9 min
Električna (moto)mobilnost pri BMW ima nov, a drag obraz
38 min
GEN-I v novo izdajo zelenih obveznic: kakšni so njegovi finančni načrti 1
54 min
Mercedes s prenovo razreda G še izboljšal in olajšal terensko vožnjo
1 ura
Odstopil šef T-2 1
1 ura
Tako se dela posel v kmetijstvu (PRO)
2 uri
TOP ČLANKI - Kaj danes berete
2 uri
Odškodninska odgovornost bank pri kibernetskih napadih in drugih neodobrenih plačilih
3 ure
Rusi Sloveniji napovedujejo kibernetsko vojno. Kako zaščititi vaše podjetje 3
4 ure
Nočete kupiti bitcoina? Morda vas prepričajo kriptodelnice 1
5 ur
Gradnja hitre ceste od priključka Velenje jug do priključka Slovenj Gradec jug na 3. razvojni osi sever (Oglas)
5 ur
Hitra rast števila kibernetskih napadov na mobilne telefone – kako jih zaščititi
5 ur
Ste izpeljali odličen B2B e-commerce projekt? Prav vas iščemo!
5 ur
Subvencije za energente: podjetja bi lahko še dolgo čakala na polno izplačilo
5 ur
Quercus: S popolnim vinom za žar lahko v nagradni igri osvojite – žar! (Oglas)
6 ur
Vino tedna: Gevrey-chambertin 1er cru 2019, Joseph Drouhin
6 ur
Vinska klet Metlika ima novo blagovno znamko Jurius
8 ur
(Intervju) Saška Rihtaršič, Danfoss: Vsa Evropa bi se lahko ogrevala z odpadno toploto iz industrije 2
11 ur
Škrabec, Petrič in Južna spet slavijo 1
11 ur
Chris Barton, britanski komisar za trgovino: Uporabite nas. Smo odlična odskočna deska do največjih trgov
17 ur
BMW v najdaljšem slovenskem predoru razkril kupejevskega X2 in največjega minija

Strani: 1

mlin987 sporočil: 382
[#2701965] 13.03.18 10:25 · odgovor na: (#2701961)
Odgovori   +    44
Pogajanja bi moral v vladi voditi nekdo, ki je vse svoje življenje preživel v gospodarstvu. Ampak v tej vladi jaz takšnega junaka ne vidim. Tale je vse svoje življenje bila na javnih seskih in se zato pogaja sama s sabo. To bi morali tudi uzakoniti! Kdaj gre v stavko gospodarstvo, ki pokriva tole lomastenje po našem denarju in ki je trpelo vso krizo?? Tile paraziti sploh ne vedo, kaj je to kriza, ker so jih še najemali in ne odpuščali!!!
anon-117019 sporočil: 1.616
[#2701969] 13.03.18 10:34
Odgovori   +    30
Ja gospoda, tako je to.
Vlada na veliko financira zgodbo o drugem tiru.
Štrukelj pa kljub dvigu mase plač hoče še več.
Mi ostali, pa pridno delamo v proizvodnji in skrbimo za rekordno gospodarsko rast.
Kaj, ko bi še nam dvignili plače ?
Enaka zgodba še iz časov Milke Planinc.
Kanzon sporočil: 2.392
[#2701999] 13.03.18 11:53
Odgovori   +    15
Za tri mesece se naj blokirajo vsa izplačila iz proračuna in probleme, ki nas tarejo rešimo na handgetrib.
sopranos sporočil: 11.404
[#2702017] 13.03.18 12:32 · odgovor na: (#2701961)
Odgovori   +    22
[Wulfe]
cerar ima lepo priložnost, da dobi volitve. enostavno ukaže aretirati štruklja za par tednov, tolk da predvolilna histerija mine. jasno bi moral pol še kake reforme narediti, javnosektorska hobotnica se je razpasla ćez vse meje dobrega okusa in ekonomskih zmožnosti slovenije.

cerar, ukrepaj, zadnja prilika!
Hehe, si pa optimist. :)

Moja ocena je bila, da se bodo izpogajali za 500 milijonov ter dali malo bolj meglene obljube za 500 milijonov v prihodnosti. Tako, da bo imel Štrukelj spet municijo za prihodnje stavke.

