Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: Japonska družba bo del plače izplačevala v bitcoinih

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

MrRooky sporočil: 351
Zadnja sprememba: MrRooky 15.12.2017 23:38
[pobalin]
> [MrRooky]
> Mene teli predlogi spominjajo na YU čase, ko so preganjali kupce in prodajalce DM. OK, takrat je šlo za ohranjanje vrednosti zaradi inflacije in kasneje hiper inflacije. Nekako smo z osamosvojitvijo zagovarjali svobod, tako osebno kot tržno. Danes pa spet predlogi o zaporu za kripto trejding.

Ne zameri za pobalinsko vprašanje, koliko si pa star, da se tako dobro spomniš jugo preganjanja valutnih mešetarjev? V osemdesetih, v Sloveniji?
Ne zamerim, fer vprašanje. Star sem precej ;) in tvoj nick mi že desetletja ne bi pristajal :)
Sem ravno "NemirnemuTujcu" v odgovoru zapisal, da sem v devetdesetih delal zunaj...Torej sem bil takrat najmanj polnoleten ;) In ne, nisem potičk v peskovniku delal za časa LJ borze ;) , (kot me je nekdo določil) to je počel moj sin. A je čudno, če "star prdec" zagovarja kripto svet in se mu malo svita o blockchainu in Tangel thnologijah? Verjetno tole mal bega večino, ampak tako je. Nekoč na tržnici DM kupoval od "solatarjev", danes na borzah elektronske "konje".

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2688771

Strani: 1

pobalin sporočil: 14.456
[MrRooky]
> [pobalin]
> Ne zameri za pobalinsko vprašanje, koliko si pa star, da se tako dobro spomniš jugo preganjanja valutnih mešetarjev? V osemdesetih, v Sloveniji?

Ne zamerim, fer vprašanje. Star sem precej ;) in tvoj nick mi že desetletja ne bi pristajal :)
Eni ostanemo vse življenje pobalini. Vprašal sem zato, ker mi tvoj stil pisanja, ki ga je lepo analiziral naš nemirni dopisnik iz Brexitanije, ni vzbujal občutka, da se lahko spomniš leta 1991, kaj šele romantičnega nakupovanja mark na črno pri belem dnevu deset ali več let pred tem.
Nekoč na tržnici DM kupoval od "solatarjev", danes na borzah elektronske "konje".
Kroničen financ-adrenalinski džanki torej. Želim ti varen galop.
anon-207617 sporočil: 6.899
[MrRooky]
> [pobalin]
> > [MrRooky]
> > Mene teli predlogi spominjajo na YU čase, ko so preganjali kupce in prodajalce DM. OK, takrat je šlo za ohranjanje vrednosti zaradi inflacije in kasneje hiper inflacije. Nekako smo z osamosvojitvijo zagovarjali svobod, tako osebno kot tržno. Danes pa spet predlogi o zaporu za kripto trejding.
>
> Ne zameri za pobalinsko vprašanje, koliko si pa star, da se tako dobro spomniš jugo preganjanja valutnih mešetarjev? V osemdesetih, v Sloveniji?

Ne zamerim, fer vprašanje.
Njihovo pobalinstvo ima nekoliko zavajujoc vzdevek. Govori se, da so gospod v castitljivih letih in komaj cakajo na "speech to text", ker jih vso to klofanje po tipkovnici precej utrudi.

Tako tudi ti vletis z vzdevkom mr.ruki, pa se najprej pizdis s klicaji in capslock na zajebante - in potem si folk ustvari napacno mnenje :-)

Rename baje v kratkem sledi njihovem pobalinstvu v naravno volilno bazo karla erjavca (ceprav se pridusa da on ni tak), ti si pa najbrz ze tam - on the dark side od the universal zpiz :-)))

Finance so pa žuta štampa, zato smo tudi komentatorji tako nemogoci.

Strani: 1