Zasebnost

Strani: 1 2 3 4 5

anon-178479 sporočil: 18.832
[#2529937] 26.06.15 13:21 · odgovor na: (#2529746)
Odgovori   +    2
[valsidalado]
> [Aleister]
> > [picikato]
> > > [Aleister]
> > > > [picikato]
> > > > > [Aleister]> Pa tudi tvoje navijanje o jajcih in avnoju je že precej sprhnelo, saj očitaš eno in isto samo enemu in istemu človeku, vse ostale prefarbance pa mirno spregledaš.
> > > >
> > > > Levo in desno sprhnelo Titovo jajce, ki meni smrdi tebi pa diši.
> > > > www.24ur.com/novice/...danes.html
> > >
> > > Saj pravim, da ponavljaš vedno eno in isto o drugih, o sebi nočeš vedeti nič, kot naši prefarbani novinarji.
> >
> > Novinarji ga povabijo v oddajo, prefarbanec pa nima jajc priznati komunajzarstva, o sebi noče vedeti nič. Ne boš me prepričala, da so lahko samo prefarbani komunajzarji demokrati.
>
> Ne vem točno o kateri oddaji govoriš, sigurno pa ni Janša tisti, ki bi moral priznati krivdo za indoktrinacijo nas prebivalcev z komunizmom. Zakaj zahtevaš samo od njega kesanje zaradi komunizma, saj ni bil on tisti, ki nas je pahnil leta 1945 z nasiljem v komunizem, od tistih, ki so pobijali ljudi in jih ustrahovali, da so se spreobrnili v komunizem, pa ne zahtevaš nič?

Sicer si mi rekla, da naj tebi ne repliciram. Podobno tej tvoji zahtevi deluje tudi 'naša' supra 'nadgradnja' ignore funkcije. Ti je vsaj ne uporabljaš in ne žališ kritikov, češ, ne bom metala zlata ... ali pa, plačaj tistemu, ki mu želiš ugovarjati, potem pa ugovarjaj. Ni v tem problem, kar omenjaš. Fino bi bilo, ja, če bi se kdo čisto zares spreobrnil. V bistvu imamo eno in isto vseh barv, kot je pa to mojster Janša že sam posredno povedal, edino da istost očita le drugim, ko istočasno z napačnimimi potezami to isto spet zagovarja. Meni je tip na nek način čisto simpatičen, saj je simptomatičen. Še Kučan je leto nazaj dejal, da on da bi mirno lahko kosil z Janšo ...
Na "ignore" dam tistega, ki me žali, ali celo grozi. Ostale pustim pri miru, naj modrujejo. Tebi sem napisala, da mi ne odgovarjaš, ker se ponavljaš in ker kritiziraš Janšo, ostalih politikov pa nikoli konkretno.
anon-178479 sporočil: 18.832
[#2529938] 26.06.15 13:22 · odgovor na: anon-184333 (#2529737)
Odgovori   +    2
[picikato]
> [Aleister]
> > [picikato]
> > > [Aleister]
> > > > [picikato]
> > > > > [Aleister]> Pa tudi tvoje navijanje o jajcih in avnoju je že precej sprhnelo, saj očitaš eno in isto samo enemu in istemu človeku, vse ostale prefarbance pa mirno spregledaš.
> > > >
> > > > Levo in desno sprhnelo Titovo jajce, ki meni smrdi tebi pa diši.
> > > > www.24ur.com/novice/...danes.html
> > >
> > > Saj pravim, da ponavljaš vedno eno in isto o drugih, o sebi nočeš vedeti nič, kot naši prefarbani novinarji.
> >
> > Novinarji ga povabijo v oddajo, prefarbanec pa nima jajc priznati komunajzarstva, o sebi noče vedeti nič. Ne boš me prepričala, da so lahko samo prefarbani komunajzarji demokrati.
>
> Ne vem točno o kateri oddaji govoriš, sigurno pa ni Janša tisti, ki bi moral priznati krivdo za indoktrinacijo nas prebivalcev z komunizmom. Zakaj zahtevaš samo od njega kesanje zaradi komunizma, saj ni bil on tisti, ki nas je pahnil leta 1945 z nasiljem v komunizem, od tistih, ki so pobijali ljudi in jih ustrahovali, da so se spreobrnili v komunizem, pa ne zahtevaš nič?

Potem si jo pa poglej v linku ali pa tudi ne in še naprej zdresirano pametuj. Zagrizen komunistični vodja, ki je še naprej ustrahoval in sam indokriniral druge s komunizmom toliko časa dokler ga niso vrgli ven. Za take se ve, da najbolj prikrivajo svojo preteklost in jo čisto po kukavičje s pomagači podtikajo drugim češ, če me ne boš častil si zdaj ti tak kot sem bil jaz. To je prikrivanje komunističnega smradu na način, da drugim natikaš ščipalke na nos.
Saj to trdim. Da vidiš napake samo pri Janši. Ostalih se nikoli ne lotiš.
anon-184333 sporočil: 4.775
[#2529987] 26.06.15 16:28 · odgovor na: anon-178479 (#2529938)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: anon-184333 26.06.2015 16:44
[Aleister]
> [picikato]
> > [Aleister]
> > > [picikato]
> > > > [Aleister]
> > > > > [picikato]
> > > > > > [Aleister]> Pa tudi tvoje navijanje o jajcih in avnoju je že precej sprhnelo, saj očitaš eno in isto samo enemu in istemu človeku, vse ostale prefarbance pa mirno spregledaš.
> > > > >
> > > > > Levo in desno sprhnelo Titovo jajce, ki meni smrdi tebi pa diši.
> > > > > www.24ur.com/novice/...danes.html
> > > >
> > > > Saj pravim, da ponavljaš vedno eno in isto o drugih, o sebi nočeš vedeti nič, kot naši prefarbani novinarji.
> > >
> > > Novinarji ga povabijo v oddajo, prefarbanec pa nima jajc priznati komunajzarstva, o sebi noče vedeti nič. Ne boš me prepričala, da so lahko samo prefarbani komunajzarji demokrati.
> >
> > Ne vem točno o kateri oddaji govoriš, sigurno pa ni Janša tisti, ki bi moral priznati krivdo za indoktrinacijo nas prebivalcev z komunizmom. Zakaj zahtevaš samo od njega kesanje zaradi komunizma, saj ni bil on tisti, ki nas je pahnil leta 1945 z nasiljem v komunizem, od tistih, ki so pobijali ljudi in jih ustrahovali, da so se spreobrnili v komunizem, pa ne zahtevaš nič?
>
> Potem si jo pa poglej v linku ali pa tudi ne in še naprej zdresirano pametuj. Zagrizen komunistični vodja, ki je še naprej ustrahoval in sam indokriniral druge s komunizmom toliko časa dokler ga niso vrgli ven. Za take se ve, da najbolj prikrivajo svojo preteklost in jo čisto po kukavičje s pomagači podtikajo drugim češ, če me ne boš častil si zdaj ti tak kot sem bil jaz. To je prikrivanje komunističnega smradu na način, da drugim natikaš ščipalke na nos.

