Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-187668 sporočil: 5.835
[rava]
Tista opazovalka Združenih narodov, ki je bila vsa paf nad procesom, je decembra rekla, da bo zagnala kraval in da bo poročilo na ZN obravnavano v prvi polovici 2018.
Leta 2016 in decembra 2017 se je o tem primeru res precej pisalo.
"Mednarodna opazovalka za človekove pravice Michelle Laura Kling pravi: “Videla sem nekaj zadev, zaradi katerih sem zelo zaskrbljena. Ena od le-teh je, da je človek po navadi nedolžen, dokler se mu ne dokaže krivda. V primeru dr. Noviča pa se zdi, da je že od aretacije kriv, in sedaj mora dokazovati svojo nedolžnost.” ... “Mislim, da bi morali biti Slovenci zelo zaskrbljeni, kako poteka ta proces proti Noviču. To je lov na čarovnice. Ni otipljivih dokazov za njegovo krivdo. Obstajajo samo domneve ali govorice o njegovi krivdi.”" nova24tv.si/slovenij...z-dokazov/

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2724509

Strani: 1

rava sporočil: 266
Tole sem mislila, pa se očitno še ni zgodilo

Obramba, kot smo na Nova24TV že poročali, pripravlja pritožbo na vrhovno sodišče, mednarodna opazovalka za človekove pravice iz ZDA, Michelle Laura Kling, pa je napovedala, da bo zadevo spravila pred oči svetovne javnosti, saj česa podobnega ni videla še v nobeni drugi državi na svetu. Kot nam je povedala v četrtkovem telefonskem pogovoru, bo na temo Milka Noviča govorila na velikem odru Združenih narodov, predvidoma v prvi polovici leta 2018, bodisi v New Yorku bodisi Ženevi.
nova24tv.si/slovenij...an-clanek/

Strani: 1