Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-329690 sporočil: 305
[najobj]
... čuj, kaj ti meni zdaj hočeš povedat, da so v tistem času v industriji v Nemčiji imeli enake ekološke standarde kot danes ali pa mi hočeš povedat, da v tistem času pri nas industrije sploh ne bi smeli imeti, ker zaradi predhodnice SD nismo imeli takih ekoloških standardov kot danes ? ... khmm, samo vprašam ...
Sploh ne, govorim o tem, da stranke prilagajajo svoje ekološko stališče od primera do primera, in da je SD ena slabših v tem, čemu pritrjuje zgodovina. Ker v dejanju ni trpela ugovorov. WhataboutGermany je klasični "premakni tarčo"
en.wikipedia.org/wik...ataboutism
namenjen relativiziaciji (mami, tonček je tudi pljuval, torej nisem tako kriv). Čemu pa?

P.S.: kot v tistem času vsaka industrija povsod po svetu je bila tudi mariborska industrija kriva za marsikatero onesnaženje, ker je bil Maribor takrat cvetoče in za Zagrebom drugo največje industrijsko mesto v Jugi, ki je poleg dela Mariborčanom in okoličanom dajal delo mnogim ljudem na Ptujskem polju, sploh ker družboslovna industrija na Ptuju še ni bila razvita tako, kot je zdaj v kao demokraciji ... aja, in če si mogoče pozabil, sem jaz govoril o hidroelektrarnah na Dravi in njihovem vplivu na oskrbo z vodo v Mariboru danes, ne pa o dilemi imeti v tistem času elektriko ali pa trajnostno živeti v temi, ker pač ekoloških vetrnih in sončnih elektrarn takrat še ni bilo nikjer na svetu ...
Ah daj no, saj ti tega sploh ne ugovarjam.

Bistvo mojega zapisa sam vidim v informaciji, da obstaja vpliv na podtalnico.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2697039

Strani: 1

najobj sporočil: 31.920
[sajmonelavesela]
> [najobj]
> ... čuj, kaj ti meni zdaj hočeš povedat, da so v tistem času v industriji v Nemčiji imeli enake ekološke standarde kot danes ali pa mi hočeš povedat, da v tistem času pri nas industrije sploh ne bi smeli imeti, ker zaradi predhodnice SD nismo imeli takih ekoloških standardov kot danes ? ... khmm, samo vprašam ...

Sploh ne, govorim o tem, da stranke prilagajajo svoje ekološko stališče od primera do primera, in da je SD ena slabših v tem, čemu pritrjuje zgodovina. Ker v dejanju ni trpela ugovorov. WhataboutGermany je klasični "premakni tarčo"
en.wikipedia.org/wik...ataboutism
namenjen relativiziaciji (mami, tonček je tudi pljuval, torej nisem tako kriv). Čemu pa?

>
> P.S.: kot v tistem času vsaka industrija povsod po svetu je bila tudi mariborska industrija kriva za marsikatero onesnaženje, ker je bil Maribor takrat cvetoče in za Zagrebom drugo največje industrijsko mesto v Jugi, ki je poleg dela Mariborčanom in okoličanom dajal delo mnogim ljudem na Ptujskem polju, sploh ker družboslovna industrija na Ptuju še ni bila razvita tako, kot je zdaj v kao demokraciji ... aja, in če si mogoče pozabil, sem jaz govoril o hidroelektrarnah na Dravi in njihovem vplivu na oskrbo z vodo v Mariboru danes, ne pa o dilemi imeti v tistem času elektriko ali pa trajnostno živeti v temi, ker pač ekoloških vetrnih in sončnih elektrarn takrat še ni bilo nikjer na svetu ...

Ah daj no, saj ti tega sploh ne ugovarjam.

Bistvo mojega zapisa sam vidim v informaciji, da obstaja vpliv na podtalnico.
... čuj, nobene tarče jaz ne premikam, ampak me vedno znova razpizdi ocenjevanje preteklosti z današnjimi merili in naliman dokument iz tvojega posta je točno to, jebiga ... khmm, če zdaj pozabim na hinavščino avtorja, ki je pozabil na koristi, ki so jih od takratne "industrializacije in elektrifikacije" imeli vsi prebivalci, vključno s prebivalci Dravskega polja in ki mu ti v pizdenju čez SD in njeno predhodnico hladnomrtvo pritrjuješ ...

P.S.: seveda obstaja vpliv na podtalnico, zato pa v sušnih obdobjih v Mariboru nimamo pomanjkanja vode ...

Strani: 1