Zasebnost

Strani: 1 2 3

alain sporočil: 5.172
[#2866719] 11.09.20 10:20 · odgovor na: (#2866716)
Odgovori   +    3
Pri nas skoraj nihče ne umira, to je point bebo.
shevchenko sporočil: 21.898
[#2866721] 11.09.20 10:36 · odgovor na: (#2866718)
Odgovori   +    2
zdej je že uradno, 108 okuženih
potrc je svoje dosegel. cestitajmo
alain sporočil: 5.172
[#2866736] 11.09.20 11:32 · odgovor na: (#2866729)
Odgovori   +    1
Ti si pa idiot s primerjavami o Dachau-u, zanimivo kako se korona histeriki vedno bolj zatekate v skrajnosti kot je primerjava z nacisti, a res nimate nobenih drugih argumentov več? Ja seveda jih nimate, bogi ste...
najobj sporočil: 31.998
[#2866801] 11.09.20 15:30 · odgovor na: alain (#2866708)
Odgovori   +    2
Zadnja sprememba: najobj 11.09.2020 15:32
[alain]
Koliko od okuženih je na intenzivnem oddelku, to je vse kar te rabi zanimati, pa koga zanimajo zgolj in samo okuženi, kjer v 90% izzveni okužba kot mal šmrkav nosek ali pa še to ne? Vedno znova bom poudarjal, štetje zgolj in samo okuženih je bolno, sprijeno dejanje medijev in se ni dogajalo nikoli v zgodovini človeštva.
... khmm, pravzaprav niti ne medijev, ker mediji so samo mediji, preko katerih njihovi gospodarji gospodarijo z našimi življenji in prestrašeni podložniki - hvalabogu jih je vsaki dan vedno manj - v strahu za svoje življenje poslušno izpolnijo vsak njihov ukaz ...

P.S.: na totem forumu sem že večkrat napisal in ker je danes zaradi korone čisto pozabljeni 9/11, bom napisal še enkrat, in sicer da je korona v zgodovini človeštva najbolj genialna rešitev za obvladovanje nezadovoljnih množic, ki so zaradi strahu za svoje življenje celo srečne - čeprav je bc123a nekam poniknil, bodo ostali forumski prostovoljci neposlušne dvomljivce prepričali s pendrekom - da so lahko zakriti z maskami brez svojega lastnega obraza na dveh metrih medsebojne razdalje noč in dan pod kontrolo ...
Nantl sporočil: 1.160
[#2866806] 11.09.20 15:45 · odgovor na: najobj (#2866801)
Odgovori   +    2
[najobj]

P.S.: na totem forumu sem že večkrat napisal in ker je danes zaradi korone čisto pozabljeni 9/11, bom napisal še enkrat, in sicer da je korona v zgodovini človeštva najbolj genialna rešitev za obvladovanje nezadovoljnih množic, ki so zaradi strahu za svoje življenje celo srečne - čeprav je bc123a nekam poniknil, bodo ostali forumski prostovoljci neposlušne dvomljivce prepričali s pendrekom - da so lahko zakriti z maskami brez svojega lastnega obraza na dveh metrih medsebojne razdalje noč in dan pod kontrolo ...
... full dogaja ....?
najobj sporočil: 31.998
[#2866807] 11.09.20 15:45 · odgovor na: shevchenko (#2866721)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: najobj 11.09.2020 15:48
[shevchenko]
> zdej je že uradno, 108 okuženih
potrc je svoje dosegel. cestitajmo
... čuj, sicer ne vem, kaj je Potrč dosegel, očitno pa je zaskrbljeni Počivalšek - samo tri dni nazaj so bili ob pol manjšem testiranju vsi z vsem na robu zmogljivosti - za reševanje naših življenj s Pečečnikovimi kameradi na Kitajskem zrihtal poceni skoraj nove teste, za izvajanje testiranja pa je Janša preko študentskega servisa zaposlil bolj poceni "strokovne" sodelavce in jih skupaj z aparati za testiranje posedel kar na hodnike prostorsko omejenih laboratorijev ...

