Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

sopranos sporočil: 11.405
[jezdec666]
Ne bi šlo, to je pozitivna diskriminacija, kot je recimo zaposlovanje invalidov brez obveznosti javnega natečaja v javnem sektorju.
Ja, tako oni verjetno to utemeljujejo. Ampak električni avti niso nevtralni za okolje, so skoraj na isti ravni kot tisti z notranjim izgorevanjem. Samo, da drugje nastane svinjarija.

Kot bi jaz svoj problem s smetmi rešil tako, da bi vse zmetal čez ograjo k sosedu. Potem bi se pa pritoževal kakšen svinjakar je moj sosed.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2767409

Strani: 1

PyotrNovak sporočil: 5.775
Eni ZELO redkih ki si elektricarje lahko privoscijo. Obilni naravni viri in malo ljudi. Vecje drzave - pozabi.

Over 99% of the electricity production in mainland Norway is from hydropower plants. The total production of electricity from hydropower plants amounted to 135.3 TWh in 2007 There is also a large potential in wind power, offshore wind power and wave power, as well as production of bio-energy from wood.
kzupanc sporočil: 10.519
[sopranos]
> [jezdec666]
> Ne bi šlo, to je pozitivna diskriminacija, kot je recimo zaposlovanje invalidov brez obveznosti javnega natečaja v javnem sektorju.

Ja, tako oni verjetno to utemeljujejo. Ampak električni avti niso nevtralni za okolje, so skoraj na isti ravni kot tisti z notranjim izgorevanjem. Samo, da drugje nastane svinjarija.

Kot bi jaz svoj problem s smetmi rešil tako, da bi vse zmetal čez ograjo k sosedu. Potem bi se pa pritoževal kakšen svinjakar je moj sosed.
Ni ravno tako s stališča vpliva n ačlovekovo zdravje. Ne glede na vir elketrike, so elektrarne danes mnogo manj nevarne človeku in tudi vsemu okollju, kot pa promet na fosilna goriva v mestih.
anon-45881 sporočil: 7.327
[sopranos]
Kot bi jaz svoj problem s smetmi rešil tako, da bi vse zmetal čez ograjo k sosedu. Potem bi se pa pritoževal kakšen svinjakar je moj sosed.
Jep, to so Norvežani, alright.

Strani: 1