Saj to trdim. Da vidiš napake samo pri Janši. Ostalih se nikoli ne lotiš.
Star pregovor pravi, da riba pri glavi smrdi.
www.igfa.org/species...owfin.aspx
anon-178479 sporočil: 18.832
[#2530201] 28.06.15 08:56 · odgovor na: (#2530032)
Odgovori   +    4
[valsidalado]
> [Aleister]

> Saj to trdim. Da vidiš napake samo pri Janši. Ostalih se nikoli ne lotiš.

To ne drži. Le alternativa SDS po mojem ni. Povedal sem v čem alternativa je (to ne pomeni da jo vidim v komerkoli). Oba posta pa sem zbrisal, ker jasnosti koncepta bolj škodujeta, kot pa koristita.
Jasnost misli torej škoduje? Pa ne, da se ti zdi, da sprenevedanje koristi?
Predvsem ne razumeš, da od 45 letnega poneumljanja čez noč ljudje ne morejo preskočiti v realnost. Janša je naredil pameten preskok, da se smer spremeni. Edini od politikov. Ljudje pa ne razumejo in tudi ti ne, da je on ta preskok naredil, vi ga pa niste in ga tudi nočete, v resnici pa ga ne zmorete. Laže vam je čepeti na svojih jajcih (indoktriniranih misli, kako smo vsi fajn, ostali (JJ) so pa shit) in soliti pamet drugim. Razlika med teboj in Janšo je velikanska. On je aktivno nekaj naredil, ti pa samo kritiziraš. Potem si pa še domišljaš, da mu lahko pariraš. Narobe. On teče daleč pred teboj in ostalimi, ki ste se zataknili v prejšnjem sistemu, pa še niste zastopili, da v bistvu vegetirate s tistimi prismojenimi mislimi, ki so bile v vas vcepljene skozi izobraževalni sistem in medijsko propagando. Upokojeni Kučko, upokojenci in njihovi sateliti pa kraljujejo s svojo senilno miselnostjo, da je država njihov fevd, ki ga je treba čim bolj parazitirati. In lepo mu uspeva, ker niste razumeli, ne razumete in še zlepa ne boste razumeli, da je Janša bil, je in bo edina naša priložnost, da se rešimo zatohlosti komunističnega režima in njegovih kriminalnih vazalov. Drugih možnosti ni. Še medvedom bi to laže dopovedal, samo vase zagledanim pridigarjem ni možno nič pojasniti. Sedite na svojih postanih misli, ki so iz prejšnjega režima in kot papagaji ponavljate tisto, kar vam Kučko servira preko poneumljajočega šolskega sistema. Domišljate pa si, da so njegovi umotvori plod vaših miselnih zmogljivosti. Ne niso. Lepo ste vodeni, kot bi bili čipirani in delate točno tisto, kar pomaga ohranjati zatohlost komunajzerizma (privilegijev in džeparjev) pri življenju. No, v resnici, se je ta komunajzerizem lepo pokazal kot mafijska paradržava, kar je vedno bil. Še Kavčič je to jasno sprevidel. Včasih so stari ljudje takemu sranju pravili rokovnjaštvo, razbojništvo, roparstvo, itd...
Imeli so pač razjasnene misli.
anon-184333 sporočil: 4.775
[#2530275] 28.06.15 11:34 · odgovor na: anon-178479 (#2530201)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: anon-184333 28.06.2015 11:35
[Aleister] Ljudje pa ne razumejo in tudi ti ne, da je on ta preskok naredil, vi ga pa niste in ga tudi nočete, v resnici pa ga ne zmorete. Laže vam je čepeti na svojih jajcih (indoktriniranih misli, kako smo vsi fajn, ostali (JJ) so pa shit) in soliti pamet drugim. Razlika med teboj in Janšo je velikanska. On je aktivno nekaj naredil, ti pa samo kritiziraš.
Ja, aktivno naredil preskok čez Pučnika. Do takrat je stranki šlo za Slovenijo, zdaj se ji gre pa samo še za branjenje lika in dela kolovodje. Zato se ji bo slej ko prej zgodil back to the future, ko se bo naveličala titoizma. Vsi za enega, eden zase se je še vedno slabo končalo, mar ne?

svet24.si/clanek/52b...-slovenijo
anon-178479 sporočil: 18.832
[#2530312] 28.06.15 14:23 · odgovor na: (#2530230)
Odgovori   +    3
[valsidalado]
> [Aleister]
> > [valsidalado]
> > > [Aleister]
> >
> > > Saj to trdim. Da vidiš napake samo pri Janši. Ostalih se nikoli ne lotiš.
> >
> > To ne drži. Le alternativa SDS po mojem ni. Povedal sem v čem alternativa je (to ne pomeni da jo vidim v komerkoli). Oba posta pa sem zbrisal, ker jasnosti koncepta bolj škodujeta, kot pa koristita.
>
> Jasnost misli torej škoduje? Pa ne, da se ti zdi, da sprenevedanje koristi?
> Predvsem ne razumeš, da od 45 letnega poneumljanja čez noč ljudje ne morejo preskočiti v realnost. Janša je naredil pameten preskok, da se smer spremeni. Edini od politikov. Ljudje pa ne razumejo in tudi ti ne, da je on ta preskok naredil, vi ga pa niste in ga tudi nočete, v resnici pa ga ne zmorete. Laže vam je čepeti na svojih jajcih (indoktriniranih misli, kako smo vsi fajn, ostali (JJ) so pa shit) in soliti pamet drugim. Razlika med teboj in Janšo je velikanska. On je aktivno nekaj naredil, ti pa samo kritiziraš. Potem si pa še domišljaš, da mu lahko pariraš. Narobe. On teče daleč pred teboj in ostalimi, ki ste se zataknili v prejšnjem sistemu, pa še niste zastopili, da v bistvu vegetirate s tistimi prismojenimi mislimi, ki so bile v vas vcepljene skozi izobraževalni sistem in medijsko propagando. Upokojeni Kučko, upokojenci in njihovi sateliti pa kraljujejo s svojo senilno miselnostjo, da je država njihov fevd, ki ga je treba čim bolj parazitirati. In lepo mu uspeva, ker niste razumeli, ne razumete in še zlepa ne boste razumeli, da je Janša bil, je in bo edina naša priložnost, da se rešimo zatohlosti komunističnega režima in njegovih kriminalnih vazalov. Drugih možnosti ni. Še medvedom bi to laže dopovedal, samo vase zagledanim pridigarjem ni možno nič pojasniti. Sedite na svojih postanih misli, ki so iz prejšnjega režima in kot papagaji ponavljate tisto, kar vam Kučko servira preko poneumljajočega šolskega sistema. Domišljate pa si, da so njegovi umotvori plod vaših miselnih zmogljivosti. Ne niso. Lepo ste vodeni, kot bi bili čipirani in delate točno tisto, kar pomaga ohranjati zatohlost komunajzerizma (privilegijev in džeparjev) pri življenju. No, v resnici, se je ta komunajzerizem lepo pokazal kot mafijska paradržava, kar je vedno bil. Še Kavčič je to jasno sprevidel. Včasih so stari ljudje takemu sranju pravili rokovnjaštvo, razbojništvo, roparstvo, itd...
> Imeli so pač razjasnene misli.

