Zasebnost

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

simona2 sporočil: 2.205
pa saj pri uhanu ni pomembno, da prebereš, kaj pravi o desnici, ampak je pomembno, kaj pravi o levici... in to, kar pravi, je res...

kar pa se tiče mladih in desnice... s kom pa naj mladi neopredeljeni identificirajo kot z desnico? zakaj nihče na desnici ne dela česa (čisto drugačnega ideološko, seveda, pa pojavno enakega - da ne bo pomote) - kot Nika Kovač? zakaj samo mladi levičarji organizirajo knjižnice pod krošnjami, branje na prostem, izobraževalne, ekonomske dogodke? kdo od mladih desničarjev to počne, pa prosim ne mi z Markom Andrijaničem... koga postaviš ob bok ali pa proti Niki Kovač? Normo Brščič?; ne me zaj... nasproti referendumu za vode, postaviš kaj - za otroke gre proti splavu ... spet, čisto mimo...

in kot je katastrofalna intelektualna kapaciteta vodilnih okoli SDS ta hip, je še bolj skrb zbujajoče, da nimajo prihodnje pametnejše generacije... sorry, postali so kot susak, pa ne vem, če bi polovica SDS nomenklature vedla, kaj to pomeni... kot ne vejo, kaj je kamerun... to je katastrofa!

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2994728

Strani: 1

hostamox sporočil: 8.460
Do 25,30 moraš bit levičar.

Tako je ali pa je nekaj narobe s tabo.

Ja midva z rokcem sva že od malega desnicarja:)

Zanj ne vem, sam pa sem bil vedno cuden.
Jih je pa na podezelju se kar nekaj mladih desnicarjev in dogodki so vaske veselice, lokalna drustva, verska srečanja npr Sticna mladi itn.

V Ljubljani pa to res ni in ;)
Rokc5 sporočil: 2.857
Zadnja sprememba: Rokc5 14.04.2022 15:06
simona2: veš, saj s kritikami se strinjam, so based.

Ni pa vse tako dandy kar se tiče proizvajanja mladih levičarjev v SLO šolskem sistemu. Kordiš recimo je prišel iz FF (takratna zasedba FF) s čepico Che Guevere in nato na valu medijske promocije v DZ.

Kar je alter desne scene mladih v SLO se jo v bistvu hitro ožigosa kot "skrajno", kar je po mojem problem.

Je pa kritika o zanemarjanju podmladka pri desnih strankah na mestu, to pa sam vedno opozarjam. Morda bodo tile internetni časi olajšali identifikacijo novih mladih konservativnih voditeljev v SLO.

P.S. hostamox - ja midva sva specifična. Sploh, ker nisva prestopila v drug tabor tekom odraščanja :)
najobj sporočil: 31.967
[simona2]
pa saj pri uhanu ni pomembno, da prebereš, kaj pravi o desnici, ampak je pomembno, kaj pravi o levici... in to, kar pravi, je res...

kar pa se tiče mladih in desnice... s kom pa naj mladi neopredeljeni identificirajo kot z desnico? zakaj nihče na desnici ne dela česa (čisto drugačnega ideološko, seveda, pa pojavno enakega - da ne bo pomote) - kot Nika Kovač? zakaj samo mladi levičarji organizirajo knjižnice pod krošnjami, branje na prostem, izobraževalne, ekonomske dogodke? kdo od mladih desničarjev to počne, pa prosim ne mi z Markom Andrijaničem... koga postaviš ob bok ali pa proti Niki Kovač? Normo Brščič?; ne me zaj... nasproti referendumu za vode, postaviš kaj - za otroke gre proti splavu ... spet, čisto mimo...

in kot je katastrofalna intelektualna kapaciteta vodilnih okoli SDS ta hip, je še bolj skrb zbujajoče, da nimajo prihodnje pametnejše generacije... sorry, postali so kot susak, pa ne vem, če bi polovica SDS nomenklature vedla, kaj to pomeni... kot ne vejo, kaj je kamerun... to je katastrofa!
... čuj, Simona ... evo, samo eno pojasnilo, Susak je osamljen otok www.google.com/maps/...a=!3m1!1e3 v Kvarnerskem zalivu, kjer so se v preteklosti zaradi slabih prometnih povezav domačini na otoku dolga leta (menda) plodili samo med sabo in so (bile) na naslednjih generacijah otočanov (menda) temu primerne posledice ... khmm, ker nisem glih ziher, da je tudi na totem forumu splošno znano, kaj za SDS pomeni "postali so kot susak" ...
FIN-542731 sporočil: 475
[simona2]
pa saj pri uhanu ni pomembno, da prebereš, kaj pravi o desnici, ampak je pomembno, kaj pravi o levici... in to, kar pravi, je res...

kar pa se tiče mladih in desnice... s kom pa naj mladi neopredeljeni identificirajo kot z desnico? zakaj nihče na desnici ne dela česa (čisto drugačnega ideološko, seveda, pa pojavno enakega - da ne bo pomote) - kot Nika Kovač? zakaj samo mladi levičarji organizirajo knjižnice pod krošnjami, branje na prostem, izobraževalne, ekonomske dogodke? kdo od mladih desničarjev to počne, pa prosim ne mi z Markom Andrijaničem... koga postaviš ob bok ali pa proti Niki Kovač? Normo Brščič?; ne me zaj... nasproti referendumu za vode, postaviš kaj - za otroke gre proti splavu ... spet, čisto mimo...

in kot je katastrofalna intelektualna kapaciteta vodilnih okoli SDS ta hip, je še bolj skrb zbujajoče, da nimajo prihodnje pametnejše generacije... sorry, postali so kot susak, pa ne vem, če bi polovica SDS nomenklature vedla, kaj to pomeni... kot ne vejo, kaj je kamerun... to je katastrofa!
WTF (malo starejši po žargonu zblojene xy generacije :)) - kakšna referenca pa je Nika Kovač in ... kaj je že tista institucija 8. marec? Kaj je dosedaj v življenju ustvarila? Se je mogoče "samozaposlila"? Ali je celo koga zaposlila na podlagi podjetniške ideje? Je naredila kakšno revolucijo v javnem sektorju in s tem kaj doprinesla k zmanjšanju stroškov za nas davkoplačevalce.

