Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-116402 sporočil: 4.340
[Macadamia]
Take primerjave so debilne. Katoliki so v 20. Stoletju postrelili, poklali in zadušili 10 ali 20 milijonov ljudi kot si ti ali jaz, kot so najini OTROCI, ŽENE, MAME, SESTRE... Pravoslavci so izstradali kakih 20 milijonov svojih, Šintoisti pa v imenu cesarja spet par 10 milijonov Kitajcev itd. Muslimani so dejansko z izjemo Turkov bili precej mirni. Še debiln narod kot so ni Belgijci so pobili milijone Afričanov v imenu vere. Kdo je bolj krvoločen?

Osebno n morem razumeti tega pobijanja. Kaj žene ljudi v to... ubijanje otrok... kako so lahko domobranci živeli sami s sabo? Samo razmisljanje o tem me spravi v depresijo. A je kdo izračunal verjetnost preživetja posameznika in njegove družine v času druge vojne?
To, da Hitlerjeve dosežke pripišeš katolikom, je mogoče razložiti s slabim poznavanjem zgodovinskih dejstev. Da pa Stalinove dosežke pripišeš pravoslavcem, je pa že za psihiatra. Jaz upam da kakšna urgenca danes dela, sicer lahko v tvojem naslednjem prispevku pričakujemo, da boš za holokavst obtožil jude.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2771201

Strani: 1

anon-476752 sporočil: 484
Zadnja sprememba: anon-476752 22.04.2019 00:11
Dobršen del žrtev v Sloveniji so povzročili domobranci, katoliki, ki so sledili Hitlerju. NDH? Italijani so kaj, protestanti? Kaj so bili Nemci, marsovci? Kdo je izstradali Ukrajince, Kazahstanci? Saj ni važno katera sorta, pretežen del žrtev 2. Vojne so povzročili kristjan v svoji prepričanoisti da so nekaj vec. In to je bistvo..

Strani: 1