Spet vi - mi. Jaz ne zlorabljam sistema, tako, kot ga politiki (in morda še kakšen vritleznik). Jasnost misli pa taka. Točno zaradi jasnosti misli pa tudi debatiram na forumu. Kaj pa ti tule delaš, te vprašam?
Seveda zlorabljaš sistem, saj se skrivaš za njim, da lahko vse politične in vsakršne napake pripišeš Janši kot samooklicani pravičnež in trdiš, da si brez sence kakršnegakoli greha in grešne misli. Vsi drugi naj bi odgovarjali, ti pa si zaščiten kot višja stopnja človečnika, ki je zato tu, da razsoja o drugih in jih sprašuje, kaj delajo tukaj. Sebe vprašaj, kaj delaš tukaj. Ker se ne boš, ti jaz povem, da meglo spuščaš, za katero skrivaš svojo pripadnost lažnivim pravičnežem.
anon-178479 sporočil: 18.832
[#2530409] 29.06.15 06:05 · odgovor na: anon-184333 (#2530275)
Odgovori   +    2
[picikato]
> [Aleister] Ljudje pa ne razumejo in tudi ti ne, da je on ta preskok naredil, vi ga pa niste in ga tudi nočete, v resnici pa ga ne zmorete. Laže vam je čepeti na svojih jajcih (indoktriniranih misli, kako smo vsi fajn, ostali (JJ) so pa shit) in soliti pamet drugim. Razlika med teboj in Janšo je velikanska. On je aktivno nekaj naredil, ti pa samo kritiziraš.

Ja, aktivno naredil preskok čez Pučnika. Do takrat je stranki šlo za Slovenijo, zdaj se ji gre pa samo še za branjenje lika in dela kolovodje. Zato se ji bo slej ko prej zgodil back to the future, ko se bo naveličala titoizma. Vsi za enega, eden zase se je še vedno slabo končalo, mar ne?

svet24.si/clanek/52b...-slovenijo
Aktivno so naredili skok čez Pučnika vsi tisti, ki so volili Kučana in njegovo plenilsko politiko. Vse so naredili vsi skupaj, da se ne bi spremenilo nič na bolje, da zaostajamo celo za tistimi, ki so bili daleč za nami in počasi ritensko dohitevamo Kosovo. No, pod Janšem se to ni dogajalo.
anon-184333 sporočil: 4.775
[#2530473] 29.06.15 10:25 · odgovor na: anon-178479 (#2530409)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: anon-184333 29.06.2015 10:41
[Aleister]
> [picikato]
> > [Aleister] Ljudje pa ne razumejo in tudi ti ne, da je on ta preskok naredil, vi ga pa niste in ga tudi nočete, v resnici pa ga ne zmorete. Laže vam je čepeti na svojih jajcih (indoktriniranih misli, kako smo vsi fajn, ostali (JJ) so pa shit) in soliti pamet drugim. Razlika med teboj in Janšo je velikanska. On je aktivno nekaj naredil, ti pa samo kritiziraš.
>
> Ja, aktivno naredil preskok čez Pučnika. Do takrat je stranki šlo za Slovenijo, zdaj se ji gre pa samo še za branjenje lika in dela kolovodje. Zato se ji bo slej ko prej zgodil back to the future, ko se bo naveličala titoizma. Vsi za enega, eden zase se je še vedno slabo končalo, mar ne?
>
> svet24.si/clanek/52b...-slovenijo

Aktivno so naredili skok čez Pučnika vsi tisti, ki so volili Kučana in njegovo plenilsko politiko. Vse so naredili vsi skupaj, da se ne bi spremenilo nič na bolje, da zaostajamo celo za tistimi, ki so bili daleč za nami in počasi ritensko dohitevamo Kosovo. No, pod Janšem se to ni dogajalo.
Kaj pa se je dogajalo pod Janšem? Epilog pravnomočne avstrijske sodbe je potrdilo, da smo že dohiteli Republiq Kosova. Avstrijci so ga kot lažnivo pričo postavili na nivo koruptivnega Haiderja čigar politika se je tudi klavrno končala.

www.nekdanji-pv.gov....ab0a9e.jpg
anon-178479 sporočil: 18.832
[#2530817] 30.06.15 07:47 · odgovor na: anon-184333 (#2530473)
Odgovori   +    2
[picikato]
> [Aleister]
> > [picikato]
> > > [Aleister] Ljudje pa ne razumejo in tudi ti ne, da je on ta preskok naredil, vi ga pa niste in ga tudi nočete, v resnici pa ga ne zmorete. Laže vam je čepeti na svojih jajcih (indoktriniranih misli, kako smo vsi fajn, ostali (JJ) so pa shit) in soliti pamet drugim. Razlika med teboj in Janšo je velikanska. On je aktivno nekaj naredil, ti pa samo kritiziraš.
> >
> > Ja, aktivno naredil preskok čez Pučnika. Do takrat je stranki šlo za Slovenijo, zdaj se ji gre pa samo še za branjenje lika in dela kolovodje. Zato se ji bo slej ko prej zgodil back to the future, ko se bo naveličala titoizma. Vsi za enega, eden zase se je še vedno slabo končalo, mar ne?
> >
> > svet24.si/clanek/52b...-slovenijo
>
> Aktivno so naredili skok čez Pučnika vsi tisti, ki so volili Kučana in njegovo plenilsko politiko. Vse so naredili vsi skupaj, da se ne bi spremenilo nič na bolje, da zaostajamo celo za tistimi, ki so bili daleč za nami in počasi ritensko dohitevamo Kosovo. No, pod Janšem se to ni dogajalo.

Kaj pa se je dogajalo pod Janšem? Epilog pravnomočne avstrijske sodbe je potrdilo, da smo že dohiteli Republiq Kosova. Avstrijci so ga kot lažnivo pričo postavili na nivo koruptivnega Haiderja čigar politika se je tudi klavrno končala.

www.nekdanji-pv.gov....ab0a9e.jpg
Vse si pomešal s tendenciozno željo, da je Janša kriv za vse.

www.siol.net/novice/...enija.aspx
anon-184333 sporočil: 4.775
[#2530840] 30.06.15 08:35 · odgovor na: anon-178479 (#2530817)
Odgovori   +    2
Zadnja sprememba: anon-184333 30.06.2015 08:37
[Aleister]
> [picikato]
> > [Aleister]
> > > [picikato]
> > > > [Aleister] Ljudje pa ne razumejo in tudi ti ne, da je on ta preskok naredil, vi ga pa niste in ga tudi nočete, v resnici pa ga ne zmorete. Laže vam je čepeti na svojih jajcih (indoktriniranih misli, kako smo vsi fajn, ostali (JJ) so pa shit) in soliti pamet drugim. Razlika med teboj in Janšo je velikanska. On je aktivno nekaj naredil, ti pa samo kritiziraš.
> > >
> > > Ja, aktivno naredil preskok čez Pučnika. Do takrat je stranki šlo za Slovenijo, zdaj se ji gre pa samo še za branjenje lika in dela kolovodje. Zato se ji bo slej ko prej zgodil back to the future, ko se bo naveličala titoizma. Vsi za enega, eden zase se je še vedno slabo končalo, mar ne?
> > >
> > > svet24.si/clanek/52b...-slovenijo
> >
> > Aktivno so naredili skok čez Pučnika vsi tisti, ki so volili Kučana in njegovo plenilsko politiko. Vse so naredili vsi skupaj, da se ne bi spremenilo nič na bolje, da zaostajamo celo za tistimi, ki so bili daleč za nami in počasi ritensko dohitevamo Kosovo. No, pod Janšem se to ni dogajalo.
>
> Kaj pa se je dogajalo pod Janšem? Epilog pravnomočne avstrijske sodbe je potrdilo, da smo že dohiteli Republiq Kosova. Avstrijci so ga kot lažnivo pričo postavili na nivo koruptivnega Haiderja čigar politika se je tudi klavrno končala.
>
> www.nekdanji-pv.gov....ab0a9e.jpg

