Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.920
Zadnja sprememba: najobj 27.05.2019 11:15
[bc123a]
> [Gustl]
> Kar dober razplet.
>
> 4 naši, 4 vaši
> 4 moški, 4 ženske
> 4 stari, 4 novi
> 0 penzionerjev, 0 nadmoralnežev
> 0 anti-imperialistov, 0 anti-vaccineov
>
> Hvala za udeležbo. Zdej pa gremo dalje delat, stisnt je treba še do poletja...
Ce gledam stran, ki jo je dal Crt so talevi (tisti ki se ne pretvarjajo da so talevi) fajn popusili, meja 50% se je premaknila se bolj v teritorij desnice, ampak se vedno ostaja nekje pri liberalcih, desni populisti pa so kar povecali svoj delez, verjetno na racun Brexit party in Marine Le Pen?

A si prav razlagam?

Ce si - kar solidno bi rekel, upam da dovolj mocan premik da bo parlament malo premislil, preden se z veliko ihto spravi sprejemat pokroviteljsko zakonodajo...
... čuj, jaz ne bi o kakšni ihti, ker glede na rezultat volitev v EU, ima Bruselj zdaj končno spet priložnost, da izboljša svetovni rekord manager.finance.si/338901 , ki ga je sicer v drugačni zasedbi Bruselj postavil pred leti ...

P.S.: da se ne bo slučajno kdo preveč sekiral, v članku med drugim piše "Državljani brezvladja v vsakdanjem življenju niso občutili, kajti vse je delovalo po ustaljenem redu", me pa vseeno zanima, kakšen je scenarij oziroma če bo do izvolitve nove EK tekoče posle še vedno vodil Juncker s staro ekipo, ker si "tehnične vlade" na nivoju EU sploh ne znam predstavljati ... aja, čeprav me EU volitve ne zanimajo in nisem volil, sem zadovoljen, da je sluzasti Cerar popušil na celi črti ...