Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek SPREMEMBA - odslej 5 člankov brezplačnih

Strani: 1 ... 5 6 7 8 9 10

pobalin sporočil: 14.456
[#2638902] 01.02.17 12:04 · odgovor na: Gustl (#2638896)
Odgovori   +    4
[Gustl]
Od 5.12. že poteka popolno zapiranje nekaterih vsebin, zaenkrat predvsem veliko testiramo, kaj deluje in kaj ne.
Prej nisem opazil. Mogoče nisem iskal/našel tega zrnja ali pa ste zapirali slamo.
Pri čemer si seveda lahko predstavljaš tudi, da razumeš logiko :)
Eh, da ste Draškota dali v drugo ligo mi je čisto zadosti. :-)
anon-204390 sporočil: 13.528
[#2638907] 01.02.17 12:22 · odgovor na: Gustl (#2638896)
Odgovori   +    1
[Gustl]
> [pobalin]
> > [Gustl]
> > > [kajulci]
> > > > > imam pa en predlog - preden se odločite dokončno ukiniti žetone - dajte za foro za 2-3 mesece tadejeve kolumne samo za plačnike, politiko žetonov pa v tem času ohranite - samo da lahko preverite številke. saj v tej smeri se je tu že pisalo, takle pa bi bil empirični test.
> > >
> > > Testirali bi ali bralec je ali ni pripravljen postati naročnik za dostop do kvalitetne vsebine. Čeprav to ne bo ravno funkcioniralo ob samo enem kolumnistu, ker nihče ni pripravljen plačati tako visoko naročnino za 3 članke mesečno. Dobiti bi morali ene par kvalitetnih kolumnistov, prva njihova kolumna bi morala biti dosegljiva z žetoni, nato pa za hard paywall in dobite empirični dokaz, ali je bralec pripravljen plačati za kvalitetno vsebino ali ne.
> >
> > Podatki trenutnega paywalla nam dajejo dokaj dober vpogled v to, kakšno vrsto vsebine posamezni segmenti uporabnikov cenijo (torej morda bi tudi plačali) vs. kaj bi samo malo kliknili.
> > Eden glavnih kazalcev, ki jih spremljamo, je razmerje med kliki na naslov in dejansko porabo žetona.
>
> Pa smo dočakali! Od 1.2.2017 lahko Tadeja Kotnika in članka "Razkrivamo zaupne dokumente..." berejo samo še naročniki. Žetoni ne veljajo. To je dvig vrednosti prvokategornih člankov oz. prvokategornih avtorjev.
>
> In kateri so drugokategorni članki, ki se jih še da prebrati za enega od 5 žetonov na mesec? Na primer "Državna sekretarka Sandra Tušar ne sedi več na dveh stolih" Andreje Rednak, zaradi česar je avtorica, ki je odprla kar nekaj močnih tem o zdravstvu, mogoče malo užaljena.
>
> Drugokategorna je tudi kolumna Draška Veselinoviča o Uberju, ob kateri pobaline veseli, da so Veselinoviča vsaj nekje dali v drugo ligo, ob bok Lipnikovemu komentarju. :-)


Od 5.12. že poteka popolno zapiranje nekaterih vsebin, zaenkrat predvsem veliko testiramo, kaj deluje in kaj ne.

Pri čemer si seveda lahko predstavljaš tudi, da razumeš logiko :)
Evo, prihajate do istih zaključkov kot jaz ...aka "čez 7 let vse prav pride" :)
forum.finance.si/?m=...842&single
Gustl sporočil: 13.629
[#2638910] 01.02.17 12:34 · odgovor na: anon-204390 (#2638907)
Odgovori   +    0
[vickibedi]
> [Gustl]
>
> Pri čemer si seveda lahko predstavljaš tudi, da razumeš logiko :)

Evo, prihajate do istih zaključkov kot jaz ...aka "čez 7 let vse prav pride" :)
forum.finance.si/?m=...842&single
Tudi ti si lahko predstavljaš, da razumeš logiko :)


