4 min
Sprejet zakon, kaj morajo zdravniki delati med stavko, Fides že napovedal ustavno presojo
19 min
Pomembna nova zmaga podjetniških izbrisancev na ustavnem sodišču 1
28 min
Večer: nov sistem omrežnin bo prestavljen za dve leti
47 min
Fiskalni svet ima več pripomb na proračune za obdobje 2024 in 2027
57 min
Slovenski Siemens prejemnik nagrade feniks za najboljši projekt poslovnega svetovanja
1 ura
Hrvaški velikan z avtodeli je na zadnjem pohodu prevzel tudi slovenski del Stahlgruberja
1 ura
TOP ČLANKI - Kaj danes berete
1 ura
Zakaj je Tito prejel italijansko državno odlikovanje in kaj imata s tem vprašanje meje in gospodarstvo
2 uri
Delež eko kmetij večji. Kakšni so drugi kazalniki zelene rasti?
2 uri
Kako smo razglasili ESG-prvaka 2024 in zakaj so udeleženci (tudi nam) tako ploskali
2 uri
Guverner Vasle za Bloomberg: Junijski rez izgleda verjeten, tudi nadaljni, če se uresničijo gospodarske napovedi v praksi
3 ure
Pomoč ali past na cesti? Na to pri avtovlekah pazite, da ne boste plačali preveč
3 ure
Apple bo morda pričel s proizvodnjo iPhonov v Indoneziji
3 ure
Terme Olimia sredi več kot 60-milijonskih naložb
4 ure
Kaj preostane kmetiji, ki zamuja z odplačevanjem posojila
5 ur
Ste pozabili uveljavljati olajšavo za otroke? Še imate čas, večina do 29. aprila
5 ur
Relax: s preoblikovanjem v delniško družbo do še večjega ugleda (Oglas)
5 ur
Vino tedna: Chardonnay erigone 2021, Domaine Vicomte de Noüe-Marinič
5 ur
Natečaj: S kmetije za Vas 2024 (Oglas)
5 ur
Klet Vipava 1894 ima novega enologa

Strani: 1

rename sporočil: 1.321
[#2987866] 06.02.22 17:17
Odgovori   +    7
Tole je pa taksno nakladanje, da se mi niti ne da komentirati.
0513ANITO sporočil: 10.813
[#2987868] 06.02.22 17:21 · odgovor na: rename (#2987866)
Odgovori   +    8
[rename]
Tole je pa taksno nakladanje, da se mi niti ne da komentirati.
Ja tko fajn planirajo z uporabo Umetne Intelegence, da proizvodov, ki si jih prej dobil v roku 2 tednov ni na spregled 1/2 leta in več...

Ud umetne intelegence je ostal samo Tele.
rename sporočil: 1.321
[#2987964] 08.02.22 12:17 · odgovor na: 0513ANITO (#2987868)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: rename 08.02.2022 12:19
Pyotr vas lepo,pozdravlja in sporoca:
interneta stvari, velepodatkov, umetne inteligence, strojnega učenja, veriženja podatkov, napovedne analitike, visokozmogljivega računalništva, kvantnega računalništva, 5G

Tule je VELE samo NAKLADANJE. Glede da to da smo dobili v 10 letih več kot 150.000 geijalcev z juga, da je odšlo 45.000 takih slovencev, ki bi to vsaj delno lahko izpeljali, mi ostane samo da vprašam:
S KOM in s ČIM? NI znanja NI denarja. Obe stvari sta delno zamenljivi, ČE imaš vsaj eno.
Mene pa JEBEJO s tem da mi poberejo 6000e krvavo zaslužene in vplačane pokojnine. VPlačam pa celo nekaj VEČ kot dobim. KAJ sem pa TEPEC, ki hoče še delat???

Kot mi zgleda NI NAJMANJŠE šanse, da ne ponovimo 1980-90. Če bo samo tako slabo, bo še u redu. Konkurenčnost države se zjebe IN vzpostavlja v desetletjih. MI, pa sedaj že 30 let pridno delamo da jo zjebemo. Čehi so bili 2020, 2000$ višje po kupni PPP moči. Kdor je bil tam pred 1990, VE, da je to Slovenska sramota da je svet ni videl.
Poglej PONOVNO pumpanje zadnjega wunderkinda, golobčka. Paaa, očitno imajo najini sedržavljani trajno okvaro možgan.
potem sem ga vprasal, ce lahko to objavim, je pa napisal se:
Seveda, Lahko pa se dodatno posolis levim idiotom, glede zemeljskega plina, posebej tiste ti so imeli toliko povedat proti US LNG. S tem so dokazali da so "popolnoma neobremenjeni z zdravo logiko".
EU bi trenutno brez US plina zmrzovala: Dobave US LNG so PETKRAT VECJE kot dobave ruskega plina po plinovodu. EU je dobra dusa: sanirala bo US dolg, evropejckom "vse zastonj", pa bo se malo pribila davke.

EU's Imports Of U.S. LNG Five Times Higher Than Russian ...
[Search domain oilprice.com] oilprice.com › Latest-Energy-News › World-News › EUs-Imports-Of-US-LNG-Five-Times-Higher-Than-Russi an-Supply.html
By Charles Kennedy - Jan 14, 2022, 9:00 AM CST. So far this month, the European Union has received U.S. natural gas volumes five times higher than Russia's pipeline deliveries, according to ...

Strani: 1