P.S.: ker je glih zdaj za Slovence zelo aktualen Tour de France in ker je genijem v francoski vladi jasno, da si "dopingiran" s korono na 40 stopinj telesne temperature sposoben za nečloveške napore v fizično in aerobno noro zahtevnem športu, so organizatorji na ukaz francoske vlade vnaprej (WTF?!?) testirali vse člane vseh ekip, so pa zaradi znane nezanesljivosti(!) testov odredili še eno testiranje, če bi bil prvi test pozitiven in je med vsaj tisoč tekmovalci in sodelavci 22 ekip - ne vem, če so hkrati testirali tudi nekaj tisoč sodelavcev organizatorjev - bil pozitiven samo direktor dirke ...
najobj sporočil: 31.998
[#2866808] 11.09.20 15:50 · odgovor na: Nantl (#2866806)
Odgovori   +    1
[Nantl]
> [najobj]
>
> P.S.: na totem forumu sem že večkrat napisal in ker je danes zaradi korone čisto pozabljeni 9/11, bom napisal še enkrat, in sicer da je korona v zgodovini človeštva najbolj genialna rešitev za obvladovanje nezadovoljnih množic, ki so zaradi strahu za svoje življenje celo srečne - čeprav je bc123a nekam poniknil, bodo ostali forumski prostovoljci neposlušne dvomljivce prepričali s pendrekom - da so lahko zakriti z maskami brez svojega lastnega obraza na dveh metrih medsebojne razdalje noč in dan pod kontrolo ...
... full dogaja ....?
... eh, kaj bi jaz brez tebe ...
anon-20668 sporočil: 3.976
[#2866812] 11.09.20 16:06 · odgovor na: (#2866798)
Odgovori   +    3
[Pokinimisi]
okuženost ljudi ni epidemija, za epidemijo potrebujemo bolane
This.
murje sporočil: 5.120
[#2866817] 11.09.20 16:48
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: murje 11.09.2020 16:53
BEPPE GRILLO

Vodja gibanja "Movimento 5s" v Italiji se je ob predstavitvi knjige "Libro Blu 2019" ojunačil in pokazal spretno z negovim likom izdelano praktično "nevidno masko", morda pa bo sedaj to nova modna muha...

www.tgcom24.mediaset...2020.shtml
Nantl sporočil: 1.160
[#2866823] 11.09.20 17:19 · odgovor na: najobj (#2866808)
Odgovori   +    0
[najobj]
> [Nantl]
> > [najobj]
> >
> > P.S.: na totem forumu sem že večkrat napisal in ker je danes zaradi korone čisto pozabljeni 9/11, bom napisal še enkrat, in sicer da je korona v zgodovini človeštva najbolj genialna rešitev za obvladovanje nezadovoljnih množic, ki so zaradi strahu za svoje življenje celo srečne - čeprav je bc123a nekam poniknil, bodo ostali forumski prostovoljci neposlušne dvomljivce prepričali s pendrekom - da so lahko zakriti z maskami brez svojega lastnega obraza na dveh metrih medsebojne razdalje noč in dan pod kontrolo ...

> ... full dogaja ....?

... eh, kaj bi jaz brez tebe ...
vem ... flek back
shevchenko sporočil: 21.898
[#2866844] 11.09.20 20:19 · odgovor na: najobj (#2866807)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: shevchenko 11.09.2020 20:33
... čuj, sicer ne vem, kaj je Potrč dosegel
Rešil je svojo propadlo kariero. Sajenje rožic je pač priljubljena disciplina med vrtickarji.
P.S.: ker je glih zdaj za Slovence zelo aktualen Tour de France
Za Slovence? A ne nastopata monaska princa Rogla in Pogi skupaj z Mohoricem za Monako? Naši dve kleni slovenski vodonosi se pa niso izkazale zaenkrat in sopihata ko parne lokomotive v klance.
www.dnevnik.si/1042918045
Tudi Kolumbijci so vzhiceni med spremljanjem boja za tretje mesto.
je med vsaj tisoč tekmovalci in sodelavci 22 ekip - ne vem, če so hkrati testirali tudi nekaj tisoč sodelavcev organizatorjev - bil pozitiven samo direktor dirke ...
Ne to ni res, bilo je pozitivnih tudi nekaj spremljevalcev (ampak iz različnih ekip).
najobj sporočil: 31.998
[#2866955] 12.09.20 13:18 · odgovor na: shevchenko (#2866844)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: najobj 12.09.2020 13:33
[shevchenko]
> ... čuj, sicer ne vem, kaj je Potrč dosegel

