada.gzs.si/vsebi...enci/37611

Zalaznik je (bil) v Danfossu Trata zaposlen 40 let. In tudi začel tam. Nihče ga ni pripeljal tja kot nekakšnega uhlebljenca.
Ne uvedal ga je kot mladega Inženirja...

Potem je pa napredoval sam...

Preveč ljudi poznam tam, da bi me nekdo v kaj drugega prepričal...
Endimion sporočil: 11.230
[#3039115] 02.04.24 18:50 · odgovor na: 0513ANITO (#3039096)
Odgovori   +    2
Zgodba te firme je kar pestra. Moj foter je delal tam do 1993. Pa šel pol kot tovornjakar na svoje.

To je bil najprej IMP IKO. Mislim da še čas tozdov in sozdov. Nakar je ob certifikatskem lastninjenju nastala IMP Trata. In ob prevzemu s strani Dancev Danfoss Trata.

Zalaznik je nekako takrat, oz malo prej ratal šef. Moj foter je bil njegov voznik. Vem, ker je smel imet tisti službeni avto v uporabi. Takrat za nas vesoljski Renault 25. :)

Zalaznik je iz tega znotraj korporacije Danfoss naredil velik posel. Ta tovarna je ena najboljših znotraj korporacije. In Danfoss Trata je do sedaj edina firma znotraj korporacije, ki je smela prevzeti nemško firmo. Pri vseh ostalih je prevzem naredila mama iz Danske.

In firma je ostala zvesta svojim osnovam. Kot vem se zaposluje otroke zaposlenih, če imajo znanje. In Dedek Mraz za zaposlene še kar je. Takih podjetij bi rabili več. So res vrhunski.
0513ANITO sporočil: 10.844
[#3039117] 02.04.24 19:51 · odgovor na: Endimion (#3039115)
Odgovori   +    2
[Endimion]
Zgodba te firme je kar pestra. Moj foter je delal tam do 1993. Pa šel pol kot tovornjakar na svoje.

To je bil najprej IMP IKO. Mislim da še čas tozdov in sozdov. Nakar je ob certifikatskem lastninjenju nastala IMP Trata. In ob prevzemu s strani Dancev Danfoss Trata.

Zalaznik je nekako takrat, oz malo prej ratal šef. Moj foter je bil njegov voznik. Vem, ker je smel imet tisti službeni avto v uporabi. Takrat za nas vesoljski Renault 25. :)

Zalaznik je iz tega znotraj korporacije Danfoss naredil velik posel. Ta tovarna je ena najboljših znotraj korporacije. In Danfoss Trata je do sedaj edina firma znotraj korporacije, ki je smela prevzeti nemško firmo. Pri vseh ostalih je prevzem naredila mama iz Danske.

In firma je ostala zvesta svojim osnovam. Kot vem se zaposluje otroke zaposlenih, če imajo znanje. In Dedek Mraz za zaposlene še kar je. Takih podjetij bi rabili več. So res vrhunski.
Jaz sem v tem poslu od leta 2000. Od takrat tudi poznam Zalaznika.
Takrat je bil Zalaznik že direktor Danfossa. Nazadnje sem bil lani na jesen skupaj z Zalaznikom na otvoritvi ene nove proizvodnje v Logatcu (tudi bivšega z IMP Trate). Takrat še ni "upal" oznanit, da gre že čez en mesec v penzijo, je rekel, da bo ša cca 1/2 leta na Danfossu.

Drugače pa vprašaj očeta za Gazvodo, Rekarja, Koržeta, Novaka.... Vsi so bili na IMP & Trati...

Seveda se pa zgodbe lahko malo razlikujejo, odvisno od tega, kdo jih pripoveduje....

Vem da so

Strani: 1


vm-qetesh