Vse si pomešal s tendenciozno željo, da je Janša kriv za vse.

www.siol.net/novice/...enija.aspx
Avstrijska sodba ni želja. Vse si pomešala s tendenciozno željo, da Janša ni nikoli nič kriv.
anon-178479 sporočil: 18.832
[#2530961] 30.06.15 11:57 · odgovor na: anon-184333 (#2530840)
Odgovori   +    1
[picikato]
> [Aleister]
> > [picikato]
> > > [Aleister]
> > > > [picikato]
> > > > > [Aleister] Ljudje pa ne razumejo in tudi ti ne, da je on ta preskok naredil, vi ga pa niste in ga tudi nočete, v resnici pa ga ne zmorete. Laže vam je čepeti na svojih jajcih (indoktriniranih misli, kako smo vsi fajn, ostali (JJ) so pa shit) in soliti pamet drugim. Razlika med teboj in Janšo je velikanska. On je aktivno nekaj naredil, ti pa samo kritiziraš.
> > > >
> > > > Ja, aktivno naredil preskok čez Pučnika. Do takrat je stranki šlo za Slovenijo, zdaj se ji gre pa samo še za branjenje lika in dela kolovodje. Zato se ji bo slej ko prej zgodil back to the future, ko se bo naveličala titoizma. Vsi za enega, eden zase se je še vedno slabo končalo, mar ne?
> > > >
> > > > svet24.si/clanek/52b...-slovenijo
> > >
> > > Aktivno so naredili skok čez Pučnika vsi tisti, ki so volili Kučana in njegovo plenilsko politiko. Vse so naredili vsi skupaj, da se ne bi spremenilo nič na bolje, da zaostajamo celo za tistimi, ki so bili daleč za nami in počasi ritensko dohitevamo Kosovo. No, pod Janšem se to ni dogajalo.
> >
> > Kaj pa se je dogajalo pod Janšem? Epilog pravnomočne avstrijske sodbe je potrdilo, da smo že dohiteli Republiq Kosova. Avstrijci so ga kot lažnivo pričo postavili na nivo koruptivnega Haiderja čigar politika se je tudi klavrno končala.
> >
> > www.nekdanji-pv.gov....ab0a9e.jpg
>
> Vse si pomešal s tendenciozno željo, da je Janša kriv za vse.
>
> www.siol.net/novice/...enija.aspx

Avstrijska sodba ni želja. Vse si pomešala s tendenciozno željo, da Janša ni nikoli nič kriv.
www.reporter.si/slov...tria/53451
anon-178479 sporočil: 18.832
[#2530983] 30.06.15 12:25 · odgovor na: anon-184333 (#2530840)
Odgovori   +    1
[picikato]
> [Aleister]
> > [picikato]
> > > [Aleister]
> > > > [picikato]
> > > > > [Aleister] Ljudje pa ne razumejo in tudi ti ne, da je on ta preskok naredil, vi ga pa niste in ga tudi nočete, v resnici pa ga ne zmorete. Laže vam je čepeti na svojih jajcih (indoktriniranih misli, kako smo vsi fajn, ostali (JJ) so pa shit) in soliti pamet drugim. Razlika med teboj in Janšo je velikanska. On je aktivno nekaj naredil, ti pa samo kritiziraš.
> > > >
> > > > Ja, aktivno naredil preskok čez Pučnika. Do takrat je stranki šlo za Slovenijo, zdaj se ji gre pa samo še za branjenje lika in dela kolovodje. Zato se ji bo slej ko prej zgodil back to the future, ko se bo naveličala titoizma. Vsi za enega, eden zase se je še vedno slabo končalo, mar ne?
> > > >
> > > > svet24.si/clanek/52b...-slovenijo
> > >
> > > Aktivno so naredili skok čez Pučnika vsi tisti, ki so volili Kučana in njegovo plenilsko politiko. Vse so naredili vsi skupaj, da se ne bi spremenilo nič na bolje, da zaostajamo celo za tistimi, ki so bili daleč za nami in počasi ritensko dohitevamo Kosovo. No, pod Janšem se to ni dogajalo.
> >
> > Kaj pa se je dogajalo pod Janšem? Epilog pravnomočne avstrijske sodbe je potrdilo, da smo že dohiteli Republiq Kosova. Avstrijci so ga kot lažnivo pričo postavili na nivo koruptivnega Haiderja čigar politika se je tudi klavrno končala.
> >
> > www.nekdanji-pv.gov....ab0a9e.jpg
>
> Vse si pomešal s tendenciozno željo, da je Janša kriv za vse.
>
> www.siol.net/novice/...enija.aspx

Avstrijska sodba ni želja. Vse si pomešala s tendenciozno željo, da Janša ni nikoli nič kriv.
www.siol.net/novice/...atria.aspx
anon-184333 sporočil: 4.775
[#2531092] 30.06.15 16:04 · odgovor na: anon-178479 (#2530983)
Odgovori   +    0
[Aleister]
> [picikato]
> > [Aleister]
> > > [picikato]
> > > > [Aleister]
> > > > > [picikato]
> > > > > > [Aleister] Ljudje pa ne razumejo in tudi ti ne, da je on ta preskok naredil, vi ga pa niste in ga tudi nočete, v resnici pa ga ne zmorete. Laže vam je čepeti na svojih jajcih (indoktriniranih misli, kako smo vsi fajn, ostali (JJ) so pa shit) in soliti pamet drugim. Razlika med teboj in Janšo je velikanska. On je aktivno nekaj naredil, ti pa samo kritiziraš.
> > > > >
> > > > > Ja, aktivno naredil preskok čez Pučnika. Do takrat je stranki šlo za Slovenijo, zdaj se ji gre pa samo še za branjenje lika in dela kolovodje. Zato se ji bo slej ko prej zgodil back to the future, ko se bo naveličala titoizma. Vsi za enega, eden zase se je še vedno slabo končalo, mar ne?
> > > > >
> > > > > svet24.si/clanek/52b...-slovenijo
> > > >
> > > > Aktivno so naredili skok čez Pučnika vsi tisti, ki so volili Kučana in njegovo plenilsko politiko. Vse so naredili vsi skupaj, da se ne bi spremenilo nič na bolje, da zaostajamo celo za tistimi, ki so bili daleč za nami in počasi ritensko dohitevamo Kosovo. No, pod Janšem se to ni dogajalo.
> > >
> > > Kaj pa se je dogajalo pod Janšem? Epilog pravnomočne avstrijske sodbe je potrdilo, da smo že dohiteli Republiq Kosova. Avstrijci so ga kot lažnivo pričo postavili na nivo koruptivnega Haiderja čigar politika se je tudi klavrno končala.
> > >
> > > www.nekdanji-pv.gov....ab0a9e.jpg
> >
> > Vse si pomešal s tendenciozno željo, da je Janša kriv za vse.
> >
> > www.siol.net/novice/...enija.aspx
>
> Avstrijska sodba ni želja. Vse si pomešala s tendenciozno željo, da Janša ni nikoli nič kriv.

