Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-476752 sporočil: 484
Zadnja sprememba: anon-476752 19.01.2019 14:27
meni gre na bruhanje. državo vodijo debili s popravci. Od srede gimnazije sem bil mnenja, da mi ne bo več potrebno imeti kontakt z delom družbe, ki je nesposoben učenja, razumevanja, komunikacije. zadosti škode je bilo storjene, ko sem se moral vso osnovno šolo prilagajati retardirancem. pa smo zdaj v stanju, da sem suženj tega govna, ki je splavalo na vrh.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2753686

Strani: 1

macon sporočil: 12.861
Zadnja sprememba: macon 19.01.2019 14:49
[Macadamia]
meni gre na bruhanje. državo vodijo debili s popravci. Od srede gimnazije sem bil mnenja, da mi ne bo več potrebno imeti kontakt z delom družbe, ki je nesposoben učenja, razumevanja, komunikacije. zadosti škode je bilo storjene, ko sem se moral vso osnovno šolo prilagajati retardirancem. pa smo zdaj v stanju, da sem suženj tega govna, ki je splavalo na vrh.
Taki potem nadpovprečno klečeplazijo in lezejo v rit tistim na pozicijah, ki so za svoje pozicije počeli enako. Skupaj z napredovanjem preko postelje se temu potem reče negativna selekcija.

Treba je razumeti, da tudi neumnost in nesposobnost želita in celo zahtevata družbeno veljavo in ugled, (nadpovprečni imajo več problemov z lastno podobo in se imajo za manj sposobne, medtem, ko se imajo nesposobni za sposobne in bolj rinejo in se silijo) v ta namen se poslužuje laganja in mimikrije.

Neodgovorno in neeksaktno družboslovje potem nastavlja take like, naravoslovje pa jih zaradi fizikalnih zakonitosti, ki so preko in pred človeškimi dogovori, pretežno ne more. Če bi naraslovje postavljajo take figure kot družboslovje, bi imeli vsak dan električne redukcije in ogromno smrti pacientov v zdravstvu ter v nevarnih poklicih. Podirale bi se hiše in mostovi, zasipali tuneli, poplave bi poplavljale kraje, ker bi šefovali nekompetentni bebci.
macon sporočil: 12.861
[Macadamia]
meni gre na bruhanje. državo vodijo debili s popravci. Od srede gimnazije sem bil mnenja, da mi ne bo več potrebno imeti kontakt z delom družbe, ki je nesposoben učenja, razumevanja, komunikacije. zadosti škode je bilo storjene, ko sem se moral vso osnovno šolo prilagajati retardirancem. pa smo zdaj v stanju, da sem suženj tega govna, ki je splavalo na vrh.
Jaz imam enako izkušnjo in povsem enako sem razmišljal v srednji šoli (usmerjeno izobraževanje druge polovice osemdesetih, ko ni bilo gimnazij, bil sem na računalniški srednji, ki je danes gimnazija Vič).

Pol ure slovenščine, tujega jezika ali matematike so se ukvarjali z največjim bebcem, medtem ko smo ostali klepetali ali gledali v zrak. Nadpovprečni je bil tretiran kot nekak nebodigatreba, ki s tem teži drugim.

Predstavljaj si športni klub, ki nabere neke talente, potem pa se ukvarja z najslabšim, da bo dohajal ostale. Najboljšega, ki bi lahko dosegel mednarodni nivo, pa zapostavlja in mu govori, naj da mir, saj njemu itak gre. Največji talent bo posledično obupal in dosegel malo ali nič, verjetno sam odšel, klub bo pa vesel, ker je najslabši po trudu in vložkih dosegel povprečne standarde.
anon-317028 sporočil: 30.415
[Macadamia]
meni gre na bruhanje. državo vodijo debili s popravci. Od srede gimnazije sem bil mnenja, da mi ne bo več potrebno imeti kontakt z delom družbe, ki je nesposoben učenja, razumevanja, komunikacije. zadosti škode je bilo storjene, ko sem se moral vso osnovno šolo prilagajati retardirancem. pa smo zdaj v stanju, da sem suženj tega govna, ki je splavalo na vrh.
Včeraj je na TV bila ponovitev stoječega omizja o minimalni plači, plačah...Levico je predstavljal Kordiš, ki je ponavljal fraze iz Marxovega Komunističnega manifesta, govoril eno in isto, ker očitno zadeve ne razume in ni sposoben učenja in razumevanja, deloval je kot oseba, ki ničesar ne razume, bolj huda je njegova aroganca, nesposobnost komunikacije, pogled z visoka in naj mi odpusti, kot da je vzel nekaj trdega.

Strani: 1