Zasebnost

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

crt sporočil: 27.253
> [hocevarb]
> Ja, ta podatek sem iskal, a ga nisem našel. Iz konteksta predpisa pa sklepam, da bodo tudi plinske kamione prepovedali.

target je zero emissions, glede na to, da lng prav tako izgoreva, po moje odpade.

ww2.arb.ca.gov/resou...fact-sheet
... je pa naceloma ok vodik... s tega stalisca, pustimo zdaj njegove druge plati.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2853492

Strani: 1

bc123a sporočil: 48.253
Zadnja sprememba: bc123a 29.06.2020 13:20
[]
> > [hocevarb]
> > Ja, ta podatek sem iskal, a ga nisem našel. Iz konteksta predpisa pa sklepam, da bodo tudi plinske kamione prepovedali.
>
> target je zero emissions, glede na to, da lng prav tako izgoreva, po moje odpade.
>
> ww2.arb.ca.gov/resou...fact-sheet

... je pa naceloma ok vodik... s tega stalisca, pustimo zdaj njegove druge plati.
Zakaj bi nekdo se zajebaval z električnimi in vodikovimi šleperji, kjer je cel kup problemov, da ne omenjamo cene, če lahko registrira firmo v teksasu in vozi po celi ameriki?

Če bi kalifornija bila popolnoma samostojna drzava bi res bila na poti kube. Resuje jih pac to, da se lahko gredo virtue signalling brez skode.
0513ANITO sporočil: 10.836
[]
> > [hocevarb]
> > Ja, ta podatek sem iskal, a ga nisem našel. Iz konteksta predpisa pa sklepam, da bodo tudi plinske kamione prepovedali.
>
> target je zero emissions, glede na to, da lng prav tako izgoreva, po moje odpade.
>
> ww2.arb.ca.gov/resou...fact-sheet

... je pa naceloma ok vodik... s tega stalisca, pustimo zdaj njegove druge plati.
Vodik v motorju z notranjim zgorevanjem (Otto cikel) pomeni precej NOX...

Če se hočete tega znabit morate H2 "kuriti" v gorivni celici.

Pa poznate kako komercialno rabo gorivne celice ta trenutek???? Tako, ki ne bazira na subvencjah ostalih davkoplačevalcev.

Strani: 1