Izbrani forum: Servis

Izbrana tema: Ta forum je mrtev

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

bc123a sporočil: 48.253
[Servis] Tema: Ta forum je mrtev
[#2474578] 18.11.14 14:41 · odgovor na: (#2474558)
Odgovori   +    2
[kajulci]
> [bc123a]
> Dejansko bi se dalo narediti plugin za firefox, ki bi finance predelal tako, da nenarocniki z instaliranim pluginom sploh ne bi videli, da ne morejo komentirati pod clanki :)
>
> neke vrste paralelno vesolje :)

A?

A lahko podnapise, jaz nič ne štekam :) A to tako, da bi jaz komentirala in videla svoj komentar, vsi ostali ga pa ne bi in jaz tega sploh ne bi vedela? Ali tako, da bi se naročniki pogovarjali med sabo, nenaročniki pa med sabo?
Recimo da ti plugin tisto polje pod clankom "oddaj komentar" nadomesti z eno zvito logiko, ki vsebino polja da naprej ce si narocnik, ce si pa nenarocnik, pa transparentno zate naredi novo temo z enakim naslovom, kot bi bila tema, ki jo naredi forum, ce si narocnik. In ja, ko beres komentarje, ti plugin tvoji temi prikaze zdruzeni (kot eno) in tvoje morebitne odgovore vnasa v temo, v katero imajo moznost pisanja vsi.

rezultat tega je, da imajo nenarocniki(ki jih je navsezadnje precej vec) s pluginom enak pogled, kot ce bi bili narocniki, narocniki pa vidijo eno "neplacnisko" temo v kateri je dolga debata, in drugo, "premium", narocnisko, v kateri je samo ene par sporocil narocnikov.

Ce bom se malo pisal bosta verjetno Gustl in Crt zacela strici z usesi, zato bolje da neham :)