Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

BorutHocevar sporočil: 1.534
[0126Bacis]
G. Hočevar, pričakujemo članke z odgovori in imeni :=)))
Ne duhovičite. Pisali ste resne stvari. Najprej pričakujem vaše opravičilo Marku Mavru, ker ste pisali laži o njem. Pričakujem tudi, da boste navedli dokaz, da je Zoran Kus odgovoren za postavitev 25% cilja OVE. Tudi to ste napisali večkrat. Če dokaza nimate, pričakujem tudi opravičilo Kusu.

Vam se morda zdi zabavno, vendar pa sem v preteklosti že govoril z ljudmi, o katerih so spletni skrivači pisali laži in vem, da so takšne laži lahko zelo boleče.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2814839

Strani: 1

0126Bacis sporočil: 3.032
Zadnja sprememba: 0126Bacis 04.02.2020 06:06
Najprej pričakujem vaše opravičilo Marku Mavru, ker ste pisali laži o njem. Pričakujem tudi, da boste navedli dokaz, da je Zoran Kus odgovoren za postavitev 25% cilja OVE
Iskreno se opravičujem Marku Mavru in Zoranu Kusu, ker sem ju obdolžil, da sta sodelovala pri postavitvi 25% ciljev OVE. Moje mnenje je bilo osnovano na javnih informacijah (*), ki sem jih na hitro nagooglal in očitno narobe razumel.

Ker omenjena nista kriva, 25% cilji pa povzročajo stroške, pričakujem da boste objavili podobno razlago (z imeni), kot jo je Portal Plus o "arbitraži":
www.portalplus.si/36...arbitraze/

0126Bacis

(*)
Zoran Kus
...slovenski podnebni pogajalec Zoran Kus z ministrstva za okolje in prostor
www.primorski.eu/se/...o-AA398893

...he is Slovenia’s main negotiator for climate change within the Ministry of the Environment and Spatial Planning
energypolicyconsider...zoran-kus/

Marko Maver
...Naš pogajalec za podnebne spremembe Marko Maver se na COP24 v Katowice, Poland v imenu

Strani: 1