Rešil je svojo propadlo kariero. Sajenje rožic je pač priljubljena disciplina med vrtickarji.
... čuj, pravzaprav sem za totega Potrča prvič slišal na totem forumu, tako da ne vem, kaj je do zdaj v svoji karieri dosegel ... khmm, in mi je res čisto vseeno, če sem iskren ...
> P.S.: ker je glih zdaj za Slovence zelo aktualen Tour de France

Za Slovence? A ne nastopata monaska princa Rogla in Pogi skupaj z Mohoricem za Monako? Naši dve kleni slovenski vodonosi se pa niso izkazale zaenkrat in sopihata ko parne lokomotive v klance.
www.dnevnik.si/1042918045
Tudi Kolumbijci so vzhiceni med spremljanjem boja za tretje mesto.
... OK, če smo natančni, Roglič nastopa za Nizozemce, Pogačar pa za Združene arabske emirate, kje razen v Sloveniji pa (ne) plačujeta davkov, pa poleg totih www.finance.si/89657...nica-Fursu velemojstrov (ne)plačevanja davkov v tem trenutku niti FURS-a ne zanima ...
> je med vsaj tisoč tekmovalci in sodelavci 22 ekip - ne vem, če so hkrati testirali tudi nekaj tisoč sodelavcev organizatorjev - bil pozitiven samo direktor dirke ...

Ne to ni res, bilo je pozitivnih tudi nekaj spremljevalcev (ampak iz različnih ekip).
... eh, ko sem po radiu slišal, da Rogličev mehanik in Pogačarjev šofer avtobusa nista "dopingirana" s korono, sem si oddahnil in se nisem poglabljal v rezultate norih pravil www.sta.si/2800834/p...b-na-touru francoske vlade ...

P.S.: z dobesedno čez noč skoraj potrojenim(!) testiranjem ob enakih(!) kadrovskih omejitvah in skupaj z enako(!) opremo ob enakih(!) prostorskih omejitvah - samo tri dni nazaj so bili čisto vsi do konca izčrpani in z vsem nujno potrebnim na robu zmogljivosti - naši "čarovniki" na NIJZ spet rešujejo slovenska življenja in namesto da bi jim bil hvaležen in ponosen na svojega koprskega rojaka Kreka, se ti ukvarjaš s Tour de France, tako da te je lahko sram, da veš ... no, pa saj mene je tudi, ker nisem nič boljši ...
anon-317028 sporočil: 30.415
[#2866963] 12.09.20 13:37 · odgovor na: najobj (#2866955)
Odgovori   +    1
[najobj]
> [shevchenko]
> > ... čuj, sicer ne vem, kaj je Potrč dosegel
>
> Rešil je svojo propadlo kariero. Sajenje rožic je pač priljubljena disciplina med vrtickarji.