www.siol.net/novice/...atria.aspx
Počasi prihaja čas plačila, pravi Janša. A se je našel Zagožnov kovček?
anon-184333 sporočil: 4.775
[#2531096] 30.06.15 16:14 · odgovor na: anon-178479 (#2530961)
Odgovori   +    0
[Aleister]
> [picikato]
> > [Aleister]
> > > [picikato]
> > > > [Aleister]
> > > > > [picikato]
> > > > > > [Aleister] Ljudje pa ne razumejo in tudi ti ne, da je on ta preskok naredil, vi ga pa niste in ga tudi nočete, v resnici pa ga ne zmorete. Laže vam je čepeti na svojih jajcih (indoktriniranih misli, kako smo vsi fajn, ostali (JJ) so pa shit) in soliti pamet drugim. Razlika med teboj in Janšo je velikanska. On je aktivno nekaj naredil, ti pa samo kritiziraš.
> > > > >
> > > > > Ja, aktivno naredil preskok čez Pučnika. Do takrat je stranki šlo za Slovenijo, zdaj se ji gre pa samo še za branjenje lika in dela kolovodje. Zato se ji bo slej ko prej zgodil back to the future, ko se bo naveličala titoizma. Vsi za enega, eden zase se je še vedno slabo končalo, mar ne?
> > > > >
> > > > > svet24.si/clanek/52b...-slovenijo
> > > >
> > > > Aktivno so naredili skok čez Pučnika vsi tisti, ki so volili Kučana in njegovo plenilsko politiko. Vse so naredili vsi skupaj, da se ne bi spremenilo nič na bolje, da zaostajamo celo za tistimi, ki so bili daleč za nami in počasi ritensko dohitevamo Kosovo. No, pod Janšem se to ni dogajalo.
> > >
> > > Kaj pa se je dogajalo pod Janšem? Epilog pravnomočne avstrijske sodbe je potrdilo, da smo že dohiteli Republiq Kosova. Avstrijci so ga kot lažnivo pričo postavili na nivo koruptivnega Haiderja čigar politika se je tudi klavrno končala.
> > >
> > > www.nekdanji-pv.gov....ab0a9e.jpg
> >
> > Vse si pomešal s tendenciozno željo, da je Janša kriv za vse.
> >
> > www.siol.net/novice/...enija.aspx
>
> Avstrijska sodba ni želja. Vse si pomešala s tendenciozno željo, da Janša ni nikoli nič kriv.

www.reporter.si/slov...tria/53451
Kakšen trapast link pa je to ?
anon-184333 sporočil: 4.775
[#2531110] 30.06.15 16:54 · odgovor na: (#2531099)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: anon-184333 30.06.2015 17:11
[rename]
To je ta (trapasti) način objavljanja člankov na Reporterju, ko se menja URL.
Poskusi s tem: www.reporter.si/slov...ncev/53451
Reporterja itak ne berem, ker je strankarsko trobilo. Sem pa to novico že zjutraj slišal po radiju in ne razumem (na)migovanja čemu bi se moralo naše sodstvo ravnati po finskem. Razen, če je to spet (trapasta) direktiva SDS za pritisk na sodstvo. Sem pa opazil, da kar na pamet daješ pluse ne da bi preveril kaj je sploh sporočeno. Temu se po domače reč kimavec.
anon-178479 sporočil: 18.832
[#2531220] 01.07.15 07:09 · odgovor na: anon-184333 (#2531110)
Odgovori   +    3
[picikato]
> [rename]
> To je ta (trapasti) način objavljanja člankov na Reporterju, ko se menja URL.
> Poskusi s tem: www.reporter.si/slov...ncev/53451

Reporterja itak ne berem, ker je strankarsko trobilo. Sem pa to novico že zjutraj slišal po radiju in ne razumem (na)migovanja čemu bi se moralo naše sodstvo ravnati po finskem. Razen, če je to spet (trapasta) direktiva SDS za pritisk na sodstvo. Sem pa opazil, da kar na pamet daješ pluse ne da bi preveril kaj je sploh sporočeno. Temu se po domače reč kimavec.
Česa ne razumeš? Da Finci niso našli podkupovanja, sledi jasna posledica, da naši sodni bleferji niso našli dokazov, ker če nič ni, tega res ne more nihče najti razen Butalcev, sodbo so pa kljub temu balkanci skrampali do tretje stopnje. Hujšega dokaza nepoštenosti ni in ne more biti, kot je ta, da sodišče ne sodi pošteno. Kaj je tu nerazumljivega?

www.reporter.si/slov...zati/53460
anon-184333 sporočil: 4.775
[#2531279] 01.07.15 10:44 · odgovor na: anon-178479 (#2531220)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: anon-184333 01.07.2015 11:03
[Aleister]
> [picikato]
> > [rename]
> > To je ta (trapasti) način objavljanja člankov na Reporterju, ko se menja URL.
> > Poskusi s tem: www.reporter.si/slov...ncev/53451
>
> Reporterja itak ne berem, ker je strankarsko trobilo. Sem pa to novico že zjutraj slišal po radiju in ne razumem (na)migovanja čemu bi se moralo naše sodstvo ravnati po finskem. Razen, če je to spet (trapasta) direktiva SDS za pritisk na sodstvo. Sem pa opazil, da kar na pamet daješ pluse ne da bi preveril kaj je sploh sporočeno. Temu se po domače reč kimavec.

Česa ne razumeš? Da Finci niso našli podkupovanja, sledi jasna posledica, da naši sodni bleferji niso našli dokazov, ker če nič ni, tega res ne more nihče najti razen Butalcev, sodbo so pa kljub temu balkanci skrampali do tretje stopnje. Hujšega dokaza nepoštenosti ni in ne more biti, kot je ta, da sodišče ne sodi pošteno. Kaj je tu nerazumljivega?

www.reporter.si/slov...zati/53460

A kaj da je tu nerazumljivega ? forum.finance.si/?m=...961&single
Najprej si mi prilepila nek trapast nedelujjoč link, ki si ga snela iz Janševega tweeta brez da bi sploh pogledala njegovo vsebino. Nato te je rename, ki tudi ni preveril tvojega posta nagonsko nagradil s plusom meni pa natvezil, da je to zaradi URL-ja. Značilno za indoktrinirane sdsOVCE je, da ne razmišljajo kaj jim čivka njihov kolovodja ali pa nekdo, ki je njihove baže in verjamejo tudi v neobstoječe linke. Finska in avstrijska sodba govorita o tem, da niso podkupovali direktno ampak indirektno. Dokazano je, da so Avstrijci in ne Finci dali Zagožnu kovček, ko je prišel čas plačila. Zdaj je usran kurirček, ker se ne more branit in ne tisti, ki jim je bil namenjen in veselo plešejo kolo. Morbidno, kot tisto iz Hrastovelj.

