Izbrani forum: Borza

Izbrana tema: CICG

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-333107 sporočil: 8.271
[Borza] Tema: CICG
[#2974147] 13.11.21 16:26 · odgovor na: Micare (#2973985)
Odgovori   +    0
Verjetno se že malce staram! :)

To res niso rešitve! Sem pa dovolj star in razumen, da lahko po 10 (z besedo: desetih) letih ugotovim, da se navkljub vsem mojim naporom ni čisto nič spremenilo! Za milimeter se ni primaknilo, vključno s tem forumom!
Saj tega ne jemljem osebno. Nekako ne uspe tudi neprimeno bolšim, pametnejšim in uglednejšim od mene! Tako je stanje, tak je duh časa.... Žal! Morda boste vi, mlajši, lahko dočakali boljši svet!? Pa še to je pod velikim vprašajem. Jaz sem se sprijaznil in pomiril s svojo usodo in stvarmi, kakršne pač so. Ne da se mi več. Očitno ni kakšnega interesa, volje in želje tudi kje drugje... jaz se lahko samo še čisto od srca :lolam :) Sekiram se že dolgo ravno ne več.
Lahko pa poslušaš pogovor z Mojmirom Mrakom jutri v odd. nedeljski gost val 202, 10:45.
Saj tudi on (in nekateri ostali) na marsikaj opozarjajo. Kakšnega Efekta pa ni!!?

Hotel sem samo povedati, temu rogoviležu, da ravno od rogoviljenje na TR ni kakšnega efekta, in ga tudi ne bo, tudi če se kdo polije z bencinom in samozažge! Ali na križ pribije... Zadeve gredo (hudo) narobe drugje! :(

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2974147

Strani: 1

Rokc5 sporočil: 2.857
[Borza] Tema: CICG
[#2974149] 13.11.21 16:30 · odgovor na: anon-333107 (#2974147)
Odgovori   +    2
FrRoSt - še vedno pa lahko vložiš v CICG in tako prispevaš svoj del :):):):)

Strani: 1