Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

PyotrNovak sporočil: 5.775
Eni ZELO redkih ki si elektricarje lahko privoscijo. Obilni naravni viri in malo ljudi. Vecje drzave - pozabi.

Over 99% of the electricity production in mainland Norway is from hydropower plants. The total production of electricity from hydropower plants amounted to 135.3 TWh in 2007 There is also a large potential in wind power, offshore wind power and wave power, as well as production of bio-energy from wood.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2767410

Strani: 1

sopranos sporočil: 11.405
[PyotrNovak]
Eni ZELO redkih ki si elektricarje lahko privoscijo. Obilni naravni viri in malo ljudi. Vecje drzave - pozabi.
Ja, pri njih je zagotovo najmanj okoljskih posledic pri teh avtih. Me pa zanima kaj bi bilo, če bi zadeve izenačili. Moja ocena je, da bi prodaja strmoglavila. Samo če so se sedaj odločili, da se bodo vozili samo na elektriko, potem druge ni.

Me pa zanima kako je s tovornjaki in traktorji. To so močne zverine in kot je meni poznano niso še nabolj uporabni.

Podobno je tudi pri ladijskem prometu, pa pri letalskem prometu. In to so zadeve, ki najbolj onesnažujejo.

Ti električni avti so podobno kot reševanje problema s plastiko. Prepovedalo se je vrečke za enkratno uporabo, sedaj še slamice in krožnike. Medtem ko je vsa hrana v trgovinah zapakirana v plastiko.
Over 99% of the electricity production in mainland Norway is from hydropower plants. The total production of electricity from hydropower plants amounted to 135.3 TWh in 2007 There is also a large potential in wind power, offshore wind power and wave power, as well as production of bio-energy from wood.
Ja, hkrati pa črpajo nafto in jo prodajajo naprej. Zakaj, če je pa nafta zlo?

Strani: 1