PS: Pa ne posiljuj forumaše z linki iz strankarskih trobil.
anon-178479 sporočil: 18.832
[#2531460] 02.07.15 06:51 · odgovor na: anon-184333 (#2531279)
Odgovori   +    2
[picikato]
> [Aleister]
> > [picikato]
> > > [rename]
> > > To je ta (trapasti) način objavljanja člankov na Reporterju, ko se menja URL.
> > > Poskusi s tem: www.reporter.si/slov...ncev/53451
> >
> > Reporterja itak ne berem, ker je strankarsko trobilo. Sem pa to novico že zjutraj slišal po radiju in ne razumem (na)migovanja čemu bi se moralo naše sodstvo ravnati po finskem. Razen, če je to spet (trapasta) direktiva SDS za pritisk na sodstvo. Sem pa opazil, da kar na pamet daješ pluse ne da bi preveril kaj je sploh sporočeno. Temu se po domače reč kimavec.
>
> Česa ne razumeš? Da Finci niso našli podkupovanja, sledi jasna posledica, da naši sodni bleferji niso našli dokazov, ker če nič ni, tega res ne more nihče najti razen Butalcev, sodbo so pa kljub temu balkanci skrampali do tretje stopnje. Hujšega dokaza nepoštenosti ni in ne more biti, kot je ta, da sodišče ne sodi pošteno. Kaj je tu nerazumljivega?
>
> www.reporter.si/slov...zati/53460


A kaj da je tu nerazumljivega ? forum.finance.si/?m=...961&single
Najprej si mi prilepila nek trapast nedelujjoč link, ki si ga snela iz Janševega tweeta brez da bi sploh pogledala njegovo vsebino. Nato te je rename, ki tudi ni preveril tvojega posta nagonsko nagradil s plusom meni pa natvezil, da je to zaradi URL-ja. Značilno za indoktrinirane sdsOVCE je, da ne razmišljajo kaj jim čivka njihov kolovodja ali pa nekdo, ki je njihove baže in verjamejo tudi v neobstoječe linke. Finska in avstrijska sodba govorita o tem, da niso podkupovali direktno ampak indirektno. Dokazano je, da so Avstrijci in ne Finci dali Zagožnu kovček, ko je prišel čas plačila. Zdaj je usran kurirček, ker se ne more branit in ne tisti, ki jim je bil namenjen in veselo plešejo kolo. Morbidno, kot tisto iz Hrastovelj.

PS: Pa ne posiljuj forumaše z linki iz strankarskih trobil.
Rename ti je prav odgovoril, da je tisto sneto iz spletne strani Reporterja. Ker pa so ravno takrat menjavali strani, je bil link prazen. Hvala renameju, da ti je prilepil delujoči link, ampak ti ne moreš iz svoje kože in trobiš naprej svoje izmišljotine.
To samo pove, da si na podlagi čisto normalnega sporočila pričaraš neke drugačne pomene zadev, tako kot je bilo to v veljavi v času preganjanja čarovnic.
Dokazano je, da je podkupoval Cekuta v povezavi z Drnovškovim in Ropovim poslovanjem. Dokazano je na sodišču, da Janše ni bilo zraven. Ti si si pa vzel zopet pravico v svoje roke in podpihuješ ulični banditski obračun z opozicijo (kar je bila v zgodovini preiskušena praksa vladarjev) in trosiš po forumu lastne izmišljotine, ki z dejstvi nimajo nobene povezave.
Kako si lahko tako zagledan vase ob vseh neresnicah, ki jih poganjaš kar naprej?
anon-184333 sporočil: 4.775
[#2531473] 02.07.15 07:49 · odgovor na: anon-178479 (#2531460)
Odgovori   +    1
[Aleister]
> [picikato]
> > [Aleister]
> > > [picikato]
> > > > [rename]
> > > > To je ta (trapasti) način objavljanja člankov na Reporterju, ko se menja URL.
> > > > Poskusi s tem: www.reporter.si/slov...ncev/53451
> > >
> > > Reporterja itak ne berem, ker je strankarsko trobilo. Sem pa to novico že zjutraj slišal po radiju in ne razumem (na)migovanja čemu bi se moralo naše sodstvo ravnati po finskem. Razen, če je to spet (trapasta) direktiva SDS za pritisk na sodstvo. Sem pa opazil, da kar na pamet daješ pluse ne da bi preveril kaj je sploh sporočeno. Temu se po domače reč kimavec.
> >
> > Česa ne razumeš? Da Finci niso našli podkupovanja, sledi jasna posledica, da naši sodni bleferji niso našli dokazov, ker če nič ni, tega res ne more nihče najti razen Butalcev, sodbo so pa kljub temu balkanci skrampali do tretje stopnje. Hujšega dokaza nepoštenosti ni in ne more biti, kot je ta, da sodišče ne sodi pošteno. Kaj je tu nerazumljivega?
> >
> > www.reporter.si/slov...zati/53460
>
>
> A kaj da je tu nerazumljivega ? forum.finance.si/?m=...961&single
> Najprej si mi prilepila nek trapast nedelujjoč link, ki si ga snela iz Janševega tweeta brez da bi sploh pogledala njegovo vsebino. Nato te je rename, ki tudi ni preveril tvojega posta nagonsko nagradil s plusom meni pa natvezil, da je to zaradi URL-ja. Značilno za indoktrinirane sdsOVCE je, da ne razmišljajo kaj jim čivka njihov kolovodja ali pa nekdo, ki je njihove baže in verjamejo tudi v neobstoječe linke. Finska in avstrijska sodba govorita o tem, da niso podkupovali direktno ampak indirektno. Dokazano je, da so Avstrijci in ne Finci dali Zagožnu kovček, ko je prišel čas plačila. Zdaj je usran kurirček, ker se ne more branit in ne tisti, ki jim je bil namenjen in veselo plešejo kolo. Morbidno, kot tisto iz Hrastovelj.
>
> PS: Pa ne posiljuj forumaše z linki iz strankarskih trobil.

