Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

hostamox sporočil: 8.460
Ja in potlej raste lukec gor v kraju, kjer je vse urejeno, ljudje radi delajo in žive verjetno bolj konzervativno, po moznosti še priseljenim staršem, ki morajo delat za mezdo in morajo sparat, da pridejo na isto raven.
Kaj misliš, kaj dela to v mladih.
Še amisi baje pustijo svojo mladino par let v svet, da izkusijo vse užitke preden se vprezejo v njihovo kulturo.

Urejenost ne pomeni nujno mentalnega zdravja.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 3012179

Strani: 1

Rokc5 sporočil: 2.857
Ne vem, kaj se je dogajalo familialno tam. Vem edino (to je čisti baba rekla, baba kazala!), da baje ima Lukec zakramente in naj bi bili žlahta in družina kao člani SLS-a (?). Saj pravim, glede na govorice, ne vem kakšna familija so, kako in kaj, nimam pojma in me ne briga.

Kaj je šlo tu narobe, ne vem. Čeprav, da ga je en FDV tako obrnil....

Naša žlahta in vsi so desni, konservativci, katoliki, in vi na forumu veste, da sem hodil na FDV (sem pisal pred leti prigode 'whistleblowerja iz FDV-ja' in ob vsakem trenutku poudarjam, da sem kot uni. dipl. družboslovec velik zaveznik inženirjev in tehničnega kadra). In glede na moje izpovedi na Financah mene Ljubljanski študentski lajf in FDV nista obrnila niti za milimeter. Kvečjemu sta me utrdila v prepričanjih LOL. Pa sem kot študent užival v LJ, saj je bilo kul, žurke, prijateljstva, življenje v urbanem okolju, nč ne rečem, čist o.k pač.

Zakaj je obrnilo Lukca, hm nimam pojma. Mogoče se ni zmogel soočiti z prekariatom tam po krizi 2008, mogoče ga je šokirala realnost življenja študenta FDV, ker recimo če bi bil uni. dipl. inženir, bi morda bilo bolj jasno in bi imel vsaj odprto neko življenjsko pot na Domel (ali pa LTH, Iskro v Kranju itd.)? Ne vem.

Je pa nekako za javnost smešna zgodba kako je Lukec iz konservativnih/delovnih Železnikov postal aktivist leve civilne družbe in predsedujoči stranki Levica :)

Strani: 1