Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

crt sporočil: 27.208
[bc123a]
Eh? Sistemski administrator s srednjo solo je nekje na nivoju pomocnice vzgojiteljice v vrtcu (tudi srednja sola). Tiste dobijo okrog 800 neto. To bi ravno slo skupaj, da ne omenjamo, da bi tudi pojasnilo vse drugo (zakaj ni to problem s konkurencno klavzulo, zakaj to FURSa ne moti, ker ni ista dejavnost, itd).
to gledam malo drugace: prav vseeno je, kaksno solo ima ali nima, glavno je, da je to delo, ki je kriticnega pomena za vse zaposlene, 100% v redu opravljeno. mene bi bilo strah taksnemu zaposlenemu dati 800 neto.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2794523

Strani: 1

bc123a sporočil: 48.253
[]
> [bc123a]
> Eh? Sistemski administrator s srednjo solo je nekje na nivoju pomocnice vzgojiteljice v vrtcu (tudi srednja sola). Tiste dobijo okrog 800 neto. To bi ravno slo skupaj, da ne omenjamo, da bi tudi pojasnilo vse drugo (zakaj ni to problem s konkurencno klavzulo, zakaj to FURSa ne moti, ker ni ista dejavnost, itd).

to gledam malo drugace: prav vseeno je, kaksno solo ima ali nima, glavno je, da je to delo, ki je kriticnega pomena za vse zaposlene, 100% v redu opravljeno. mene bi bilo strah taksnemu zaposlenemu dati 800 neto.
Crt, vem da si brihten poba, ampak sedaj te resno vprasam, a se delas neumnega? Saj sistem plac v JS je zelo rigiden.

Sistemski administrator V: razvrscen v 17-27 placni razred:

www.uradni-list.si/f...2-0000.PDF

Placna lestvica 2016, na hitro, sam si poisci novejse.

www.gov.si/assets/mi...9.2016.doc

Ze ce bi to bila neto placa je dizaster, kaj sele ce je to bruto :)
greeny sporočil: 251

to gledam malo drugace: prav vseeno je, kaksno solo ima ali nima, glavno je, da je to delo, ki je kriticnega pomena za vse zaposlene, 100% v redu opravljeno. mene bi bilo strah taksnemu zaposlenemu dati 800 neto.

Se strinjam. In strah bi moralo biti tudi stranke takega podjetja. Kako so upravljani osebni in zaupni podatki strank, zaposlenih,... Res se kvaliteta dela ne meri z višino plače, ampak človek, ki opravlja tako odgovorno delo za 800€....
Jaz se upam stavit, da če v Sloveniji izberemo naključnih 10 srednje velikih podjetij jih vsaj polovica pade na "penetration testu".

Strani: 1