Zapiranje sem sicer že napovedal: forum.finance.si/?m=...501&single


Sicer pa ja, razmišljamo o premium contentu oz storitvah, ampak ne o "ful pocen paketu", temveč v drugo smer. In ne rabite se razburjat, nič takega ne bo, kar bi se na teh straneh videlo :)
anon-154083 sporočil: 6.570
[#2638939] 01.02.17 14:13 · odgovor na: Gustl (#2638910)
Odgovori   +    0
[Gustl]
Sicer pa ja, razmišljamo o premium contentu oz storitvah, ampak ne o "ful pocen paketu", temveč v drugo smer. In ne rabite se razburjat, nič takega ne bo, kar bi se na teh straneh videlo :)
Smo že našli:
www.ladyxenia.at/gal...e-3-1.html
najobj sporočil: 31.922
[#2638942] 01.02.17 14:23 · odgovor na: anon-204390 (#2638907)
Odgovori   +    2
[vickibedi]
> [Gustl]
> > [pobalin]
> > > [Gustl]
> > > > [kajulci]
> > > > > > imam pa en predlog - preden se odločite dokončno ukiniti žetone - dajte za foro za 2-3 mesece tadejeve kolumne samo za plačnike, politiko žetonov pa v tem času ohranite - samo da lahko preverite številke. saj v tej smeri se je tu že pisalo, takle pa bi bil empirični test.
> > > >
> > > > Testirali bi ali bralec je ali ni pripravljen postati naročnik za dostop do kvalitetne vsebine. Čeprav to ne bo ravno funkcioniralo ob samo enem kolumnistu, ker nihče ni pripravljen plačati tako visoko naročnino za 3 članke mesečno. Dobiti bi morali ene par kvalitetnih kolumnistov, prva njihova kolumna bi morala biti dosegljiva z žetoni, nato pa za hard paywall in dobite empirični dokaz, ali je bralec pripravljen plačati za kvalitetno vsebino ali ne.
> > >
> > > Podatki trenutnega paywalla nam dajejo dokaj dober vpogled v to, kakšno vrsto vsebine posamezni segmenti uporabnikov cenijo (torej morda bi tudi plačali) vs. kaj bi samo malo kliknili.
> > > Eden glavnih kazalcev, ki jih spremljamo, je razmerje med kliki na naslov in dejansko porabo žetona.
> >
> > Pa smo dočakali! Od 1.2.2017 lahko Tadeja Kotnika in članka "Razkrivamo zaupne dokumente..." berejo samo še naročniki. Žetoni ne veljajo. To je dvig vrednosti prvokategornih člankov oz. prvokategornih avtorjev.
> >
> > In kateri so drugokategorni članki, ki se jih še da prebrati za enega od 5 žetonov na mesec? Na primer "Državna sekretarka Sandra Tušar ne sedi več na dveh stolih" Andreje Rednak, zaradi česar je avtorica, ki je odprla kar nekaj močnih tem o zdravstvu, mogoče malo užaljena.
> >
> > Drugokategorna je tudi kolumna Draška Veselinoviča o Uberju, ob kateri pobaline veseli, da so Veselinoviča vsaj nekje dali v drugo ligo, ob bok Lipnikovemu komentarju. :-)
> Od 5.12. že poteka popolno zapiranje nekaterih vsebin, zaenkrat predvsem veliko testiramo, kaj deluje in kaj ne.
>
> Pri čemer si seveda lahko predstavljaš tudi, da razumeš logiko :)
Evo, prihajate do istih zaključkov kot jaz ...aka "čez 7 let vse prav pride" :)
forum.finance.si/?m=...842&single
... evo, še ena tvoja forum.finance.si/?m=...268&single , ki vedno in za vsakega prav pride ...
MF-561169 sporočil: 380
[#2639006] 02.02.17 08:43 · odgovor na: Gustl (#2638910)
Odgovori   +    0
[Gustl]
Sicer pa ja, razmišljamo o premium contentu oz storitvah, ampak ne o "ful pocen paketu", temveč v drugo smer. In ne rabite se razburjat, nič takega ne bo, kar bi se na teh straneh videlo :)

jaz sem isto razmisljal. Najbolje da podrazite, pa bo ziher vec priliva.

...V fiskalni politiki prevec simpatizirate s trenutno vlado. Vso sreco...
Gustl sporočil: 13.629
[#2639008] 02.02.17 08:54 · odgovor na: MF-561169 (#2639006)
Odgovori   +    1
[]
> [Gustl]

> Sicer pa ja, razmišljamo o premium contentu oz storitvah, ampak ne o "ful pocen paketu", temveč v drugo smer. In ne rabite se razburjat, nič takega ne bo, kar bi se na teh straneh videlo :)


jaz sem isto razmisljal. Najbolje da podrazite, pa bo ziher vec priliva.

...V fiskalni politiki prevec simpatizirate s trenutno vlado. Vso sreco...
Pri dolocenih produktih in do neke meje je to celo res, odvisno od elastičnosti. Kje je ta meja, pa je znanost/umetnost cenovnih politik.