... čuj, pravzaprav sem za totega Potrča na totem forumu prvič slišal, tako da ne vem, kaj je do zdaj v svoji karieri dosegel ... khmm, in mi je res čisto vseeno, če sem iskren ...
Za Potrča sem slišal, da je voditelj na TV, gledal nisem nobene njegove oddaje, slišal pa sem, da javno skupaj z nekakšnim glazbenikom prepričuje ljudi, da ne nosijo mask. Dobro, če bi to obdržal zase, da pa se on, ki verjetno o virusu ne ve ničesar, spušča v polemiko z ljudmi, ki 15-20 let študirajo viruse je malo čez les.
shevchenko sporočil: 21.898
[#2867065] 13.09.20 14:00 · odgovor na: najobj (#2866955)
Odgovori   +    0
... čuj, pravzaprav sem za totega Potrča prvič slišal na totem forumu, tako da ne vem, kaj je do zdaj v svoji karieri dosegel ... khmm, in mi je res čisto vseeno, če sem iskren ...
ene par let nazaj je bil velika zvezda porocil. no, zdaj pa je zvezda ze nekaj let bila ugasnjena.
... OK, če smo natančni, Roglič nastopa za Nizozemce, Pogačar pa za Združene arabske emirate, kje razen v Sloveniji pa (ne) plačujeta davkov, pa poleg totih www.finance.si/89657...nica-Fursu velemojstrov (ne)plačevanja davkov v tem trenutku niti FURS-a ne zanima ...
ma cuj pri kolesarstvu je vedno dobro je da "mamo" dva na vrhu, ce enega dobijo na dopingu, bo zmaga ostala, valjda ne bodo obeh dobili...
da bi jim bil hvaležen in ponosen na svojega koprskega rojaka Kreka, se ti ukvarjaš s Tour de France, tako da te je lahko sram, da veš ... no, pa saj mene je tudi, ker nisem nič boljši ...
ma cuj za kreka me toliko briga kot za popota, kar pa se toura tice, bo danes bernal odcital lekcijo monaskim princem...
najobj sporočil: 31.998
[#2867088] 13.09.20 20:00 · odgovor na: anon-317028 (#2866963)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: najobj 13.09.2020 20:04
[FIN-311684]
> [najobj]
> > [shevchenko]
> > > ... čuj, sicer ne vem, kaj je Potrč dosegel
> >
> > Rešil je svojo propadlo kariero. Sajenje rožic je pač priljubljena disciplina med vrtickarji.
> ... čuj, pravzaprav sem za totega Potrča na totem forumu prvič slišal, tako da ne vem, kaj je do zdaj v svoji karieri dosegel ... khmm, in mi je res čisto vseeno, če sem iskren ...
Za Potrča sem slišal, da je voditelj na TV, gledal nisem nobene njegove oddaje, slišal pa sem, da javno skupaj z nekakšnim glazbenikom prepričuje ljudi, da ne nosijo mask. Dobro, če bi to obdržal zase, da pa se on, ki verjetno o virusu ne ve ničesar, spušča v polemiko z ljudmi, ki 15-20 let študirajo viruse je malo čez les.
... čuj, iz firbca sem zguglal, o čem zloglasni heretik Potrč govori in tukaj www.facebook.com/Pot...044165016/ presenečen ugotovil, da je bolj malo tega - o genetiki in funkcioniranju korone nimam pojma, znam pa računat, kar direktor NIJZ Krek definitivno ne zna in glede na njegove izjave dvomim, da tudi o genetiki in funkcioniranju korone ve kaj dosti - s čem se jaz ne strinjam, sploh ker Potrč govori predvsem o številkah, ki jih vsak v vsakem trenutku lahko preveri in so o številkah zbolelih in umrlih (= NE okuženih) zdaj končno vsaj za nekaj minut www.rtvslo.si/4d/arh...17530?s=tv začeli govoriti tudi na TV ...

P.S.: naša od realnega življenja odmaknjena stroka s TV ekranov me še najbolj spominja na pregovor "if all you have is a hammer, everything looks like a nail", ker razen z zapiranjem ljudi v karantene "razbijat" po vsem, kar še leze in gre, ne znajo ničesar in jih sploh ne zanima, kaj bo za njihovimi "ukrepi" ostalo ...
najobj sporočil: 31.998
[#2867090] 13.09.20 20:26 · odgovor na: shevchenko (#2867065)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: najobj 13.09.2020 20:31
ma cuj pri kolesarstvu je vedno dobro je da "mamo" dva na vrhu, ce enega dobijo na dopingu, bo zmaga ostala, valjda ne bodo obeh dobili...

> da bi jim bil hvaležen in ponosen na svojega koprskega rojaka Kreka, se ti ukvarjaš s Tour de France, tako da te je lahko sram, da veš ... no, pa saj mene je tudi, ker nisem nič boljši ...

ma cuj za kreka me toliko briga kot za popota, kar pa se toura tice, bo danes bernal odcital lekcijo monaskim princem...
... eh, jaz se bolj bojim, da bodo v ekipi Rogliča in Pogačarja jutri na "dopingu" s korono dobili mehanika in šoferja avtobusa in bo Tour za oba res fantastična kolesarja "piši kući propalo"...

P.S.: če to www.sta.si/2800834/p...b-na-touru ni narejeno z namenom manipulacije, ne morem verjet, da so Francozi takšni kreteni, da res verjamejo, da si "dopingiran" s korono na 40 stopinj telesne temperature sposoben za nečloveške napore v fizično in aerobno noro zahtevnem športu, pa da bi kolesarji lahko vozili bolani in ogrožali sotekmovalce ali pa da bi ob 14 dnevni inkubacijski dobi v tednu dni do konca dirke kdo izmed članov ekip koga namerno okužil in bolanega izločil iz dirke ... aja, kaj Bernal je že prilezel na vrh ? ...
shevchenko sporočil: 21.898
[#2867094] 13.09.20 21:25 · odgovor na: najobj (#2867090)
Odgovori   +    0
hehe, res sem talent za napovedi.

bom pa tvegal se eno napoved. zaradi korone bodo jutri izkljucili oba monaska princa, da bo tour spet zanimiv.

