Zasebnost

Strani: 1

anon-317028 sporočil: 30.415
[#2848560] 01.06.20 10:44
Odgovori   +    4
Nekateri patološko sovražijo vse kitajsko, Kitajci jih ignorirajo in šopajo po svoji poti. Zahodni kapitalizem je zaradi izginjanja izvirne Vebrovske protestanske etike poln kulturnih nasprotij z druge strani kitajski komunistični kapitalizem v katerem Zahodnjaki ne bi želeli živeti, kaže svojo superiornost in možnost hitre revitalizacije. Sicer, Kitajci svojemu kumunizmu rečejo konfučijansko harmonično društvo.
PyotrNovak sporočil: 5.775
[#2848583] 01.06.20 12:41 · odgovor na: anon-317028 (#2848560)
Odgovori   +    4
Prijatelj je sel pred dvemi leti uredit proizvodnjo iz multi pri nas v podruznico tja in jim pustil navodila. Vceraj mi je povedal, da je direktor LAGAL dve leti in da niso naredili popolnoma NIC.
Drzava patoloskih laznivcev NIMA nobene prihodnosti.

Sem imel prijatelja ki je bil silno zagret za chinke, sedaj pa se je ze precej skuliral, tudi ti se bos.
anon-317028 sporočil: 30.415
[#2848623] 01.06.20 15:19 · odgovor na: PyotrNovak (#2848583)
Odgovori   +    0
[PyotrNovak]

Sem imel prijatelja ki je bil silno zagret za chinke, sedaj pa se je ze precej skuliral, tudi ti se bos.
Ne gre za zagretost, mogoče za malo romantičniji pristop. Preprosto, če si leta in leta blizu kung fuja in qi gonga, preprosto moraš poznati nekaj kitajske misli in filozofije. Čudi me, da tega ne poznajo snovalci geopolitičnih odnosov, saj bi lažje razumeli Kitajsko. Poglej primer. Kitajci so jasno povedali, da če Taiwan razglasi neodvisnost ga bodo vojaško napadli in ne se zvajati, napadli ga bodo, Američani so tukaj nemočni, le lahko ostanejo brez letalonosilk. Dobro je, da so Taiwanci Kitajci, ki vedo kaj jih čaka in tega ne bodo naredili.
najobj sporočil: 31.981
[#2848624] 01.06.20 15:27 · odgovor na: PyotrNovak (#2848583)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: najobj 01.06.2020 15:32
[PyotrNovak]
Prijatelj je sel pred dvemi leti uredit proizvodnjo iz multi pri nas v podruznico tja in jim pustil navodila. Vceraj mi je povedal, da je direktor LAGAL dve leti in da niso naredili popolnoma NIC.
Drzava patoloskih laznivcev NIMA nobene prihodnosti.

Sem imel prijatelja ki je bil silno zagret za chinke, sedaj pa se je ze precej skuliral, tudi ti se bos.
... čuj, pusti ti Kitajce, tebe naj raje skrbi edition.cnn.com/ za tvoje "nadljudi" na oni strani velike luže ...

P.S. tega nikomur ne privoščim, ampak Amerika je res zabredla in zaradi psihiča z oranžno frizuro me je strah za celi svet ...
PyotrNovak sporočil: 5.775
[#2848945] 02.06.20 21:11 · odgovor na: anon-317028 (#2848623)
Odgovori   +    1
Kot vecina stvari je tudi Kung Fu samo balon mistike, zadaj pa nic. Na YT imas polno filmov kako so jih najrazlicnejsi x-Fu fasali po picki da ni res, od treniranega MMA-jevca.
TO, da nekdo laze firmi da dela, pa drka K, je v modernem poslovnem svetu brez opravicila. TAKO se ne gre posel na dolgi rok. Kraja, laz in prevara so v njihovih genih. Svet je to dokoncno spoznal z virusom. Od sedaj dalje gre z njimi samo se dol. Vprasanje samo v miru ali v vojni.
macon sporočil: 12.861
[#2848948] 02.06.20 21:19 · odgovor na: najobj (#2848624)
Odgovori   +    1
[najobj]
> [PyotrNovak]
> Prijatelj je sel pred dvemi leti uredit proizvodnjo iz multi pri nas v podruznico tja in jim pustil navodila. Vceraj mi je povedal, da je direktor LAGAL dve leti in da niso naredili popolnoma NIC.
> Drzava patoloskih laznivcev NIMA nobene prihodnosti.
>
> Sem imel prijatelja ki je bil silno zagret za chinke, sedaj pa se je ze precej skuliral, tudi ti se bos.

... čuj, pusti ti Kitajce, tebe naj raje skrbi edition.cnn.com/ za tvoje "nadljudi" na oni strani velike luže ...

P.S. tega nikomur ne privoščim, ampak Amerika je res zabredla in zaradi psihiča z oranžno frizuro me je strah za celi svet ...
Mene je strah za naš zahodni svet svet zaradi levih psihičev.
najobj sporočil: 31.981
[#2849100] 03.06.20 12:38 · odgovor na: macon (#2848948)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: najobj 03.06.2020 12:40
[macon]
> [najobj]
> > [PyotrNovak]
> > Prijatelj je sel pred dvemi leti uredit proizvodnjo iz multi pri nas v podruznico tja in jim pustil navodila. Vceraj mi je povedal, da je direktor LAGAL dve leti in da niso naredili popolnoma NIC.
> > Drzava patoloskih laznivcev NIMA nobene prihodnosti.
> >
> > Sem imel prijatelja ki je bil silno zagret za chinke, sedaj pa se je ze precej skuliral, tudi ti se bos.
> ... čuj, pusti ti Kitajce, tebe naj raje skrbi edition.cnn.com/ za tvoje "nadljudi" na oni strani velike luže ...
>
> P.S. tega nikomur ne privoščim, ampak Amerika je res zabredla in zaradi psihiča z oranžno frizuro me je strah za celi svet ...
Mene je strah za naš zahodni svet svet zaradi levih psihičev.
... evo, pa sem po dolgem času spet dobil svojega stalkerja na totem forumu ...

P.S.: ko si me glih poiskal, mi zdaj še povej, kaj se je od takrat forum.finance.si/?m=...le&replies zgodilo s tvojim dojemanjem, da sem kot v dobrih starih cajtih spet postal levi psihič ... khmm, ker jaz v teh dveh mesecih nisem čisto nič spremenil svojih vrednot ali mnenja do naše polpretekle preteklosti, res pa že dolgo noben ni nobene ekstremno glupe "baba čula, baba rekla" raziskave nalimal na toti forum in se o naši polpretekli preteklosti nisem oglašal ...

Strani: 1