Sicer pa tu ne govorim o istem produktu, zato pravim, da se ne razburjat, ker se uporabnikov portala pravzaprav ne tice.
shevchenko sporočil: 21.898
[#2639011] 02.02.17 09:16 · odgovor na: pobalin (#2638894)
Odgovori   +    1
čas vnosa: 02.02.17 07:52
Dokler bo Tadej Kotnik obširno komentiral na forumu, člankov ne bom pogrešal :)
anon-360327 sporočil: 66
[#2639013] 02.02.17 09:42 · odgovor na: shevchenko (#2639011)
Odgovori   +    2
Vidim, da na forumu brbota,[kot magma v vulkanu], od silne aktivnosti. 17 komentarjev od polnoči do sedaj. Wau!
Gustl je imel prav - zdaj ga res lahko kar ukinejo press. In fse bo končalo v greznici drkaških kratkih egotrip trivijalnih bruhov na twitterju press. Konec sveta ni več daleč.

LP shaman
philips sporočil: 6.715
[#2639014] 02.02.17 09:46 · odgovor na: shevchenko (#2639011)
Odgovori   +    5
[shevchenko]
Dokler bo Tadej Kotnik obširno komentiral na forumu, člankov ne bom pogrešal :)
pssssst!!! Mu bojo prepovedali ali pa plačali da je tiho :)
anon-154083 sporočil: 6.570
[#2639033] 02.02.17 10:51 · odgovor na: anon-360327 (#2639013)
Odgovori   +    2
[shamanvonufiladelfija]
Vidim, da na forumu brbota,[kot magma v vulkanu], od silne aktivnosti. 17 komentarjev od polnoči do sedaj. Wau!
Gustl je imel prav - zdaj ga res lahko kar ukinejo press. In fse bo končalo v greznici drkaških kratkih egotrip trivijalnih bruhov na twitterju press. Konec sveta ni več daleč.

LP shaman
"Vsako zbiranje pametnih in drugače mislečih je treba v kali zatreti."
Lenin
Stalin
Hitler
Broz
Milošević
Merklova
Juncker
C erar
Clintonova
(po približnem kronološkem vrstnem redu)
pobalin sporočil: 14.456
[#2639043] 02.02.17 11:41 · odgovor na: anon-204390 (#2638907)
Odgovori   +    0
[vickibedi]
Evo, prihajate do istih zaključkov kot jaz ...aka "čez 7 let vse prav pride" :)
forum.finance.si/?m=...842&single
No, saj so od takrat že malo popustili. :-)
Finance DIGITAL: 18,94 EUR* z DDV/mesec
pobalin sporočil: 14.456
[#2639049] 02.02.17 12:06 · odgovor na: MF-561169 (#2639006)
Odgovori   +    5
[MF-561169]
> [Gustl]
> Sicer pa ja, razmišljamo o premium contentu oz storitvah, ampak ne o "ful pocen paketu", temveč v drugo smer. In ne rabite se razburjat, nič takega ne bo, kar bi se na teh straneh videlo :)

jaz sem isto razmisljal. Najbolje da podrazite, pa bo ziher vec priliva.
...V fiskalni politiki prevec simpatizirate s trenutno vlado. Vso sreco...
Po moje je pa to super model, čisto usklajen s fenomeni, ki jih preučuje Branko Milanović. Na eni strani ponujaš ful drag, pozlačen in bleščeč trumpovski paket ful premium storitev in informacij, na drugi pa poceni digitalni paket za rajo, ki je plehek, poln plačanih piarovščin, populističen, hujskaško slaboumen kot včerajšnja reciklaža Economista.
forum.finance.si/?m=...891&single

Tako imaš svoje prste v dveh svetovih in v pozlačenem te imajo radi, ker v onem drugem izvajaš nadzor nad rajo, skrbiš za pašo ovčic. Če katero od ovčic zamika, da bi pojamrala, kako si želi stvari iz pozlačene sklede, ki pa je predraga zanjo, bo v verziji za ovce hitro objavljen nasvet izbranih finančnih svetovalcev, naj se raja izogiba stroškom za drage in bogatašem namenjene storitve, ker gre itak samo za pozlato in trošenje denarja. Da so namenjene tistim, ki to lahko dajo v davčno priznan strošek.

