Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

macon sporočil: 12.861
[robi2107]
P.S.: Sem malo poguglal in na www.crisisgroup.org/...ist-threat izbrskal 230 jurjev norih džihadistov po celem svetu. Precej bolj verjetna cifra od tiste tvoje. V Evropi jih imajo pa menda največ brexitanci (25 jurjev po www.independent.co.u...23966.html ), sledijo jim pa verjetno Francozi. Ne vem, koliko jih je tam, vendar boš z malo guglanja verjetno uspel izbrskati eno realno cifo, če te ta sploh zanima.
Ma ja, v Afganistanu jih je več kot 230 jurjev samo med talibani in za talibane.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2770912

Strani: 1

robi2107 sporočil: 4.272
Zadnja sprememba: robi2107 19.04.2019 19:38
[macon]
Ma ja, v Afganistanu jih je več kot 230 jurjev samo med talibani in za talibane.
Ajde, ne rečem, da je cifra 230 jurjev vredna suhega zlata, naj bo zaradi mene štirikrat, ali pa desetkrat tolikšna, ampak da je skrajnežev "vsaj nekaj deset procentov vseh Muslimanov, po nekaterih ocenah celo prek 50%", pri čemer je muslimanov po celem svetu skupaj 1,8 mrd, četrtina svetovne populacije, je pa hudo lovska. Kakorkoli, jaz sem uspel izbrskati eno cifro, pa naj ta drži ali ne. Naj zdaj sogovornik (usimončič) predloži kakšen vir.

Strani: 1