Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-207617 sporočil: 6.899
[bc123a]
tudi v drzavah, kjer so bile solnine, pa so jih ukinili, in drzavah kot je vas Brexitland, kjer je letnik bistveno cenejsi (3000-9000 GBP).
Evo pa sem se spet nekaj naucil o moji novi domovini! Svasta. Sem mislil da smo blizje ameriskim tarifam.

Zato je tle blizu mene pol folka s kitajske - univerza je zaresna, pa hudo poceni. No, crnci in pakistanci vsseno raje bmwje pimpajo, kot da bi studirali.

Okej, moj predlog s solninami mecem v kos in te vprasam... zakaj studenti ze zdaj po srednji soli ne gredo en masse na uporabne fakse v nemcijo in britanijo, ki jim sledi globalno povprasevanje kapitala, ne pa da derejo v kvazifakse sr slovenije? Jaz bi rekel da pac zato, ker ni komot pri 18ih it v Heidelberg (tja bi jaz sel Heideggra brat :-))), ce ti v Dupleku nic ne manjka. In so stranski stroski, poleg solnin...?

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2746578

Strani: 1

siap sporočil: 2.195
Ne diraj mi otadzbinu,hehe :-)
hostamox sporočil: 8.460
[NemirniTujec]
> [bc123a]
> tudi v drzavah, kjer so bile solnine, pa so jih ukinili, in drzavah kot je vas Brexitland, kjer je letnik bistveno cenejsi (3000-9000 GBP).

Evo pa sem se spet nekaj naucil o moji novi domovini! Svasta. Sem mislil da smo blizje ameriskim tarifam.

Zato je tle blizu mene pol folka s kitajske - univerza je zaresna, pa hudo poceni. No, crnci in pakistanci vsseno raje bmwje pimpajo, kot da bi studirali.

Okej, moj predlog s solninami mecem v kos in te vprasam... zakaj studenti ze zdaj po srednji soli ne gredo en masse na uporabne fakse v nemcijo in britanijo, ki jim sledi globalno povprasevanje kapitala, ne pa da derejo v kvazifakse sr slovenije? Jaz bi rekel da pac zato, ker ni komot pri 18ih it v Heidelberg (tja bi jaz sel Heideggra brat :-))), ce ti v Dupleku nic ne manjka. In so stranski stroski, poleg solnin...?

Te računice so narejene tudi za slo fakse. Na veterini je tako letnik med 10.000-15.000. Na medicini dvomim, da je kaj več. V soseščini pa po spominu Sarajevo, Srbija-medicina ranga 5.000. Zagreb pa je mal dražji.
- evo 12 jurjev mse.mef.unizg.hr/adm...plications

beograd 2500 eur , 7000 dolarjev v ang.

fakulteti.edukacija....u-beogradu
bc123a sporočil: 48.253
[NemirniTujec]
Evo pa sem se spet nekaj naucil o moji novi domovini! Svasta. Sem mislil da smo blizje ameriskim tarifam.
Ne vem kaksne so solnine za folk izven EU, a za domace prebivalce so bile 3K GBP na letnik, potem pa so nekaj tezili da bodo sli na 9K GDP pa ne vem ce je slo skozi. Zaradi EU morajo pod temi pogoji sprejemati tudi Evropejce, tujim tujcem pa lahko zacolajo karkoli.
Zato je tle blizu mene pol folka s kitajske - univerza je zaresna, pa hudo poceni. No, crnci in pakistanci vsseno raje bmwje pimpajo, kot da bi studirali.

Okej, moj predlog s solninami mecem v kos in te vprasam... zakaj studenti ze zdaj po srednji soli ne gredo en masse na uporabne fakse v nemcijo in britanijo, ki jim sledi globalno povprasevanje kapitala, ne pa da derejo v kvazifakse sr slovenije? Jaz
Kdo pa pravi da ne gredo? Baje jih gre za nekaj razredov maturantov na leto studirat v tujino, in baje se ta manjko opazi. Ne vem detajlov, ampak za to sem slisal ze vec kot 4 leta nazaj.

Kdo ostane? Tisti, ki lahko tudi v sloveniji gre na dober faks in lahko vseeno brez tezav dobi sluzbo v tujini (nekateri inzenirski faksi, CE je student dovolj priden in zagret, ni pa da bi bilo to samoumevno, ce se vleces skozi faks glih da za gre bos pac imel poden diplomo), in tisti, ki z namenom gredo studirat na fakse kjer lahko pades samo po stopnicah, in sicer je ta namen da bodo "imeli izobrazbo da jim ne bo treba delat".

Strani: 1