Sedaj so že na 266 milijonov. Še ena ali dve stavki pa bodo na 500 milijonov.

Kar pomeni, da bo spet problem zapreti proračun. Spet se bo razmišljalo o višjih davkih. In ko bo naslednja kriza udarila, bodo udarili z davki.

Vedno ista zgodba. In sedaj bodo bebci izvolili koalicijo Šarca, SD, Desusa in SMC (če bodo slednji prišli v parlament) in zgodba se bo nadaljevala. Do našega zadnjega centa.

Kaj bi morali s Štrukljem narediti pa raje ne bom pisal, ker me bodo blokirali. Tip je še relativno mlad, tako da lahko meša drek še vsaj 20 let. In ga tudi bo.
0513ANITO sporočil: 10.795
[#2702033] 13.03.18 12:56 · odgovor na: sopranos (#2702017)
Odgovori   +    9
[sopranos]
> [Wulfe]
> cerar ima lepo priložnost, da dobi volitve. enostavno ukaže aretirati štruklja za par tednov, tolk da predvolilna histerija mine. jasno bi moral pol še kake reforme narediti, javnosektorska hobotnica se je razpasla ćez vse meje dobrega okusa in ekonomskih zmožnosti slovenije.
>
> cerar, ukrepaj, zadnja prilika!

Hehe, si pa optimist. :)

Moja ocena je bila, da se bodo izpogajali za 500 milijonov ter dali malo bolj meglene obljube za 500 milijonov v prihodnosti. Tako, da bo imel Štrukelj spet municijo za prihodnje stavke.

Sedaj so že na 266 milijonov. Še ena ali dve stavki pa bodo na 500 milijonov.

Kar pomeni, da bo spet problem zapreti proračun. Spet se bo razmišljalo o višjih davkih. In ko bo naslednja kriza udarila, bodo udarili z davki.

Vedno ista zgodba. In sedaj bodo bebci izvolili koalicijo Šarca, SD, Desusa in SMC (če bodo slednji prišli v parlament) in zgodba se bo nadaljevala. Do našega zadnjega centa.

Kaj bi morali s Štrukljem narediti pa raje ne bom pisal, ker me bodo blokirali. Tip je še relativno mlad, tako da lahko meša drek še vsaj 20 let. In ga tudi bo.
Da obrnem na zabavo...

Mlajši kot je, dlje časa bi lahko sedel v zaporu.

Žal..Takle mamo.
sopranos sporočil: 11.404
[#2702046] 13.03.18 13:17 · odgovor na: 0513ANITO (#2702033)
Odgovori   +    8
[0513ANITO]
> [sopranos]
> > [Wulfe]
> > cerar ima lepo priložnost, da dobi volitve. enostavno ukaže aretirati štruklja za par tednov, tolk da predvolilna histerija mine. jasno bi moral pol še kake reforme narediti, javnosektorska hobotnica se je razpasla ćez vse meje dobrega okusa in ekonomskih zmožnosti slovenije.
> >
> > cerar, ukrepaj, zadnja prilika!
>
> Hehe, si pa optimist. :)
>
> Moja ocena je bila, da se bodo izpogajali za 500 milijonov ter dali malo bolj meglene obljube za 500 milijonov v prihodnosti. Tako, da bo imel Štrukelj spet municijo za prihodnje stavke.
>
> Sedaj so že na 266 milijonov. Še ena ali dve stavki pa bodo na 500 milijonov.
>
> Kar pomeni, da bo spet problem zapreti proračun. Spet se bo razmišljalo o višjih davkih. In ko bo naslednja kriza udarila, bodo udarili z davki.
>
> Vedno ista zgodba. In sedaj bodo bebci izvolili koalicijo Šarca, SD, Desusa in SMC (če bodo slednji prišli v parlament) in zgodba se bo nadaljevala. Do našega zadnjega centa.
>
> Kaj bi morali s Štrukljem narediti pa raje ne bom pisal, ker me bodo blokirali. Tip je še relativno mlad, tako da lahko meša drek še vsaj 20 let. In ga tudi bo.

Da obrnem na zabavo...

Mlajši kot je, dlje časa bi lahko sedel v zaporu.