Rename ti je prav odgovoril, da je tisto sneto iz spletne strani Reporterja. Ker pa so ravno takrat menjavali strani, je bil link prazen. Hvala renameju, da ti je prilepil delujoči link, ampak ti ne moreš iz svoje kože in trobiš naprej svoje izmišljotine.
To samo pove, da si na podlagi čisto normalnega sporočila pričaraš neke drugačne pomene zadev, tako kot je bilo to v veljavi v času preganjanja čarovnic.
Dokazano je, da je podkupoval Cekuta v povezavi z Drnovškovim in Ropovim poslovanjem. Dokazano je na sodišču, da Janše ni bilo zraven. Ti si si pa vzel zopet pravico v svoje roke in podpihuješ ulični banditski obračun z opozicijo (kar je bila v zgodovini preiskušena praksa vladarjev) in trosiš po forumu lastne izmišljotine, ki z dejstvi nimajo nobene povezave.
Kako si lahko tako zagledan vase ob vseh neresnicah, ki jih poganjaš kar naprej?
Jaz pravim kaj je dokazano v finski in avstrijski sodbi ti pa bluziš o Cekuti, Drnovšku in Ropu. Vročinski val šele prihaja ti pa že imaš sončarico in pričakovati je, da bodo tvoji posti v prihodnjih dneh še bolj izven konteksta in brez povezave z dejstvi. Niti ne prebereš kaj je napisano zato, da lažje trosiš svoje izmišljotine in neresnice, kar je dokazano izkušena praksa komunajzarjev, da lahko obvladujejo svoje sdsOVCE. Ukvarjaš se s preganjanjem čarovnic namesto komunajzarjev, ki jih braniš. Če te tako zanima Reporter čemu potem tukaj vsiljuješ z delujočimi in nedelujočimi linki forumašem svojo indoktrinacijo prežeto s komunajzarsko kontaminacijo. Finance nikoli ne bodo padle na nivo Reporteja pa lahko še tako natolcuješ svojo nespamet.
anon-178479 sporočil: 18.832
[#2531512] 02.07.15 10:20 · odgovor na: anon-184333 (#2531473)
Odgovori   +    3
Nič kar ti razlagaš ni dokazano v finskih in avstrijskih sodbah. Te se nanašajo na druge ljudi in druga dejanja. To ti razlagam.
anon-184333 sporočil: 4.775
[#2531556] 02.07.15 12:00 · odgovor na: anon-178479 (#2531512)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: anon-184333 02.07.2015 12:16
[Aleister]
Nič kar ti razlagaš ni dokazano v finskih in avstrijskih sodbah. Te se nanašajo na druge ljudi in druga dejanja. To ti razlagam.
Kaj lažeš, jaz tebi razlagam, da se finska in avstrijska sodba nanašajo na druge ljudi, ti pa meni o Drnovšku in Ropu. Daj skrij se že enkrat v senco in tam čaraj svoje komunajzarske vraže. V avstrijski sodbi je dokaz, da je kurir Zagožen iz stranke SDS prejel podkupnino od Rigla in da je Janša lagal in to ti nikakor ne gre v glavo. Pregovor pravi, kdor laže ta krade. Za mrtvimi se samo komunajzarji skrivajo.
anon-184333 sporočil: 4.775
[#2531684] 02.07.15 15:24 · odgovor na: (#2531576)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: anon-184333 02.07.2015 15:39
[rename]
> [picikato]
> > [Aleister]
> > Nič kar ti razlagaš ni dokazano v finskih in avstrijskih sodbah. Te se nanašajo na druge ljudi in druga dejanja. To ti razlagam.
>
> Kaj lažeš, jaz tebi razlagam, da se finska in avstrijska sodba nanašajo na druge ljudi, ti pa meni o Drnovšku in Ropu. Daj skrij se že enkrat v senco in tam čaraj svoje komunajzarske vraže. V avstrijski sodbi je dokaz, da je kurir Zagožen iz stranke SDS prejel podkupnino od Rigla in da je Janša lagal in to ti nikakor ne gre v glavo. Pregovor pravi, kdor laže ta krade. Za mrtvimi se samo komunajzarji skrivajo.

Lažeš ti.
Dokaza v sodbi seveda ni.
Takšno je bilo mnenje sodnikov.
Tudi Riedl tega ni izpovedal, pač pa mu sodniki niso verjeli, da je 900čukov dobil tisti Apichat.... ali kako mu je že ime.

Še glede linkov. URL se spremeni, ko se stran preuredi. Pač tako imajo in zato tudi moj link ni deloval, šele potem, ko so premaknili iz naslovnih člankov je dobil fiksni naslov in zato sem ga objavil še enkrat.
In če greš pogledat stari Janšev twit, link tudi ne dela več, ker je objavil takoj, ko je bil članek še na naslovnici.
V kolikor te ta "tehnologija" sploh zanima seveda.
Še en, ki bi se bahal, da nosi zlato krono, če bi se mu njegov polinkani bog ali kako mu je že ime posral na glavo.
anon-184333 sporočil: 4.775
[#2531767] 02.07.15 18:22 · odgovor na: (#2531694)
Odgovori   +    1
[rename]
Namesto, da žališ, raje navedi dokaz, za katerega trdiš, da se nahaja v avstrijski sodbi.
Dokaza namreč ni.
Gre le za mnenje sodnikov, da je Riedl denar izročil Zagožnu.
Lahko se razpočiš, a takšna so dejstva.
Avstrijska sodba temelji na dokazih.

Če pa hočeš videti še kronski dokaz ga imaš na tem linku (upam da je URL pravi) forum.finance.si/?m=...684&single Lahko se razpočiš, a takšna so dejstva.
anon-184333 sporočil: 4.775
[#2531827] 02.07.15 21:59 · odgovor na: (#2531815)
Odgovori   +    2
Zadnja sprememba: anon-184333 02.07.2015 22:15
[rename]
Tudi ti se lahko razpocis, a dokazov, da je Riedl izrocil 900k Zagoznu ni.
Tudi Riedl tega ni izpovedal, ampak je izjavil, da je cash v kovcku izrocil tistemu generalu .
Sodniki pa mu tega niso verjeli.
Odgovor enak prejšnjemu.

PS: Če bi se hipotetično pogovarjali o sodbi s katero bi bilo dokazano, da je bil nekdo zaklan potem bi od mene hotel, da ti pokažem okrvavljen nož. Nisi resen.
anon-178479 sporočil: 18.832
[#2531851] 03.07.15 06:39 · odgovor na: anon-184333 (#2531827)
Odgovori   +    2
[picikato]
> [rename]
> Tudi ti se lahko razpocis, a dokazov, da je Riedl izrocil 900k Zagoznu ni.
> Tudi Riedl tega ni izpovedal, ampak je izjavil, da je cash v kovcku izrocil tistemu generalu .
> Sodniki pa mu tega niso verjeli.

Odgovor enak prejšnjemu.

PS: Če bi se hipotetično pogovarjali o sodbi s katero bi bilo dokazano, da je bil nekdo zaklan potem bi od mene hotel, da ti pokažem okrvavljen nož. Nisi resen.
Pa saj si se že razpočil od krivljenja dejstev. Nič kar navajaš ni res. Očitno ti sprenevedanje in potvarjanje resnice prijajo in uživaš pri tem.
anon-184333 sporočil: 4.775
[#2531854] 03.07.15 07:19 · odgovor na: anon-178479 (#2531851)
Odgovori   +    1
[Aleister]
> [picikato]
> > [rename]
> > Tudi ti se lahko razpocis, a dokazov, da je Riedl izrocil 900k Zagoznu ni.
> > Tudi Riedl tega ni izpovedal, ampak je izjavil, da je cash v kovcku izrocil tistemu generalu .
> > Sodniki pa mu tega niso verjeli.
>
> Odgovor enak prejšnjemu.
>
> PS: Če bi se hipotetično pogovarjali o sodbi s katero bi bilo dokazano, da je bil nekdo zaklan potem bi od mene hotel, da ti pokažem okrvavljen nož. Nisi resen.

