Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Upokojenci v trgovine poslej le še do 10. ure

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.920
Zadnja sprememba: najobj 29.03.2020 14:48
[Inside]
Zaradi koronavirusa bo zlahka poteptanih več členov splošne deklaracije človekovih pravic.
... čuj, ker sem se zadnjič forum.finance.si/?m=...837&single zaradi zavračanja vojske na hrvaški meji zapletel v nesporazum s pobalinom, naj ob totih famoznih "človekovih pravicah" pojasnim svoje skromno mnenje, in sicer da NI MOJA ČLOVEKOVA PRAVICA, da imam enak standard kot princ Albert II. Monaški - razmerje med mojim standardom in standardom migranta v njegovi domači državi je precej podobno - in da zato lahko lepo grem v Monte Carlo, mu potrkam na vrata njegove graščine in njegove "človekove pravice" zahtevam za sebe ...

P.S.: noben marsovec - BTW, sploh ne tisti, ki jih je v UN zaradi svoje slabe vesti po klanju v obeh vojnah napisal - s svojimi deklaracijami o človekovih pravicah in temeljnih svoboščinah po toliko letih še ni zgruntal, da ob s tremi milijoni migranti prenatrpani Turčiji še vedno aktualnem migrantskem valu sploh ne gre za posameznike s "človekovimi pravicami", ampak da gre za amorfno maso ljudi, ki se sami kot posamezniki niti nočejo(!) obravnavat, ker se čez meje lahko valijo izključno(!) pod krinko neidentificirane mase ...