Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

robi2107 sporočil: 4.272
[vickibedi]
www.youtube.com/watc...tYU87QNjPw
Dam + za link. Že dolgo ga nisem gledal in sem že kar malo pozabil, za kako vrhunsko zajebancijo gre. Tudi Life of Brian je odličen in The Meaning of Life sta odlična.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2765925

Strani: 1

PyotrNovak sporočil: 5.775
Po ogledu filma Full Monty sem šele ugotovil KAJ pravzaprav pomeni Monty Pyton.
Monty je kurac, pyton pa okrajšava za python. Torej po domače: Kurac ko piton. Glede na njihove fime se zelo verjetno nisem zmotil.
PyotrNovak sporočil: 5.775
Po ogledu filma Full Monty sem šele ugotovil KAJ pravzaprav pomeni Monty Pyton.
Monty je kurac, pyton pa okrajšava za python. Torej po domače: Kurac ko piton. Glede na njihove fime se zelo verjetno nisem zmotil.

PS: Domač jezik uporabljam zato, ker je moj denar pogosto zaslužen z Blood sweat and tears. Porezan in opečen sem skoraj tedensko, preklinjanje pa pomaga da manj boli. (citiram raziskavo na to temo)
anon-204390 sporočil: 13.528
Zadnja sprememba: anon-204390 25.03.2019 10:59
[robi2107]
> [vickibedi]
> www.youtube.com/watc...tYU87QNjPw

Dam + za link. Že dolgo ga nisem gledal in sem že kar malo pozabil, za kako vrhunsko zajebancijo gre. Tudi Life of Brian je odličen in The Meaning of Life sta odlična.
Insert je iz filma Monty Python and the Holy Grail; na AMC se ga te dni lahko vidi v time shiftu. Film sem sicer gledal pred desetletji, večino for pa sem pozabil, čez vikend sem skoraj padel s kavča, ko sem ga spet ponovno gledal... :))

Strani: 1