nihce nas ne mara...
shevchenko sporočil: 21.898
[#2867135] 14.09.20 11:46 · odgovor na: najobj (#2867090)
Odgovori   +    1
mislim, da gre glede na siritev korone v dso se enkrat cestitati marku potrcu za njegove bistroumne misli. drzavni proracun, obremenjen s pokojninami, se mu ponizno zahvaljuje.
najobj sporočil: 31.998
[#2867161] 14.09.20 15:19 · odgovor na: shevchenko (#2867094)
Odgovori   +    0
[shevchenko]
hehe, res sem talent za napovedi.

bom pa tvegal se eno napoved. zaradi korone bodo jutri izkljucili oba monaska princa, da bo tour spet zanimiv.

nihce nas ne mara...
... OK, ampak je še ena šansa, in sicer da Roglič in Pogačar lepo rečeta, da sta iz Monaca in jima Francozi pustijo dirkati naprej, ker Francozi dobro vejo, da je Monaco itak www.ligue1.fr/fr-FR/...=as-monaco del Francije, Slovenci pa dobro vemo, da sta Kisovec pri Zagorju ob Savi in Klanec pri Komendi najbolj znani kolesarski vasi v Sloveniji ... khmm, in bo francoski volk sit in slovenska koza cela ...
najobj sporočil: 31.998
[#2867163] 14.09.20 15:35 · odgovor na: shevchenko (#2867135)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: najobj 14.09.2020 15:39
[shevchenko]
mislim, da gre glede na siritev korone v dso se enkrat cestitati marku potrcu za njegove bistroumne misli. drzavni proracun, obremenjen s pokojninami, se mu ponizno zahvaljuje.
... čuj, kaj ti to iz prve roke veš, kako starostniki doživljajo objektivno zadnje dni svojega življenja - niti njih niti njihovih najdražjih noben nič ne vpraša - prisilno zaprti daleč od svojih najdražjih ali pa pod vplivom modrecov Kreka in Jeklenega Cazzota samo ponavljaš zdaj res že zlajnano sranje, češ zaščitimo (= zaprimo) starejše, pa če je to zadnje v njihovem življenju ...

P.S.: rahlo dvomim, da Potrč vpliva na odločitve Janšatove vlade, ampak če so zaprti starostniki v DSO vse, kar te je v nalimanem posnetku zmotilo, se Potrč niti ne moti preveč ... khmm, sploh pa ne glede na leta www.24ur.com/novice/...virus.html izključno imunski sistem - cepivo/zdravilo sta zgolj pomoč - vsakega posameznika odloča, če bo katerokoli bolezen preživel ali ne in dodatni stres (= prepovedi, grožnje, kazni) zaradi "ukrepov" fahidiotov na NIJZ imunskemu sistemu ne pomaga, ampak mu škodi ...
shevchenko sporočil: 21.898
[#2867181] 14.09.20 17:55 · odgovor na: najobj (#2867163)
Odgovori   +    1
samo ponavljaš zdaj res že zlajnano sranje, češ zaščitimo (= zaprimo) starejše, pa če je to zadnje v njihovem življenju ...

Ne, to je trdil epidemiolog-mikrobiolog Marko Potrč. Kao dejmo naprej normalno živet, na obisk v dso pa bom šel v skafandru.

