Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

PyotrNovak sporočil: 5.775
Sem obrtnik od 1984. V teh letih se je nabralo sikaniranja za en tanker in je v tem kontekstu moj jezik izjemno izbran. Kdor ni, enostavno NE razume nivo na katerm nas obravnava drzava. Nomalni pogoji za razvoj so bili cca 1992 - 95, od takrat pa je slo se samo navzdol.
Glede na vse moje informacije, se eni obliki grske kriza NE bomo izognili.
CE bomo imeli SRECO. Lahko pa je se veliko slabse.

Drzava v kateri se podjetnikom NE splaca delati NIMA prihodnosti. Da pa bi gradil firmo zaradi frime, NE hvala. Dolgoletno pranje mozganov je naredilo svoje, ovce prikmavajo vsakemu novemu davku.
Pri pokojninah krsijo osnovno enakopravost pred zakonom, ker nam jo vzamejo, ce hocemo se delati. Ovce pa: saj je prav, saj tudi sicer ze zasluzi. Placujem za zdravsto za VSE po vrsti, samo zase ne, ker nisem NIKOLI bolan. Visino pripevkov mi oharacijo glede na promet, NE na lastno izbiro.
Ko bo raja zrla kamenje jim bom povedal: Glasali ste, gladujte.

Uporabljam pa trde prispodobe, tako kot je trdo zasluzen ostanek denarja, ki mi ga pustijo po VSEH mogocih davkih.
Jzik nerazumljiv tistemu, ki dela z gipsom na roki, sivanim zmeckanim prstom, ker roba MORA it ven. V vseh teh letih nisem imel ENEGA dne bolniske, ker si prvih 30 dni itak KRIJEM sam. LOPOVI, do dna pokvarjeni!