Zasebnost
24 min
Rezultati Telekoma v prvem četrtletju: višji prihodki in krepka rast dobička po lanskem upadu
49 min
V Portorožu ena največjih evropskih konferenc o Microsoftovih poslovnih aplikacijah (Oglas)
1 ura
Na jubilejnem 20. gourmet večeru na Bledu bomo gostili Aleša Kristančiča in Danila Steyerja
1 ura
Kolumna o vinu: Odraščanje vinske regije
1 ura
Ekonomičen, a športnega videza 6
2 uri
(intervju) Jan Štefe, Eurosender: Naš glavni segment je postala digitalna špedicija
5 ur
Kakšna bo prihodnost slovenskih letališč? 4
6 ur
Zemljišča na dražbi: kje bo mogoče graditi hiše, apartmaje in hotele
10 ur
Trenutno najboljši električni volkswagen
12 ur
Pozeba v Podravju povsem uničila vinograde, zavarovalnice se umikajo
13 ur
Najbolj brani članki danes
16 ur
Povpraševanje po redkih kovinah bo eksplodiralo. So rudarji dobra naložba? 4
17 ur
Pred SMK: v B2B-marketingu je najpomembnejše zaupanje
18 ur
Finančni in karierni nasveti za mlade (in njihove starše)
18 ur
Hibridno delo: glavni izzivi pri njegovi organizaciji (Oglas)
19 ur
V Kopru je pristala druga ladja na utekočinjen zemeljski plin, ki je v Kopru naložila 3.500 avtomobilov 8
19 ur
Omejitve pri Airbnbju: župani ploskajo, dobili bodo absolutno oblast, sobodajalci pa nove ovire 15
19 ur
Perutnina Ptuj: Želimo postati najuspešnejše živilsko podjetje v širši regiji 1
19 ur
Podaljšan brezcarinski uvoz iz Ukrajine, a z "zasilno zavoro"
20 ur
Zakaj je evropski komisar za notranji trg obiskal Magnete

Izbrani forum: Avto

Izbrana tema: članek Čez Vršič z BMW xDrive kot bi bil grič

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-207617 sporočil: 6.899
[Avto] Tema: Čez Vršič z BMW xDrive kot bi bil grič
[#2494060] 25.01.15 14:53 · odgovor na: chef (#2494057)
Odgovori   +    12
Razumem.

Zdaj pa ti men povej, kaj bi se zgodilo, ce bi poleg bmwja vzeli se enga subaruja, pa audija, pa volvota xc, pa recimo tisto renauoltovo spako, ki ji ne vem niti imena.

In bi se s petimi avtomobili zaganali v hrib in nazaj dol, ugotovili, da sta subaru in renaultova spaka najboljsi, bmw pa nekje tam tam zadaj, ceprav stane enkrat vec...

bi krona padla z glave vam, ali bmw-ju?

Bi ne dobili vec novih igrack od njih?

Bi vam zmanjsali placo?

Ali gre za terminalno bolezen: bralcev to v bistvu ne zanima, ker se ovce in hocejo brati hvalnice avtom, ki jih sanjajo, in bi padla branost?

Ce je to zadnje, ste kul in bog pomagaj. Ce pa je vzrok drugje, pa od mene pac ne bo forumske milosti, pac pa ostra kritika :-)

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2494060

Strani: 1

chef sporočil: 2.986
[Avto] Tema: Čez Vršič z BMW xDrive kot bi bil grič
[#2494074] 25.01.15 15:18 · odgovor na: anon-207617 (#2494060)
Odgovori   +    2
Zadnja sprememba: chef 25.01.2015 15:18
Nič se ne bi zgodilo, to bi pač napisal. Je pa tipično slovensko, da če se nekaj pohvali ali predstavi v dobri luči, da je ali zlagano, ali je nekdo valda to plačal, ali bi kdo ostal brez službe, če ne bi tako napisal, blablabla. V tem primeru (ponovno) ne drži nič, za vikend branje sem napisal reportažo s petkovega dogodka in ponovil nekaj znanih dejstev o xDrive. Jaz sem se imel fajn, prej, vmes in potem. Gor bi preverjeno prišel tudi z golfom trojko pa bi mi bilo pol manj zabavno, lahko pa komot še trikrat bolj. Nimam pojma, ker sem bil pretežno v 2AT in mi ni žal niti minute, kar piše in ker je to pač dejstvo (zaman pa bi me recimo iskal v X6). Lahko bi pa še enkrat rekel, kaj je BMW treba tega avta, ampak bi se zlagal. In na koncu bi lahko objavil tudi okleščen PR material v štirih stavkih in prilimal eno fotko, lahko pa mirno tudi ne bi napisal nič. Vse bi ostalo točno tako, kot je. Ok, pač tisti, ki jim je članek všeč, bi ostali brez njega. Če je tak en sam, potem sem zadovoljen.
Da je BMW gledano skozi vsoto, ki jo zanj odšteješ, drag, je jasno. Ampak najbrž ni slučajno serija 3 tretji najbolje prodajan model v Nemčiji, ali pač? Jaz vsakemu privoščim BMW, zlahka seveda tudi Audi, Mercedes, Jaguar, Maserati, VW, Toyoto,... ali pa ganz novo Lado nivo, če si to želi. Se mi zdi, da bi sam tudi z njo v petek užival in potem to napisal. Stvari so zelo preproste.

Strani: 1