Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Zakaj je lahko dobro, če Siriza zmaga

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

BlazVo sporočil: 2.599
[Glavni forum] Tema: Zakaj je lahko dobro, če Siriza zmaga
[#2492698] 19.01.15 23:24 · odgovor na: anon-15342 (#2492549)
Odgovori   +    1
[TadejK]
> [BlazVo]
> Glede piva bom tvojo ljubezen do picajzlarije obrnil proti tebi. Ker v stavi ni bilo nič rečeno o dostavi, lahko pivo prevzameš pri meni. Samo prej se najavi.

Če res morava picajzlarirat, si tukaj: forum.finance.si/?m=...915&single zapisal, da mi boš pivo dostavil in to celo s 500-odstotnimi obrestmi :-)
Spet si dokazal, da imaš težave z razumevanjem naravnega jezika, ali pa da te neka nerazumljiva zamera sili, da stalno nekaj fabriciraš. Nikjer nisem napisal, da ti bom dostavil.

Ampak ni treba, ti zdaj odpisujem tako glavnico kot obresti. Če bova šla še kdaj stavit, morava za kaj bolj konkretnega - ne "konkretnega" v smislu šnopsa namesto piva, temveč v smislu najmanj ene slovenske povprečne mesečne bruto plače.

Recimo jaz pravim, da je BDP v Sloveniji tudi v 2014Q4 zrasel (tako YoY kot QoQ), tako da če ti meniš, da je upadel, sporoči. Če si zdaj že manj črnogled, pa lahko tudi kvantitativno - napoveva recimo rast YoY v odstotkih in za merodajno vzameva, kar bo v prvi polovici marca 2015 (zaenkrat je predviden 6. marec 2015) objavil Eurostat (v takrat objavljenem dokumentu "Second estimate for the fourth quarter of 2014" pogledava v tabeli "Growth rates of GDP in volume" podatek "Percentage change compared with the same quarter of the previous year") ...
Če misliš, da se imam še naprej veselje ukvarjat s tabo, to kaže tudi na težave s čustveno inteligenco.