Žal..Takle mamo.
Danes imate optimisti svoj dan. :)

Realnost je taka, da bodo prej nas začeli kazensko preganjati, ker si o tem sploh drznemo pogovarjati, kot pa da bi Branimirja sploh na pogovor povabili.
0513ANITO sporočil: 10.795
[#2702048] 13.03.18 13:25 · odgovor na: sopranos (#2702046)
Odgovori   +    1
[sopranos]
> [0513ANITO]
> > [sopranos]
> > > [Wulfe]
> > > cerar ima lepo priložnost, da dobi volitve. enostavno ukaže aretirati štruklja za par tednov, tolk da predvolilna histerija mine. jasno bi moral pol še kake reforme narediti, javnosektorska hobotnica se je razpasla ćez vse meje dobrega okusa in ekonomskih zmožnosti slovenije.
> > >
> > > cerar, ukrepaj, zadnja prilika!
> >
> > Hehe, si pa optimist. :)
> >
> > Moja ocena je bila, da se bodo izpogajali za 500 milijonov ter dali malo bolj meglene obljube za 500 milijonov v prihodnosti. Tako, da bo imel Štrukelj spet municijo za prihodnje stavke.
> >
> > Sedaj so že na 266 milijonov. Še ena ali dve stavki pa bodo na 500 milijonov.
> >
> > Kar pomeni, da bo spet problem zapreti proračun. Spet se bo razmišljalo o višjih davkih. In ko bo naslednja kriza udarila, bodo udarili z davki.
> >
> > Vedno ista zgodba. In sedaj bodo bebci izvolili koalicijo Šarca, SD, Desusa in SMC (če bodo slednji prišli v parlament) in zgodba se bo nadaljevala. Do našega zadnjega centa.
> >
> > Kaj bi morali s Štrukljem narediti pa raje ne bom pisal, ker me bodo blokirali. Tip je še relativno mlad, tako da lahko meša drek še vsaj 20 let. In ga tudi bo.
>
> Da obrnem na zabavo...
>
> Mlajši kot je, dlje časa bi lahko sedel v zaporu.
>
> Žal..Takle mamo.

Danes imate optimisti svoj dan. :)

Realnost je taka, da bodo prej nas začeli kazensko preganjati, ker si o tem sploh drznemo pogovarjati, kot pa da bi Branimirja sploh na pogovor povabili.
Kje ti razbereš moj optimizem.

A realisti se pa ne smemo šalit (črn humor na svoj račun) al KWA?
sopranos sporočil: 11.404
[#2702049] 13.03.18 13:34 · odgovor na: 0513ANITO (#2702048)
Odgovori   +    4
Malo te hecam.

Saj veš kako je, ko imaš opravka s takimi sociopati kot so Štrukelj, vlada itd., nam drugega ne preostane. :)
anon-317581 sporočil: 124
[#2702050] 13.03.18 13:35
Odgovori   +    14
Kot sem zapisal že na začetku. Vse skupaj je zrežirano in je kupovanje glasov. Dogovor je 312 000 000 € ali več, če bodo projekcije proračuna za 2018 pokazale večji presežek, pa še več. Vse ostalo je predstava za javnost. Masa plač bo tako v nekaj letih narasla za dobrih 20%! Medtem, ko se je masa plač v gospodarstvu v času krize drastično znižala. Znižala se je tudi povprečna plača. Tega znižanja v JS tako rekoč ni bilo. Kdo iz realnega gospodarstva bo 2019 prejel za 20% višjo plačo, glede na leto 2014, pri ocenjeni 3,4% inflaciji?
bc123a sporočil: 48.253
[#2702068] 13.03.18 14:41 · odgovor na: 0513ANITO (#2702033)
Odgovori   +    3
[0513ANITO]
Mlajši kot je, dlje časa bi lahko sedel v zaporu.
In kaj mu bos ocital?

Nezakoniti strajk morda, ampak to da so vlade brezjajcne in mu popuscajo, pa tezko. Se mora vsaka vlada s sabo pomeniti, kaj hoce.

In itak - ob prvem strajku je podpora vladi PADLA - evo nagrade za nepopuscanje struklju.
rame sporočil: 957
[#2702095] 13.03.18 17:52
Odgovori   +    0
Ko toliko udrihate po Štruklju me zanima kaj je komu osebno vzel ?
Ali ste vsi ki komentirate v službi kapitala in na vodstvenih delovnih mestih ?

Strani: 1