Zasebnost

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: Tri leta od 'padca' franka: kje smo zdaj?

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-20668 sporočil: 3.976
[Glavni forum] Tema: Tri leta od 'padca' franka: kje smo zdaj?
[#2693502] 18.01.18 13:31 · odgovor na: Endimion (#2693499)
Odgovori   +    4
[Endimion]
Ze 35 let se strizem v istem frizerskem salonu. In spomnim se debate s frizerko leta 2006, kako so sosedje zasluzli z vlaganjem v vzajemne sklade. In da so kupli sinu avto p da so skor za eno garsonjero ze v plusu. In da sta z mozem vlozila 7000 € k sta mela od neke dediscine.

Leta 2011 mi je ta ista frizerka pihala da so ju na KD ju ntegnil da sta dala dnar v balkanske delnice pavda ziher ne bi dala vce bi vedela da gre lah to na nulo. Pa kurc pa taka drzava.

Nazadnje sem bil tam predno sem sel na terapije v terme in evo ti nje o bitkojnu. Vprašal sem a ji lekcija s balkanskimi skladi ni bila dovolj. Vse kar je se zinila je blo "xy €, hvala, nasvidenje."
Saj, če padeš v take debate, zna bit mučno. A si kadarkoli v preteklosti tej frizerki dal vedeti (hote ali nehote) da kaj veš o financah? Zlasti v tem primeru si ga najebal, karkoli zineš ali ne zineš. V bistvu je tvoja pripomba "a ti lekcija s balkanskimi skladi ni bila dovolj" skoraj najslabše ker si zdaj bad guy, ker je ne spodbujaš. Ko bo vse skup propadlo si pa bad guy ker je nisi posvaril.. lose lose :)