Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Kakšen bo davek na nepremičnine?

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.922
[Glavni forum] Tema: Kakšen bo davek na nepremičnine?
[#2739040] 23.10.18 15:30 · odgovor na: robi2107 (#2739030)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: najobj 23.10.2018 15:32
[robi2107]
> Sploh pa je ta davek neupravičen in se uvaja zgolj zato, ker ga pač imajo tudi druge države. kretenizem in pol!
Se popolnoma strinjam. Prihodki, s katerimi je večina (tista, ki je do svojega premoženja prišla na pošten način) ustvarila svoje premoženje, so bili v preteklosti tako ali tako že krepko obdavčeni. In sedaj so tisti, ki so te prihodke leta in leta pridno dajali na kup in iz njih nekaj ustvarili, za to še enkrat kaznovani!! Verjetno bi bilo bolje, če bi vse sproti pognal in naštepal kup nepreskrbljenih pamžev ter se postavil v vrsto na CSD, pa naj me živi država. P***a jim materina.

P.S: dežurne forumaše (predvsem ciljam na enega), ki vso krivdo za vse tegobe te države na valijo JS prosim, da se ne navezujejo na moj komentar, saj ne delim njihovega mnenja. Po mojem so namreč glavni krivci upravljalci te države na vseh mogočih nivojih, ki s to državo namenoma slabo upravljajo in s tem svojim koruptivnim navezam omogočajo s kriminalom pridobljene koristi.
... čuj, ampak če bo davek na nepremičnine nadomestil NUSZ (nadomestilo za upravljanje stavbnih zemljišč), ki ga v drugih državah (verjetno) nimajo, potem lastniki nepremičnin (me included) niti slučajno niso plačali vsega, kar je bilo PO pridobitvi te nepremičnine za to nepremičnino že narejeno (= financirano), se iz davka na nepremičnine dela (= financira) in se še bo delalo (= financiralo) ... khmm, in se brez davka na nepremičnine (= NUSZ) ne bo moglo narediti (= financirati), ker se nima s čim ...

P.S.: prosim forumske penzioniste (= lastnike nepremičnin), da se ne navezujejo na moj komentar, češ da so oni svoje penzije (= nepremičnine) že plačali, ker jih niso oziroma jih niso v celoti ...