Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Vrednostni tumor in vsegliharstvo

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

Gustl sporočil: 13.629
"New York Times je v tem tednu dogajanje v slovenskih deželah povzdignil na globalno raven. "

Ne vem če je bil samo NYT v igri, ampak vsekakor pa to ni zanemarljivo...

Minuli teden sem bil v Berlinu in Copenhagnu na obisku pri sestrskih medijih. V obeh so me spraševali po "What's going on in Slovenia, is it bad?"

Recimo Danec mi pove, da je bral, da je "kar četrtina volivcev izbrala Alt-Right stranko".

Sploh nisem vedel, kje naj začnem razlagat, da ni tako in da se pravzaprav ni zgodilo čisto nič pretresljivega, novega, niti newsworthy ne...

Da je ta kao Alt-Right stranka pač največja, ena najstrejših, najbolje organizirana in najbolj stabilna stranka v državi, da vedno dobi cca toliko glasov, še preden si je kdorkoli izmislil nalepko alt-right, da jo sicer zadnje čase zanaša in hodi po glasove v (desni) populizem, ampak "kdo pa ne v tej 140-znakovni družbi".

Potem sva hitro našla vzporednico in prišla do "aja, saj pri nas na Danskem je isto, levo-desno se je pobrkalo in sedaj je vse skupaj mineštra".

Nisem si mislil, da bom moral kdaj zagovarjat SDS, ampak kar je preveč, je pa preveč :)

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2717846

Strani: 1

bc123a sporočil: 48.253
[Glavni forum] Tema: Vrednostni tumor in vsegliharstvo
[#2717884] 11.06.18 11:36 · odgovor na: Gustl (#2717846)
Odgovori   +    9
[Gustl]
"New York Times je v tem tednu dogajanje v slovenskih deželah povzdignil na globalno raven. "

Ne vem če je bil samo NYT v igri, ampak vsekakor pa to ni zanemarljivo...

Minuli teden sem bil v Berlinu in Copenhagnu na obisku pri sestrskih medijih. V obeh so me spraševali po "What's going on in Slovenia, is it bad?"
To, da je omenjen clanek iz NYT, ki so ga novinarji vlacili po sloveniji kot dokaz da je se Tujina (TM) proti Jansi, v delu, ki se nanasa na slovenijo, napisala Vecerova novinarka, si sploh opazil :)

Strani: 1