Kar je čisto res. Kot je res, da je za oblast fino, če si mnogi ljudje težko priznajo, v kateri družbeni razred spadajo, če jih vleče v Rotary ali Lions klub, za katere itak nimajo dovolj denarja, razredno ali sindikalno združevanje pa jim je nekako pod častjo. Zato se osredinijo na bulvarske medije. Ampak če bo šlo tako naprej, bi se znalo povečati zanimanje za (uredniško modernizirano) Delavsko enotnost in odpreti niša za Ljudskega opazovalca.
pobalin sporočil: 14.456
[#2639051] 02.02.17 12:09 · odgovor na: shevchenko (#2639011)
Odgovori   +    2
[shevchenko]
Dokler bo Tadej Kotnik obširno komentiral na forumu, člankov ne bom pogrešal :)
Jaz pa, ker rad najprej preberem tisto, kar se komentira. Pa Philips tudi ni čisto brcnil v temo. :-)
primor sporočil: 201
[#2639064] 02.02.17 12:51 · odgovor na: pobalin (#2639049)
Odgovori   +    2
Dober komentar, zadnji stavek pa zmaga.
P
pobalin sporočil: 14.456
[#2639077] 02.02.17 13:47 · odgovor na: primor (#2639064)
Odgovori   +    3
Na žalost je to Pirova zmaga.
shevchenko sporočil: 21.898
[#2639158] 02.02.17 22:38 · odgovor na: anon-360327 (#2639013)
Odgovori   +    2
čas vnosa: 02.02.17 13:12
Gustl je imel prav - zdaj ga res lahko kar ukinejo press. In fse bo končalo v greznici drkaških kratkih egotrip trivijalnih bruhov na twitterju press. Konec sveta ni več daleč.
Sami so se odlocili, da jim forum ni bistven, tako da ni panike.
shevchenko sporočil: 21.898
[#2639161] 02.02.17 22:39 · odgovor na: pobalin (#2639051)
Odgovori   +    1
čas vnosa: 02.02.17 13:18
Jaz pa, ker rad najprej preberem tisto, kar se komentira. Pa Philips tudi ni čisto brcnil v temo. :-)
Ma saj jaz tudi. Samo pac ne mislim placevati za kup taksne in drugacne propagande poleg Kotnikovih clankov. Sem zavestno odklopil cisto vse medijske vsebine, ki me ne zanimajo.
anon-360327 sporočil: 66
[#2639180] 03.02.17 08:14 · odgovor na: shevchenko (#2639158)
Odgovori   +    2
[shevchenko]
> Gustl je imel prav - zdaj ga res lahko kar ukinejo press. In fse bo končalo v greznici drkaških kratkih egotrip trivijalnih bruhov na twitterju press. Konec sveta ni več daleč.

Sami so se odlocili, da jim forum ni bistven, tako da ni panike.
Seveda. Ni užaloščenih - ni kaj za objokavat! Nje™?!

LP shaman
tasilo sporočil: 9.830
[#2639509] 05.02.17 15:28 · odgovor na: anon-360327 (#2639180)
Odgovori   +    5
[shamanvonufiladelfija]
> [shevchenko]
> > Gustl je imel prav - zdaj ga res lahko kar ukinejo press. In fse bo končalo v greznici drkaških kratkih egotrip trivijalnih bruhov na twitterju press. Konec sveta ni več daleč.
>
> Sami so se odlocili, da jim forum ni bistven, tako da ni panike.

Seveda. Ni užaloščenih - ni kaj za objokavat! Nje™?!

LP shaman
Alora, sočo ufiladelfljeni, če ki kaj nuca: nekaj legend iz-tanarbolših-cajtof™ najdeš na forumi Nova24tv (rubec, dob, macon, pajot, pa kakega mimoidočega mim prinese, pa shampion/samsara, pa občasno jors hambl truli, he he). Zaradi njih se splača včasih malo pošpegati tja. Okej, med prjatli: crkneš od smeha.

Forum uporablja platformo disqus.com in ni omejen na kašnih lacrimosno trpečih 140 znakecof. Se pa tisti forumski čeber, ki mu pravijo ladja, ornk nagiba na starboard side.

Forum baje bereta tudi oni bolničar Jani Islamöderndorfer -- po novem Jammal Al-Muhammaddorfer -- in švecki kralj Abdullah XIV Ahmad ibn Mohammad bin Sultan Zayed, odkar so mu fsi pravi hokejisti spizdili v Sudan.


Tvoj prijatelj,
Tassilo Gonzalez da Mallo Pappa é da Lulla é da Cacca
anon-360327 sporočil: 66
[#2639679] 06.02.17 21:45 · odgovor na: tasilo (#2639509)
Odgovori   +    2
Serbus Tasilo!

Lepo od tebe, da si se oglasil. Srček mi je začel lupat 100 na uro od spomina na stare cajte. Bom pokukal na toti forum od 24tv. Videti je, da so tam fsi shamanovi aljde, samo še moja partizanka Katka manjka, sončece shamanovo nenasitno. Pa jaz.

PS Toti žurnalisti na 24tv mi zgledajo fsi, ko neki jebeni ministrantki, ma če so Dob, Rubaška, Mimoidući in kamerati tam so že sami zabavo fštimali.

LP shaman

Strani: 1 ... 5 6 7 8 9 10