Pa saj si se že razpočil od krivljenja dejstev. Nič kar navajaš ni res. Očitno ti sprenevedanje in potvarjanje resnice prijajo in uživaš pri tem.
Odgovor enak prejšnjemu.
najobj sporočil: 32.203
[#2531923] 03.07.15 10:19 · odgovor na: (#2531890)
Odgovori   +    1
[rename]
> [picikato]
> > [rename]
> > Tudi ti se lahko razpocis, a dokazov, da je Riedl izrocil 900k Zagoznu ni.
> > Tudi Riedl tega ni izpovedal, ampak je izjavil, da je cash v kovcku izrocil tistemu generalu .
> > Sodniki pa mu tega niso verjeli.
> Odgovor enak prejšnjemu.
>
> PS: Če bi se hipotetično pogovarjali o sodbi s katero bi bilo dokazano, da je bil nekdo zaklan potem bi od mene hotel, da ti pokažem okrvavljen nož. Nisi resen.
Neresna je tvoja primerjava z umorom.
Sicer pa v primeru umora sploh ne gre za dokazovanje, da je bil nekdo zaklan.
Dokazati je treba, kdo je bil storilec.
In ja, "okrvavljen nož" je zelo pomemben v dokaznem postopku. Kar poglej, kako se preklajo desetletje zaradi Kamenikovih športnih copat.
Poleg tega pa so Finci presodili, da ni bil zaklan nihče.
... OK, če ste glih pri primerjavah, Finci NISO presodili, da ni bil zaklan nihče, ampak so presodili, da se toti vaš "zaklani" vodi v rubriki "pogrešani", ker njegovega trupla niso našli, ker je pač na neznanem kraju, ob neznanem času in na neugotovljen način nekje skrito in bo tako tudi ostalo ... khmm, kot je pred mnogimi leti ostalo pri onemu Alu, dokler ga ni v čuzo vtaknila davkarija, ki pa v Sloveniji niti slučajno ni tako dobra kot v Ameriki ...

P.S.: se opravičujem, da se vmešavam, ampak ker na forumu uporabljam opcijo "Kje sem pisal", sem naletel na tvoj post in ker imam zelo rad primerjave, si enostavno nisem mogel pomagat ...
najobj sporočil: 32.203
[#2532080] 03.07.15 15:09 · odgovor na: (#2531945)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: najobj 03.07.2015 15:10
[valsidalado]
> [najobj]
> > [rename]
> > > [picikato]
> > > > [rename]
> > > > Tudi ti se lahko razpocis, a dokazov, da je Riedl izrocil 900k Zagoznu ni.
> > > > Tudi Riedl tega ni izpovedal, ampak je izjavil, da je cash v kovcku izrocil tistemu generalu .
> > > > Sodniki pa mu tega niso verjeli.
>
> > > Odgovor enak prejšnjemu.
> > >
> > > PS: Če bi se hipotetično pogovarjali o sodbi s katero bi bilo dokazano, da je bil nekdo zaklan potem bi od mene hotel, da ti pokažem okrvavljen nož. Nisi resen.
> > Neresna je tvoja primerjava z umorom.
> > Sicer pa v primeru umora sploh ne gre za dokazovanje, da je bil nekdo zaklan.
> > Dokazati je treba, kdo je bil storilec.
> > In ja, "okrvavljen nož" je zelo pomemben v dokaznem postopku. Kar poglej, kako se preklajo desetletje zaradi Kamenikovih športnih copat.
> > Poleg tega pa so Finci presodili, da ni bil zaklan nihče.
> ... OK, če ste glih pri primerjavah, Finci NISO presodili, da ni bil zaklan nihče, ampak so presodili, da se toti vaš "zaklani" vodi v rubriki "pogrešani", ker njegovega trupla niso našli, ker je pač na neznanem kraju, ob neznanem času in na neugotovljen način nekje skrito in bo tako tudi ostalo ... khmm, kot je pred mnogimi leti ostalo pri onemu Alu, dokler ga ni v čuzo vtaknila davkarija, ki pa v Sloveniji niti slučajno ni tako dobra kot v Ameriki ...
>
> P.S.: se opravičujem, da se vmešavam, ampak ker na forumu uporabljam opcijo "Kje sem pisal", sem naletel na tvoj post in ker imam zelo rad primerjave, si enostavno nisem mogel pomagat ...

> ... OK, če ste glih pri primerjavah, Finci NISO presodili, da ni bil zaklan nihče, ampak so presodili, da se toti vaš "zaklani" vodi v rubriki "pogrešani", ker njegovega trupla niso našli
:) Jaz si pa drugače razlagam zadevo. Finci so morda enostavno rekli, da ne gre za umor, pač pa za eksekucijo, ki pa da je za Slovenijo čisto normalna zadeva (na začetku in sedaj po mojem še vedno govorijo, da Slovenij da je koruptivna država in da podkupnina legalno sodi v njihovo knjigovodstvo pod 'stroški').
... OK, saj če se spomnim, da je takrat direktor Patrie Jorma Wiitakorpi prostodušno izjavil, da so v Sloveniji pač takšni poslovni običaji in da se jim je Patria s podkupovanjem pomembnežev enostavno prilagodila, bi tvoja primerjava tudi ustrezala ... no, ampak jaz sem se navezal na vsebinsko napačno primerjavo, češ da so Finci presodili, da ni bil zaklan nihče, kar pa sploh ni res, ker so Finci presodili, da pač ni dovolj dokazov za obstoj "trupla" in ko ni dovolj dokazov beyond reasonable doubt, se sodišče s "trupli" ne ukvarja več ...
FIN-466864 sporočil: 3.316
[#2532121] 03.07.15 16:45 · odgovor na: (#2532027)
Odgovori   +    0
čas vnosa: 03.07.15 13:39
To sporočilo je izbrisal avtor (03.07.2015 17:10)
anon-184333 sporočil: 4.775
[#2532166] 03.07.15 20:55 · odgovor na: (#2532119)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: anon-184333 03.07.2015 21:12
[valsidalado]
> [rename]
> O tem so pisali vsi mediji, od Mladine do Reporterja... tudi na spletu vsi portali... Shirithaporn je tajski general, ki je bil (po spominu pišem) vojaški ataše na Dunaju. Z Riedlom sta že bisnizirala, ko je Riedl še delal za Steyr in so imeli tudi skupaj firmo (vpleten tudi z orožarskimi posli v drugih državah, ne samo na Tajskem).
>
> Nekako naj bi bil timing teh 900 jurjev naslednji:
> 6. 2. 2007: Riedl nakaže 2,3 milijona Wolfu, na njegov osebni račun. Toda banka zavrne transakcijo.
> 7. 2. 2007: Riedl in Wolf gresta skupaj v banko, da uredita nakazilo. Del preneseta na Wolfovo podjetje, del dvigne Riedl v gotovini, del je nakazan Tajcu Apichatu Shirithapornu, a potem ta del s pooblastilom Shirithaporna v gotovini dvigne Riedl.
> 13. 2. 2007: Riedl pride na letališče Dunaj in Shirithapornu izroči 900 tisoč evrov, ki z denarjem odpotuje neznano kam ...
>
> Aja, še to: nedvoumno pa je dokazano, da je Riedl izplačal Cekuti (za dokumentacijo, ki je škodila Steyr-u in koristila Patriji), zato je bil Cekuta tudi obsojen (skupaj še z enim brigadirjem, ki je bil v razpisni komisiji).

Za hec sem šel gledat', če Shirithaporn, general res obstaja. Na netu nisem našel nobene slike. Kaj pa, če je tip pravna oseba?
Za hec poskusi z zlogi, ki so pri azijcih čisto običajni: In General Shi Rita Porn (v glavnem je 'ona' porno rit). Da zlogovanje imena A Pickat niti ne razlagam.
Lahko, da gre samo za tajskega lady boya, ki je obiskal/a na Dunaju Chikito -:)

Strani: 1 2 3 4 5