Izbrani forum: Avto

Izbrana tema: članek 5 avtomobilov, ki lahko zaznamujejo 2015

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

chef sporočil: 2.986
[Avto] Tema: 5 avtomobilov, ki lahko zaznamujejo 2015
[#2486524] 24.12.14 00:41 · odgovor na: (#2486491)
Odgovori   +    1
[WikiLeaks02]
napisal si, da lebdeci geben prinasa osredotocenost voznika, hebi ga. Kako naj to razumemo pa je druga zgodba
Ce meni toti greben, pa naj bo lebdeci ali leteci, povzroca osredotocrnost nanj, se s totim grebenckom med voznjo ne bova lepo gledala.

Le kaj pomeni tvoja sofisticirana poved o grebenu, ce lahko malo elaboriras za nas navadne smrtnike, pa se zenske povrhu
Ne, napisal sem, da novi espace poleg drzne zunanjosti ponuja še sodobno kabino, kjer prinaša lebdeč greben.
Ob tem novi espace prinaša še večjo osredotočenost na voznika in bolj športne vozne lastnosti. Nima veze z grebenom. Slovnica in pismenost - vidim pa, da je to danes kar težava, sploh na totem koncu. Pa ne mešaj žensk v to, njim je bilo vse jasno (spoštovane lektorice)

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2486524

Strani: 1

najobj sporočil: 31.941
[Avto] Tema: 5 avtomobilov, ki lahko zaznamujejo 2015
[#2486848] 26.12.14 13:26 · odgovor na: chef (#2486524)
Odgovori   +    2
Zadnja sprememba: najobj 26.12.2014 13:42
[chef]
> [WikiLeaks02]
> napisal si, da lebdeci geben prinasa osredotocenost voznika, hebi ga. Kako naj to razumemo pa je druga zgodba
> Ce meni toti greben, pa naj bo lebdeci ali leteci, povzroca osredotocrnost nanj, se s totim grebenckom med voznjo ne bova lepo gledala.
>
> Le kaj pomeni tvoja sofisticirana poved o grebenu, ce lahko malo elaboriras za nas navadne smrtnike, pa se zenske povrhu
Ne, napisal sem, da novi espace poleg drzne zunanjosti ponuja še sodobno kabino, kjer prinaša lebdeč greben.
Ob tem novi espace prinaša še večjo osredotočenost na voznika in bolj športne vozne lastnosti. Nima veze z grebenom. Slovnica in pismenost - vidim pa, da je to danes kar težava, sploh na totem koncu. Pa ne mešaj žensk v to, njim je bilo vse jasno (spoštovane lektorice)
... evo, sicer si težko predstavljam, da je WikiLeaks02 s totega (= Maribor z okolico) konca, ampak da ne bi kdo mislil, da smo moški s totega konca kaj boljši od žensk s totega konca, naj dodam, da se je tota novodobna žabarska "poved" namesto staroslovenskega stavka ponovno izkazala v vsej svoji semantični nesmiselnosti ... khmm, ker če bi poved res bila poved, bi vsakemu bralcu povedala enako, ker bi jo vsak enako razumel, tako pa poved ni povedala nič oziroma je tvoj stavek - od tod tudi ime - sestavljen iz slovenskih besed vsakemu bralcu očitno povedal nekaj čisto svojega sicer semantično pravilnega, ker namreč stavek sam po sebi ne rabi povedat nič, zato ga je povsem nesmiselno imenovati poved ...

P.S.: se opravičujem, ker sem uletel rahlo off-topic, ampak tota žabarska "poved" mi gre vsaj tako na jetra kot žabarski "zadane" in si enostavno nisem mogel pomagat ... aja, žabarsko poved sem imenoval žabarsko zato, ker so si žabari skupaj z vašimi lektoricami iz žabarske centrale poleg vsega ostalega prisvojili monopol tudi nad slovenščino, ker namreč še nisem slišal, da bi kljub svojemu slavnemu rojaku v kakšnem Ljutomeru celi Sloveniji diktirali, kako morajo Slovenci govoriti ...

Strani: 1