Ma tale članek je en velik shit. Edini program in zgodba, ki jo prodajajo pri nas oni s KUL-ico za uho (skrajni nebodisigatrega ali karkoli že so ...) ... samo da ni JJ.
Je bo ... (khm), mene zanima prihodnost. Celo sodstvo, zdravstvo, ja ... tudi šolstvo (predvsem faksi, prednjačijo družboslovni) ... so zjebali "ta naši", ki še vedno prihajajo iz gozdov.

Noben NORMALEN podjetnik ne bo volil teh zadetkov ... bog ne daj, se križam, ko kdaj poslušam kakšnega Hojsa, Gorenjaka in podobne ... vendar ti ne sežejo do kolen "steklim ps..." s ta leve, ala mesečnik, "Aj nid džast tajm", paranonoidni komik, kravžlasti cmerko itd.
Gustl sporočil: 13.630
Zadnja sprememba: Gustl 15.04.2022 07:13
[simona2]
pa saj pri uhanu ni pomembno, da prebereš, kaj pravi o desnici, ampak je pomembno, kaj pravi o levici... in to, kar pravi, je res...

kar pa se tiče mladih in desnice... s kom pa naj mladi neopredeljeni identificirajo kot z desnico? zakaj nihče na desnici ne dela česa (čisto drugačnega ideološko, seveda, pa pojavno enakega - da ne bo pomote) - kot Nika Kovač? zakaj samo mladi levičarji organizirajo knjižnice pod krošnjami, branje na prostem, izobraževalne, ekonomske dogodke? kdo od mladih desničarjev to počne, pa prosim ne mi z Markom Andrijaničem... koga postaviš ob bok ali pa proti Niki Kovač? Normo Brščič?; ne me zaj... nasproti referendumu za vode, postaviš kaj - za otroke gre proti splavu ... spet, čisto mimo...

in kot je katastrofalna intelektualna kapaciteta vodilnih okoli SDS ta hip, je še bolj skrb zbujajoče, da nimajo prihodnje pametnejše generacije... sorry, postali so kot susak, pa ne vem, če bi polovica SDS nomenklature vedla, kaj to pomeni... kot ne vejo, kaj je kamerun... to je katastrofa!

Meni se ne zdi nobene grozne škode, če se večina mladih identificira z levico ali z nikomer. A ni tako vedno bilo? Še posebej, če ni na voljo neke tretje, recimo liberalne opcije (tisto okoli Viranta je imelo nekaj časa tako percepcijo).

Ampak potem pa se zaposlijo (v gospodarstvu) pa dobijo realne probleme v življenju pa kdaj plačno listo pogledajo pa začnejo na kakšno stvar tudi drugače gledat.

To seveda potem še vedno ni dovolj, da bi šel v družbo volivcev, ki se jim fajn zdi en primitivni in ksenofobni Mahnič.

Je pa (vcasih) dovolj za ne volit na prvo žogo neke random leve.


Primer - ženi, po njenem prepričanju levo usmerjeni, sem dal tole za izpolnit:
voliprav.si/vprasalnik

...in ni mogla zaspat od razburjenja, ker ji je NSI pa ostale desne na vrh vrglo (še bolj intenzivno kot meni).

Sem jo potolažil, da so to sladki problemi, ker je to zato, ker ima veliko plačo pa doma posluša neoliberalni brainwash :)

(ne bo seveda volila NSI, ni to zanjo, ampak tega pa tudi ne bo več dala ven iz glave :)

Kar se mene tiče, je napredek, da bo šla tokrat volit...in je povsem vseeno, koga...

Pri mladih me skrbi samo, če nasedejo populistom, ker target so.
XZDRA4 sporočil: 702
Za začetek. Mladi desničarji bodisi šudirajo, bodisi so že zaključili s študijem in so, vsaj tako je v večini primerov, ki jih poznam, dobili službo že pred koncem študija in imajo, glej ga zlomka družino. Pomeni, da nimajo časa za romantične krožke branja revolucionarne literature pod krošnjami dreves internacionalnega prijateljstva.
XZDRA4 sporočil: 702
Za konec. Kdo in kaj pa je sploh ota Uhan? Nekdo, ki se je že vdal politiki.
www.zdravniskazborni...nezaupanja
trocki sporočil: 1.257
[simona2]
in kot je katastrofalna intelektualna kapaciteta vodilnih okoli SDS ta hip, je še bolj skrb zbujajoče, da nimajo prihodnje pametnejše generacije... sorry, postali so kot susak, pa ne vem, če bi polovica SDS nomenklature vedla, kaj to pomeni... kot ne vejo, kaj je kamerun... to je katastrofa!
LOL... Mahnič je res tak...

Strani: 1