Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

Gustl sporočil: 13.629
[Glavni forum] Tema: Alenka Bratušek zvoni po toči
[#2795032] 22.09.19 07:27 · odgovor na: (#2795029)
Odgovori   +    3
[abohte]
> [Gustl]
> Ne, ni jih. Dunaj in Munchen sta najblizja, vse ostalo so povezave za tja prit. Zato zelo dvomim, da tega ne bi nekdo hitro ponudil po Adrii.
>
> Spet, govorim za poslovne poti in podobno. Ce imas cas in je vse +/- 2 dni, potem je pa res precej možnosti.

Me boš prepričal, s kakšnim konkretnim primerom... Kam (znotraj EU) bi npr. letel, pa iz LJ, ZG ali Benetk, oz. kateregakoli okoliškega letališča ne moreš, iz Dunaja pa lahko?

Ti bom drugace odgovoril, ker Dunaj je le eden izmed - kam vse moras iz Ljubljane leteti prek hubov, kar so za nas zaradi Adria povezav predvsem Frankfurt, Munchen, Dunaj in Zürich.

Vse moje destinacije:

Copenhagen
Stockholm
Oslo
Trondheim
Helsinki
Berlin
Tallinn
Vilnius
Wroclaw
Warsaw

Zdaj bos sicer rekel "pa saj v Varsavo/Berlin/Copenhagen...letijo ze direkt iz Ljubljane, kaj sele vsi skupaj iz okoliških letalisc".

Res je, hudic je v detajlih. Business travel je zelo time sensitive, ali imas let ob 7h zjutraj ali ob 11h, je lahko velika razlika, lahko pomeni potreben odhod dan prej.
Zato gres pogosto prek connecting flight zjutraj ob 7h, ceprav je direktni let ob 11h.

Dobre povezave s hubi so zato ključne.

Sicer pa ne vem točno, v kaj naj bi te prepričal, niti se mi prav dolgo ne ljubi prepričevat prepričane, tako da bi bilo morda lazje, ce bi ti povedal, kaj je tvoja trditev.