Zasebnost

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: Japonska družba bo del plače izplačevala v bitcoinih

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.955
Zadnja sprememba: najobj 16.12.2017 12:05
[Endimion]
V bistvu je to edini merodajni podatek. Kok kofetov pirov avtodelov kruha telefonov etc se je bilo prodalo s tem sredstvom menjave.

Ne pa kok je obrata s tem sredstvom na kateri od miljavzent borz.

Prav pri NiceHashu mi je ze zanimivo kako bi v primeru tozb ovrednotili skodo? Na dan narudarjenja al na dan kraje al na dan sodbe? Komot si predstavljam da gre v toku trajanja sodnega postopka BTC na nulo. Ker so imeli BTC in ne EUR.. bi jim pac dali nazaj nicvredne kojne in živjo zdravo. Hecno no. Ce pa bi se oskodovanci sli odskodninke v EUR in zahtevali povracitev teh 56 meljonof, potem pa si lahko nas MrRooky idejo o tem kako je BTC VALUTA pac nekam zatakne.

Se spomnim ex tasta ki je evre v torbi nesel v avstrijo pa se igral z nekimi avstrijskimi skladi, ki niso avstrijski al so avstrijci full dobr obvladali dolenjsko narecje, vlagali so v likvidna sredstva na balkanu... Na konc je mel prazno torbo, naredil pa bi za svojo likvidnost vec ce bi one evre popil v bifeju....

A je bil fair pa vsaj pizdil ni... Nategnil sem se..
... ja, in točno to sem Franklu tukaj forum.finance.si/?m=...926&single v svojem prvem komentarju o bitcoinu na totem forumu napisal in sem mu - nekdo bo rekel predrzno, pa sploh ne - tudi napisal, zakaj bitcoin ob sedanji ali zgolj podobni volatilnosti ne bo plačilno (= menjalno) sredstvo, ker v poslu večina ljudi pač ni blesava ... evo, in me je potem oni forumski stručko za bitcoine naštartal, ne da bi sploh prebral ali pa - isti ti je kurac - ni razumel, kaj sem napisal, ker mi namreč na BISTVO mojega razmišljanja v nobenem od svojih številnih kao ponižujočih komentarjev nikoli ni odgovoril ...

P.S.: ker ga ne poznam, ne vem, če je toti MrRooky res vse to, kar je nazadnje tukaj napisal, definitivno pa sodeč po pubertetniških reakcijah v svojih prvih postih rahlo dvomim, sploh pa niti zdaj prav v nobenem "civiliziranem" odgovoru nobenemu od eminentnih forumašev ni odgovoril na bistvo ... khmm, kar pa so vsi eminentni forumaši spregledali, ker so vsi preveč očarani nad njegovo življensko zgodbo, ki se za moj okus malo preveč pokriva s kičastim idealom, ki velja na totem forumu, jebiga ... aja, jaz nikoli nikjer nisem napisal, da tehnologija bitcoina ni koristna, ker o tem pač premalo (= nič) vem in niti ne mislim študirat, ker tega ne rabim, ker imam za solidno življenje dovolj ... no, sploh pa ti znanje o tehnologiji bitcoina pri gemblanju ne pomaga kaj dosti, da dobiš ali še raje zgubiš ...

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2688807

Strani: 1

anon-207617 sporočil: 6.899
[najobj]

P.S.: ker ga ne poznam, ne vem, če je toti MrRooky res vse to, kar je nazadnje tukaj napisal...
No, cloveku je treba dati "benefit of the doubt", kot se temu rece tukaj na svobodi.

Pomisli na vseh onih 160, ki so tebe imeli najprej za sitnega otrocaja ki bo pac odrastel (in torej imeli potrpljenje) in so se prerekali s teboj vecmesecev ali let, preden so ugotovili da si odrasla oseba z dolocenimi manjki, in se sprijaznili da te je bolje dati na ignore kot biti poligon za frustracije.

Saj tudi jaz v svojem bistvu nisem nemirni tujec - jaz sem zadovoljen kmetavz. Lepo je imeti internet.
MrRooky sporočil: 351
[najobj]

P.S.: ker ga ne poznam, ne vem, če je toti MrRooky res vse to, kar je nazadnje tukaj napisal, definitivno pa sodeč po pubertetniških reakcijah v svojih prvih postih rahlo dvomim, sploh pa niti zdaj prav v nobenem "civiliziranem" odgovoru nobenemu od eminentnih forumašev ni odgovoril na bistvo ... khmm, kar pa so vsi eminentni forumaši spregledali, ker so vsi preveč očarani nad njegovo življensko zgodbo, ki se za moj okus malo preveč pokriva s kičastim idealom, ki velja na totem forumu, jebiga ... aja, jaz nikoli nikjer nisem napisal, da tehnologija bitcoina ni koristna, ker o tem pač premalo (= nič) vem in niti ne mislim študirat, ker tega ne rabim, ker imam za solidno življenje dovolj ... no, sploh pa ti znanje o tehnologiji bitcoina pri gemblanju ne pomaga kaj dosti, da dobiš ali še raje zgubiš ...
Misli si, kar si hočeš, lahko sem tudi 16 letni pokovec, blond lepotička, stara grda baba ali...karkoli ti tvoja fantazija naslika.. Internet in anonimnost na forumu dopuščata marsikaj. Raje pubertetniške reakcije, kot nedojemanje tematike starega senilnega starca z omejenim RAMom ;)

In žal spet tvoja nevoščljivost:
no, sploh pa ti znanje o tehnologiji bitcoina pri gemblanju ne pomaga kaj dosti, da dobiš ali še raje zgubiš ...
Niti nisem tega trdil...A ti res ne moreš memorirat par stavkov, brez, da jih možgani predelajo po svoje? Če bi vsaj kakšen graf BTC dogajanja za zadnje leto pogledal, bi videl, da bi se moral potruditi, da bi lahko kaj izgubil. Seveda če trguješ, je tudi to možno, da bi prodajal na vrhu in kupoval na dnu. Če si samo kupil in delal nič, si lepo zaslužil, če si si kaj izplačal, drugače imaš še vedno goloba na strehi... In tale tvoj še raje izgubiš, mi pove vse o tebi. Nihče si ne želi biti luzer in vsaj delno normalni ljudje nikomur tega ne želimo...za razliko od tebe.

Bojan, lep viken ti želim!
Tvoj pubertetniški dolgolasi blond smrkavec, z črno brado, big boobs, zobno protezo, umetnim kolkom in zlatim Rolexom na trepalnicah

Strani: 1