35 min
TOP ČLANKI - Kaj danes berete
2 uri
Podatki so najpomembnejše premoženje podjetja – kako jih učinkovito zaščititi? (Oglas)
2 uri
Brez reform ne bo gospodarskega preroda
2 uri
Po Ljubljani vozi 25 novih električnih mercedesov
2 uri
Britanski premier Keir Starmer napovedal odstop
2 uri
Italija Nemčiji odpira vrata v skupni razvoj bojnega letala šeste generacije
2 uri
ZDA in Iran poročata o »napredku« v pogovorih, cilj je ohraniti odprto Hormuško ožino 1
4 ure
SK Hynix prehitel Samsung in postal najvrednejše podjetje v Južni Koreji
4 ure
Lea Cok: Ko prostovoljstvo z majhnimi dejanji ustvarja velike spremembe (Oglas)
6 ur
Ko za mizo sedi občutno preveč gostov
6 ur
Humanoidni roboti: nova vstopna točka za kibernetske napade (Oglas)
10 ur
Delnica NLB: zakaj je Josip zaslužil skoraj štiri tisoč evrov več od Janeza?
10 ur
JP Morgan: Nižje cene nafte lahko dajo zagon evropskim delnicam
10 ur
20 rastočih delnic, ki jih je mogoče kupiti po podpovprečnih večkratnikih
10 ur
Podjetniki in davčni svetovalci sprašujejo, šef Fursa odgovarja: Tako bomo delali po novem
10 ur
Nova obveznost delodajalcev pri dodatnem pokojninskem zavarovanju: rok je, kazni ni 1
10 ur
Spletno nakupovanje: bo gumb »dodaj v košarico« izumrl?
10 ur
»Ne moremo vas zaščititi. Lahko pa vas pripravimo, da preživite napad.«
16 ur
OMODA 7: hibridni SUV z bogato opremo in osemletno garancijo (Oglas)
16 ur
Vance o novih odnosih med ZDA in Iranom, Trump pa znova zagrozil z napadi 3

Izbrani forum: Borza

Izbrana tema: Korekcija - pripravimo se za vstop na trg

Strani: 1 ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... 115

tilenrexi sporočil: 6.775
[#2580847] 11.02.16 10:21 · odgovor na: anon-375919 (#2580844)
Odgovori   +    0
Misliš, da bo? :) Kaj boš kupoval?
tilenrexi sporočil: 6.775
[#2580980] 11.02.16 20:51 · odgovor na: tilenrexi (#2580847)
Odgovori   +    0
To sporočilo je izbrisal avtor (11.02.2016 22:42)
tilenrexi sporočil: 6.775
[#2582114] 17.02.16 15:48 · odgovor na: tilenrexi (#2580847)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: tilenrexi 17.02.2016 15:49
Zakaj je pomembna diverzifikacija portfelja?

Zato:

shrani.si/f/r/ij/erh...r/pdax.png

Performance zadnjih treh mesecev. Lahko bi bilo seveda še bistveno slabše ali pa tudi bolje. Sam sem zelo zadovoljen.
anon-363036 sporočil: 242
[#2586918] 14.03.16 18:16 · odgovor na: (#2586898)
Odgovori   +    0
Cakam, da se na dax malo ohladijo...upam, da se pred aprilom...prvi na spisku je vw
tomtailor sporočil: 80
[#2586924] 14.03.16 19:06 · odgovor na: (#2586898)
Odgovori   +    0
čas vnosa: 14.03.16 17:45
ti kar prodajaj,ni še ta pravi čas.....
anon-363036 sporočil: 242
[#2597676] 24.05.16 11:57 · odgovor na: anon-363036 (#2586918)
Odgovori   +    0
Vsi, ki ste vpeti v dax...kakšna prognoza mogoče? čez poletje?
Mitjek sporočil: 638
[#2597708] 24.05.16 13:58 · odgovor na: anon-363036 (#2597676)
Odgovori   +    0
Verjetno testiranje nivojev iz začetka leta 9300/8600, mogoce še kakšno piko nižje (8300)!
anon-404829 sporočil: 14
[#2597709] 24.05.16 14:01 · odgovor na: anon-363036 (#2597676)
Odgovori   +    0
čas vnosa: 24.05.16 12:00
very bullish!
anon-363036 sporočil: 242
[#2598048] 26.05.16 09:07 · odgovor na: anon-404829 (#2597709)
Odgovori   +    0
Jaz bom čez poletje na dax bolj defenzivno usmerjen razen,če se pokaže kakšna pametna priložnost. Mogoče bodo Kitajci to poletje spet kaj zakuhali,kdo ve.
tilenrexi sporočil: 6.775
[#2598053] 26.05.16 09:28 · odgovor na: anon-363036 (#2598048)
Odgovori   +    0
Dobro je vnaprej vedeti, kaj boš kupil, ko pride do boljših vstopnih priložnosti. Če boš zadnji dan še vedno tehtal, kaj bi bilo dobro, boš zamudil.
anon-363036 sporočil: 242
[#2598081] 26.05.16 10:37 · odgovor na: tilenrexi (#2598053)
Odgovori   +    0
Res je...bolj kot to pa me muči to v kakšni meri se izpostavit.
nmmute sporočil: 185
[#2598118] 26.05.16 12:27 · odgovor na: anon-363036 (#2598081)
Odgovori   +    0
Če ni skrivnost katere delnice so po vašem zanimive na DAX-u? Allianz, Daimler, BASF, Volkswagen....
anon-363036 sporočil: 242
[#2598128] 26.05.16 12:42 · odgovor na: nmmute (#2598118)
Odgovori   +    0
od zgoraj naštetih vw, vendar ne pri tej ceni.
tilenrexi sporočil: 6.775
[#2598138] 26.05.16 13:01 · odgovor na: anon-363036 (#2598128)
Odgovori   +    0
Pri kateri pa?
anon-363036 sporočil: 242
[#2598146] 26.05.16 13:19 · odgovor na: tilenrexi (#2598138)
Odgovori   +    0
med 100 in 110 bi bil dober nakup,drugače pa po občutku in razmerah.
Te cene, ki so trenutno smo videli že decembra.
anon-157503 sporočil: 5
[#2598482] 27.05.16 23:21 · odgovor na: anon-363036 (#2598146)
Odgovori   +    0
Kako pa vidite DBank?
anon-363036 sporočil: 242
[#2598609] 30.05.16 08:27 · odgovor na: anon-157503 (#2598482)
Odgovori   +    0
zanimiva delnica...vendar rizična z velikim vzvodom...nihanja so lahko kar velika.
anon-363036 sporočil: 242
[#2601772] 16.06.16 10:35 · odgovor na: anon-157503 (#2598482)
Odgovori   +    0
a si videl koliko je padla od takrat, ko sva se pogovarjala?

