Zasebnost

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

bc123a sporočil: 48.253
[Valuk]
Vržeš ven škodljive hidrate, minimaliziraš kruh, ne piješ sladkih pijač, ne ješ sladkarij, pa zelo enostavno shuijšaš.

Nihče ni debel, ker je preveč puranjega mesa pojedel in zraven preveč zelenjave.
Tocno tako. In poleg tega imajo ogljkovi hidrati se eno super lastnost kot zadeva ki jo lahko vun vrzes - so veliko bolj zamenljivi kot mascobe, kjer pac ni vseeno ce nasicene zamenjas s trans.

Pri ogljikovih hidratih pa komot ne pojes lepinje k cevapom, namesto tega pa po cevapih se sladoled. Ker OH je OH (razen pri diabetikih, kjer je pomemben se glikemicni indeks, pri zdravih pa to ni velik faktor).

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2785714

Strani: 1

anon-127452 sporočil: 2.567
[bc123a]
> [Valuk]
> Vržeš ven škodljive hidrate, minimaliziraš kruh, ne piješ sladkih pijač, ne ješ sladkarij, pa zelo enostavno shuijšaš.
>
> Nihče ni debel, ker je preveč puranjega mesa pojedel in zraven preveč zelenjave.

Tocno tako. In poleg tega imajo ogljkovi hidrati se eno super lastnost kot zadeva ki jo lahko vun vrzes - so veliko bolj zamenljivi kot mascobe, kjer pac ni vseeno ce nasicene zamenjas s trans.

Pri ogljikovih hidratih pa komot ne pojes lepinje k cevapom, namesto tega pa po cevapih se sladoled. Ker OH je OH (razen pri diabetikih, kjer je pomemben se glikemicni indeks, pri zdravih pa to ni velik faktor).
Jaz če bi lahko, bi vsak dan jedel sladkarije, pohano, pomfri, mcdonalds. To meni moji nagoni narekujejo, da naj jaz jem. Če bi upošteval svoje želje, bi bil debeluh.

Strani: 1