No, to je seveda nemogoče, ampak vernikov v Marka Potrča, ki se jih niti na tem forumu ne manjka, to seveda nič ne moti. Nabijajo dalje svojo "resnico" . Po novem Potrča že skrbi, koliko vse to testiranje stane.
shevchenko sporočil: 21.898
[#2867214] 15.09.20 08:13 · odgovor na: (#2867212)
Odgovori   +    1
Ja, dejansko je naša družba postala tako gnila, da je sramota, če si zdrav in fit, ker ima družba nasplošno žaljiv odnos do zdravja. Debele se pa danes postavlja na piedestal, zato ker, hm, saamo zato, ker so debeli.
ma nemoj. skisani mozgani par excellence.
anon-518732 sporočil: 934
[#2867217] 15.09.20 08:38 · odgovor na: (#2867216)
Odgovori   +    2
[kren]
Shevchenko je očitno rizičen. Ali pa živi pri rizičnih starših.
nekateri so pač pripravljeni tudi živeti v kletkah, me ne pripravljeni, rinejo v kletke, vse v imenu brezmejne solidarnosti. ampak solidarnost ni bila nikoli brezmejna in tudi zdaj ni in ne bo. lahko se pa iz takih blodenj porodi novi Hitler, ki bo ženskega spola.
alain sporočil: 5.172
[#2867237] 15.09.20 11:14 · odgovor na: (#2867225)
Odgovori   +    3
Ne samo debeli, danes noben aspekt tako fizičnega kot psihičnega zdravja ni več pomemben, nobena druga bolezen, pomebna je samo korona...nima veze pravilna prehrana, zdravo gibanje, svež zrak, dovolj sončnih žarkov, zdrava preventiva in kurativa drugih bolezni (naravnost v nebo vpijajoče je, da novo diagnosticiranih rakov skoraj ni več) nima veze psihosocialni odnosi tako v družbi kot v družini, enostavno nič ni več pomembno...in za to se bo plačala ogromna cena žal...veliko večja kot neposredno od same korone.
najobj sporočil: 31.998
[#2867284] 15.09.20 15:24 · odgovor na: shevchenko (#2867181)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: najobj 15.09.2020 15:39
[shevchenko]
samo ponavljaš zdaj res že zlajnano sranje, češ zaščitimo (= zaprimo) starejše, pa če je to zadnje v njihovem življenju ...
Ne, to je trdil epidemiolog-mikrobiolog Marko Potrč. Kao dejmo naprej normalno živet, na obisk v dso pa bom šel v skafandru.

No, to je seveda nemogoče, ampak vernikov v Marka Potrča, ki se jih niti na tem forumu ne manjka, to seveda nič ne moti. Nabijajo dalje svojo "resnico" . Po novem Potrča že skrbi, koliko vse to testiranje stane.
... OK, resnici na ljubo je Potrč v nalimanem posnetku večkrat izrecno poudaril, da je on sam laik, ampak ker tudi mikrobiolog dr. Miha Avberšek www.zurnal24.si/slov...e-uwcst67U za slovensko "stroko" na NIJZ nima pojma, se je zato koprski wannabe epidemiolog-mikrobiolog in matematični genij Milan Krek verjetno zgolj zaradi omejenih kapacitet svojega kalkulatorja ustavil že pri 7 milijardah okuženih in 40 milijonov mrtvih brez ukrepov in ob ukrepih samo 2 milijardah okuženih in 10 milijonov mrtvih v prvih treh mesecih epidemije ... khmm, tako da si sploh ne znam predstavljati, kaj bo ob novem in zmogljivejšem kalkulatorju koprski wannabe epidemiolog-mikrobiolog in matematični genij Milan Krek naračunal za zadnje tri mesece, če mu kdo ne bo še pravi cajt povedal, koliko ljudi živi na našem planetu ...

P.S.: ker omenjaš vernike na totem forumu, so to pbs.twimg.com/media/...name=large , pbs.twimg.com/media/...name=large konkretne številke iz realnega življenja, v katere jaz "verujem", ne pa v "strokovnost" od življenja normalnih ljudi - življenje je malo več kot zaprt v karanteni jesti, piti in (neuspešno) bežati pred okužbo s korono - odmaknjene fahidiote z doktorskimi titulami ... no, ampak zaradi mene lahko ti živiš v skafandru do konca svojih dni oziroma do takrat, ko bo zaradi očitno nadaljevanega terorja nesmiselnih "ukrepov" svetovne gerontokracije počilo www.rtvslo.si/zdravj...pom/535271 , kot z vsesplošnim kaosom in ne glede na medsebojne ideološke razlike z neizogibno vojno "poslušni stari" proti "neposlušni mladi" v zgodovini človeštva ni počilo še nikoli ... khmm, ker mladost je samo ena in narava tako ali drugače vedno naredi svoje ...
aimon sporočil: 1.924
[#2867336] 15.09.20 20:27 · odgovor na: (#2867300)
Odgovori   +    0
[Pokinimisi]
Mene maska začne dušiti. Prav zares dušiti, ne morem več normalno vdihniti, kot da bi dobial nek napad anksioze, pa ni anksioza. Zato v trgovini lahko ostanem samo nek zelo kratek čas, parkrat sem že pustila voziček sredi trgovine in odšla domov. Pa nisem edina s temi težavami, še ene par jih poznam. V čem je problem, pa ne vem.
Uporabljam masko z ventilom, ki je linku: www.lineoshop.si/hig...nska-maska
Z njo se lažje diha, kot če imaš masko brez ventila.

Strani: 1 2 3