Zasebnost

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: Japonska družba bo del plače izplačevala v bitcoinih

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

Endimion sporočil: 10.358
V bistvu je to edini merodajni podatek. Kok kofetov pirov avtodelov kruha telefonov etc se je bilo prodalo s tem sredstvom menjave.

Ne pa kok je obrata s tem sredstvom na kateri od miljavzent borz.

Prav pri NiceHashu mi je ze zanimivo kako bi v primeru tozb ovrednotili skodo? Na dan narudarjenja al na dan kraje al na dan sodbe? Komot si predstavljam da gre v toku trajanja sodnega postopka BTC na nulo. Ker so imeli BTC in ne EUR.. bi jim pac dali nazaj nicvredne kojne in živjo zdravo. Hecno no. Ce pa bi se oskodovanci sli odskodninke v EUR in zahtevali povracitev teh 56 meljonof, potem pa si lahko nas MrRooky idejo o tem kako je BTC VALUTA pac nekam zatakne.

Se spomnim ex tasta ki je evre v torbi nesel v avstrijo pa se igral z nekimi avstrijskimi skladi, ki niso avstrijski al so avstrijci full dobr obvladali dolenjsko narecje, vlagali so v likvidna sredstva na balkanu... Na konc je mel prazno torbo, naredil pa bi za svojo likvidnost vec ce bi one evre popil v bifeju....

A je bil fair pa vsaj pizdil ni... Nategnil sem se..

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2688785

Strani: 1

najobj sporočil: 31.947
Zadnja sprememba: najobj 16.12.2017 12:05
[Endimion]
V bistvu je to edini merodajni podatek. Kok kofetov pirov avtodelov kruha telefonov etc se je bilo prodalo s tem sredstvom menjave.

Ne pa kok je obrata s tem sredstvom na kateri od miljavzent borz.

Prav pri NiceHashu mi je ze zanimivo kako bi v primeru tozb ovrednotili skodo? Na dan narudarjenja al na dan kraje al na dan sodbe? Komot si predstavljam da gre v toku trajanja sodnega postopka BTC na nulo. Ker so imeli BTC in ne EUR.. bi jim pac dali nazaj nicvredne kojne in živjo zdravo. Hecno no. Ce pa bi se oskodovanci sli odskodninke v EUR in zahtevali povracitev teh 56 meljonof, potem pa si lahko nas MrRooky idejo o tem kako je BTC VALUTA pac nekam zatakne.

Se spomnim ex tasta ki je evre v torbi nesel v avstrijo pa se igral z nekimi avstrijskimi skladi, ki niso avstrijski al so avstrijci full dobr obvladali dolenjsko narecje, vlagali so v likvidna sredstva na balkanu... Na konc je mel prazno torbo, naredil pa bi za svojo likvidnost vec ce bi one evre popil v bifeju....

A je bil fair pa vsaj pizdil ni... Nategnil sem se..
... ja, in točno to sem Franklu tukaj forum.finance.si/?m=...926&single v svojem prvem komentarju o bitcoinu na totem forumu napisal in sem mu - nekdo bo rekel predrzno, pa sploh ne - tudi napisal, zakaj bitcoin ob sedanji ali zgolj podobni volatilnosti ne bo plačilno (= menjalno) sredstvo, ker v poslu večina ljudi pač ni blesava ... evo, in me je potem oni forumski stručko za bitcoine naštartal, ne da bi sploh prebral ali pa - isti ti je kurac - ni razumel, kaj sem napisal, ker mi namreč na BISTVO mojega razmišljanja v nobenem od svojih številnih kao ponižujočih komentarjev nikoli ni odgovoril ...

P.S.: ker ga ne poznam, ne vem, če je toti MrRooky res vse to, kar je nazadnje tukaj napisal, definitivno pa sodeč po pubertetniških reakcijah v svojih prvih postih rahlo dvomim, sploh pa niti zdaj prav v nobenem "civiliziranem" odgovoru nobenemu od eminentnih forumašev ni odgovoril na bistvo ... khmm, kar pa so vsi eminentni forumaši spregledali, ker so vsi preveč očarani nad njegovo življensko zgodbo, ki se za moj okus malo preveč pokriva s kičastim idealom, ki velja na totem forumu, jebiga ... aja, jaz nikoli nikjer nisem napisal, da tehnologija bitcoina ni koristna, ker o tem pač premalo (= nič) vem in niti ne mislim študirat, ker tega ne rabim, ker imam za solidno življenje dovolj ... no, sploh pa ti znanje o tehnologiji bitcoina pri gemblanju ne pomaga kaj dosti, da dobiš ali še raje zgubiš ...

Strani: 1