Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: Japonska družba bo del plače izplačevala v bitcoinih

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-207617 sporočil: 6.899
[MrRooky]

@nemirni tujec: Sem upošteval humanitarni nasvet in se probal izogniti CAPS LOCK ;) in neštetim klicajem. Trolanju pa ne.
Vidis. Tekst za presernovo nagrado, urejen, najbrz tudi enkrat prebran pred klikom na "objavi", nit argumentacije jasna. Samo skurcat te je trebalo, pa si fant od fare :-)

V sloveniji je zelo popularno klicati drzavo, da prepove ali zapove vse po spisku. Ni je stvari, ki bi jo slovenci bolj pogresali od Udbe.

Tiste redke bolj dobromislece med pricujocimi prepovedovalci predvsem skrbi, da ce drzava ne bo prav cajt prepovedala, bo na koncu za nabiranje politicnih tock resevala - z davkoplacevalskim denarjem, medtem ko za zdravstvo ne bo sredstev...

Ker je to politicna zadeva, ti bom se na najkrajsi mozen nacin pojasnil svoj pogled na vlogo slovenske drzave: glasujem za predajo suverenosti avstriji, naj se jim dostop do morja nekako poskusi prodati v zameno za jebanje s slovenci. In vsaj za 50 let prepoved moznosti regionalne samouprave.

Skratka jaz sem hujsi od raznih hitlerjanskih RKC skofov 1939, jaz okupatorja prosim naj pride. Mojega mnenja zato res ni pametno upostevati, ze poslusati ga je lahko nevarno. Ker vse to napisem v kulturnem slogu, izpade povsem tehtno, ceprav je veleizdaja in za x let zapora. Medtem ko je lezenje svabom v rit preko bruseljskih posrednikov nadvse hvalevredno... zdaj se pa pejd.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2688756

Strani: 1

crt sporočil: 27.196
Zadnja sprememba: crt 15.12.2017 20:23
[NemirniTujec]
Ni je stvari, ki bi jo slovenci bolj pogresali od Udbe.
in to z dobrim razlogom...

ker svojcas, ce si pocel kaj narobe (napram obstojeci dogmi), ti je bilo to konketno in razmeroma azurno sporoceno.

zdaj pa... ni tega, da bi ti sproti nekdo gledal pod prste.

lahko bluzis in bluzis in mislis jah, ocitno se da (ni takoj priletelo), torej je ok. in potem zabluzis in pades v tako luknjo, da se ne vidis ven.

ker ni bilo nikogar, da bi mladega macka isti moment potisnil v drek, ki ga je pustil sredi sobe, temec naj bi to pocele neke nevidne smithove roke, ki pa imajo nek svoj turisticen tempo delovanja in kako naj se potem macek znajde, kaj je sploh signal in kaksne so vzrocne povezave. krneki.

da bi macek sam od sebe skuzil... to pa... jebiga. (tu ima verjetno familija felis neko prednost pred familijo homo.)

kurc pa tak zivleje :)
MrRooky sporočil: 351
[NemirniTujec]
> [MrRooky]
>
> @nemirni tujec: Sem upošteval humanitarni nasvet in se probal izogniti CAPS LOCK ;) in neštetim klicajem. Trolanju pa ne.

Vidis. Tekst za presernovo nagrado, urejen, najbrz tudi enkrat prebran pred klikom na "objavi", nit argumentacije jasna. Samo skurcat te je trebalo, pa si fant od fare :-)
Hvala! ;)
Kot vidiš, me ni razneslo ;) Če me skurca nekdo, ki nato spiše dober tekst in v enem od odstavkov piše hkrati o BTC in zlatu, brez negativne konotacije na eno ali drugo....in ta zapis še preživi na forumu Financ, potem res ne smem pizdakat in moram to kurcanje zelo resno vzet ;)

Tiste redke bolj dobromislece med pricujocimi prepovedovalci predvsem skrbi, da ce drzava ne bo prav cajt prepovedala, bo na koncu za nabiranje politicnih tock resevala - z davkoplacevalskim denarjem, medtem ko za zdravstvo ne bo sredstev...
Tega je strah tudi mene, čeprav mi je od prvega dneva jasno, da je to moja "kava".

Ker je to politicna zadeva, ti bom se na najkrajsi mozen nacin pojasnil svoj pogled na vlogo slovenske drzave: glasujem za predajo suverenosti avstriji, naj se jim dostop do morja nekako poskusi prodati v zameno za jebanje s slovenci. In vsaj za 50 let prepoved moznosti regionalne samouprave.

Skratka jaz sem hujsi od raznih hitlerjanskih RKC skofov 1939, jaz okupatorja prosim naj pride. Mojega mnenja zato res ni pametno upostevati, ze poslusati ga je lahko nevarno. Ker vse to napisem v kulturnem slogu, izpade povsem tehtno, ceprav je veleizdaja in za x let zapora. Medtem ko je lezenje svabom v rit preko bruseljskih posrednikov nadvse hvalevredno... zdaj se pa pejd.
Zaradi podobnih pogledov sem kar en čas v devetdesetih bival in delal v tujini. Je bilo zame bolj varno ;) Dolg jezik press

Strani: 1