se ti zdi trenutna cena zanimiva? če pogledaš zgodovino potem je,ali?
anon-363036 sporočil: 242
[#2601874] 16.06.16 16:44 · odgovor na: tilenrexi (#2598138)
Odgovori   +    0
počasi bomo tam kjer sem govoril...že kaj razmišljaš o vstopu ali še čakaš kako se razplete brexit?
tilenrexi sporočil: 6.775
[#2601886] 16.06.16 17:16 · odgovor na: anon-363036 (#2601874)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: tilenrexi 16.06.2016 17:17
Kje tam? 100 eur vw?

Odboj bo ze pred odlocitvijo o brexitu. Vedno je tako. Potem boste videli, da je bila panika brezveze.
anon-363036 sporočil: 242
[#2601891] 16.06.16 17:35 · odgovor na: tilenrexi (#2601886)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: anon-363036 16.06.2016 17:40
v mislih sem imel prej 110 kot 100. Pri 110 se začne lovit.

Commerzbank je pod lupo. Kaj praviš na ta papir...pod 6,15 se naj ne bi prodajalo več, vendar so takšen prag pri D bank zjebali,ni pa daleč od praga.
V primeru da brexit pade zna bit odboj močan glede na to, da bi naj najbolj prizadel glih finančni sektor v primeru brexita.
Je pa res, da v teh bankah ni problem samo brexit, ampak še večkaj drugega.
Mnenje? :)

P.S.
Vem, da ti takšnih "smeti" sploh ne gledaš, ampak vseeno me zanima tvoje razmišljanje okrog tega.
tilenrexi sporočil: 6.775
[#2601893] 16.06.16 17:42 · odgovor na: anon-363036 (#2601891)
Odgovori   +    0
Od finančnega sektorja imam samo zavarovalnice in ničesar ne mislim spreminjati v tej smeri.
anon-363036 sporočil: 242
[#2603540] 24.06.16 11:42 · odgovor na: (#2603468)
Odgovori   +    0
danes je prava žurka...
tilenrexi sporočil: 6.775
[#2603591] 24.06.16 13:25 · odgovor na: (#2603468)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: tilenrexi 24.06.2016 13:26
Obstaja kak pameten razlog za to, da je Glaxo danes v plusu med tem, ko je FTSE 100 down 5%?
mimoidoci sporočil: 6.497
[#2603609] 24.06.16 14:44 · odgovor na: tilenrexi (#2603591)
Odgovori   +    0
[tilenrexi]
Obstaja kak pameten razlog za to, da je Glaxo danes v plusu med tem, ko je FTSE 100 down 5%?
Seveda obstaja. Kupcev je več kot prodajalcev.
tilenrexi sporočil: 6.775
[#2603627] 24.06.16 15:50 · odgovor na: mimoidoci (#2603609)
Odgovori   +    0
Zelo bistro... Čemu?
anon-383333 sporočil: 8
[#2603658] 24.06.16 17:23 · odgovor na: (#2603468)
Odgovori   +    0
čas vnosa: 24.06.16 16:53
Danes kupovali. Panika pretirana. Promet izredno visok, papirji gredo iz šibkih rok v trdne.
mimoidoci sporočil: 6.497
[#2603683] 24.06.16 19:16 · odgovor na: tilenrexi (#2603627)
Odgovori   +    0
[tilenrexi]
Zelo bistro... Čemu?
Relativno na ostale sektorje očitno farmacija in healthcare ne bosta izgubila veliko z brexitom. In če velja razprodajati določene druge občutljivejše sektorje gospodarstva, potem gre del denarja v bolj propulzivne in neobčutljive glede na izstop iz EU.

Sem za neobčutljivost UK farmacije in healthcara vedel včeraj? Ne. Je lahko še tisoč drugih razlogov? Lahko.
tilenrexi sporočil: 6.775
[#2603733] 25.06.16 11:14 · odgovor na: mimoidoci (#2603683)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: tilenrexi 25.06.2016 11:15
Sem malce diggal in je očitno razlog v tem, da bo UK sedaj lahko in-house potrdila kakšno novo zdravilo, kar v EU mogoče ne bi šlo skozi. Drugi razlog je tailwind zaradi cenejšega funta in neelastičnega povpraševanja po zdravilih, kar pomeni, da bodo prihodnji rezultati najverjetneje preseženi.
tilenrexi sporočil: 6.775
[#2603780] 25.06.16 21:35 · odgovor na: tilenrexi (#2603733)
Odgovori   +    0
Glaxo UK sales exposure 6%, ARM Holdings 1%. ++++

Strani: 1 ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... 115


vm-qetesh