Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.922
Zadnja sprememba: najobj 05.07.2022 19:58
[info64]
Še vedno so predsodki določenih voznikov fosilnih vozil, ki zavidajo EV-je tistim, ki jih imajo.
Sam nisem šminker iz glavnega mesta ampak opravim precej voženj med Ce in LJ, ki so odlična relacija za Ev-je. Včeraj sem gledal in sem opravil zadnja 2 meseca 5000 km, ki so me stali skoraj nič oz. z Passatom, ki stoji pred hišo bi zapravil 600 dodatnih Evrov. Nakup EV-ja je bila pač moja dolgoročna investicija, ki mi bo vsak mesec vračala denar. Za isti denar bi si lahko kupil zelo lepega bavarca in se šel šminkeraj po glavnem mestu. Pa mi ni do tega..
... holy shit ! ... čuj, saj ti verjamem, da mi ne verjameš, da ti jaz električnega avtomobila niti približno ne zavidam, ker pač imam preveč rad zvok motorja, ko "stopim na plin" ... no, ampak če pozabim na sebe in pomislim na tebe, probaj ti vsaj malo pomislit, kako bi izgledali užitki - zaenkrat ne rabiš mislit na bližajoče se redukcije elektrike za gospodinjstva - danes še zelo redkih ponosnih lastnikov električnih avtomobilov, če bi vas bilo vsaj polovica od približno 1,3 milijona osebnih avtomobilov, s katerimi se zavistni Slovenci prevažamo po naših prenatrpanih cestah ... alzo, če skrajšam, vsi dolgoročni investitorji (WTF?) v električne avtomobile bi si končno že lahko zabili v svoje trde betice, da niste sami na tem svetu in da si danes še lahko vračate svoj denar, ko se za naš denar prevažate zgolj zaradi ekonorosti samoizvoljenih bruseljski spitzenkandidatov z ono fon der lajno na čelu, ki ne znajo niti osnovnošolske poštevanke, kaj šele da bi obvladali osnovnošolsko fiziko ... aja, in še nekaj bolj za šalo kot zares, ker pri reklamiranju električnih avtomobilov prodajalci vedno znova poudarjajo pospeške, me zanima, kako ponosni lastniki električnih avtomobilov rečete, ko "stopite na plin" ...

P.S.: elektromarsovci na totem forumu mi na podobna (retorična) vprašanja nikoli niso nič odgovorili, tako da če mi tudi ti ne boš nič odgovoril, mi boš povedal vse ...