Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

macon sporočil: 12.861
Zadnja sprememba: macon 19.01.2019 14:49
[Macadamia]
meni gre na bruhanje. državo vodijo debili s popravci. Od srede gimnazije sem bil mnenja, da mi ne bo več potrebno imeti kontakt z delom družbe, ki je nesposoben učenja, razumevanja, komunikacije. zadosti škode je bilo storjene, ko sem se moral vso osnovno šolo prilagajati retardirancem. pa smo zdaj v stanju, da sem suženj tega govna, ki je splavalo na vrh.
Taki potem nadpovprečno klečeplazijo in lezejo v rit tistim na pozicijah, ki so za svoje pozicije počeli enako. Skupaj z napredovanjem preko postelje se temu potem reče negativna selekcija.

Treba je razumeti, da tudi neumnost in nesposobnost želita in celo zahtevata družbeno veljavo in ugled, (nadpovprečni imajo več problemov z lastno podobo in se imajo za manj sposobne, medtem, ko se imajo nesposobni za sposobne in bolj rinejo in se silijo) v ta namen se poslužuje laganja in mimikrije.

Neodgovorno in neeksaktno družboslovje potem nastavlja take like, naravoslovje pa jih zaradi fizikalnih zakonitosti, ki so preko in pred človeškimi dogovori, pretežno ne more. Če bi naraslovje postavljajo take figure kot družboslovje, bi imeli vsak dan električne redukcije in ogromno smrti pacientov v zdravstvu ter v nevarnih poklicih. Podirale bi se hiše in mostovi, zasipali tuneli, poplave bi poplavljale kraje, ker bi šefovali nekompetentni bebci.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen