Zasebnost

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Reciklaža: Miro Cerar

Strani: 1 2

anon-11190 sporočil: 719
[#2455278] 11.09.14 18:16 · odgovor na: najobj (#2455185)
Odgovori   +    0
[najobj]
> [lebena]
> > [najobj]
> > ... Tokrat je zakonodajo kršil sam, ko KPK ni pravočasno poslal podatkov o svojem premoženju. ...
> >
> > ... ja, ker si računalniško nepismeni pravni strokovnjaki KPK ne znajo šaltat računalnikov in si na spletni strani SMC www.mirocerar.si/sl/...ra-cerarja ne znajo sami pogledat, kakšno je premoženjsko stanje Mira Cerarja ...

> A daj ga srat! Se pravi da lahko jaz ule na formumu (ker svoje strani nimam) objavim da letos nisem zaslužil prebite pare, pa naj računalniško (ne)pismeni strokovnjaki s FURS-a to upoštevajo pri odmeri dohodnine?

... čuj, jaz ti sicer zelo verjamem, da letos nisi zaslužil prebite pare, ampak toti forum ne velja, jebiga ...

P.S.: v funkcionalni pismenosti glih nisi najmočnejši, če mene kaj vprašaš ...

ti si bolj švoh tudi v navadni pismenosti, pa tega ne izpostavljam.

Daj mi pa vseeno razloži, zakaj je www.mirocerar.si/sl/...ra-cerarja bolj verodostojna od "totega" foruma?
anon-104578 sporočil: 732
[#2455294] 11.09.14 19:24
Odgovori   +    2
POT MIRKA CMERARJA
Mirko je torbico nosil
za partizane živeža prosil!
Mama je dala pufe tri,
seksi Alenka pa ščepec soli!
-- Pa adijo pamet, adijo SLO!
anon-237417 sporočil: 2.617
[#2455323] 11.09.14 21:18
Odgovori   +    1
Veliko težo, tako veliko, da nekateri niso preživeli, so imele tudi obsodbe v dachauskih procesih, ko je razsojala takratna kompetentna institucija.
najobj sporočil: 32.201
[#2455398] 12.09.14 09:16 · odgovor na: anon-11190 (#2455278)
Odgovori   +    0
[lebena]
> [najobj]
> > [lebena]
> > > [najobj]
> > > ... Tokrat je zakonodajo kršil sam, ko KPK ni pravočasno poslal podatkov o svojem premoženju. ...
> > >
> > > ... ja, ker si računalniško nepismeni pravni strokovnjaki KPK ne znajo šaltat računalnikov in si na spletni strani SMC www.mirocerar.si/sl/...ra-cerarja ne znajo sami pogledat, kakšno je premoženjsko stanje Mira Cerarja ...
> > A daj ga srat! Se pravi da lahko jaz ule na formumu (ker svoje strani nimam) objavim da letos nisem zaslužil prebite pare, pa naj računalniško (ne)pismeni strokovnjaki s FURS-a to upoštevajo pri odmeri dohodnine?
> ... čuj, jaz ti sicer zelo verjamem, da letos nisi zaslužil prebite pare, ampak toti forum ne velja, jebiga ...
>
> P.S.: v funkcionalni pismenosti glih nisi najmočnejši, če mene kaj vprašaš ...
ti si bolj švoh tudi v navadni pismenosti, pa tega ne izpostavljam.

Daj mi pa vseeno razloži, zakaj je www.mirocerar.si/sl/...ra-cerarja bolj verodostojna od "totega" foruma?
... čuj, če bi bil ti v funkcionalni pismenosti močnejši, bi razumel, kaj piše v P.S.-u mojega prvega posta ... no, ampak ker nisi, nisi razumel niti sporočila mojega drugega posta ... evo, in v tem je razlika med funkcionalno in navadno pismenostjo, ki je ti pri meni nočeš izpostavljati, da potem jaz zaradi tega ostajam bolj švoh, namesto da bi se popravil, ko bi mi ti povedal, kaj delam narobe ...
anon-11190 sporočil: 719
[#2455489] 12.09.14 11:26 · odgovor na: najobj (#2455398)
Odgovori   +    0
[najobj]
> [lebena]
> > [najobj]
> > > [lebena]
> > > > [najobj]
> > > > ... Tokrat je zakonodajo kršil sam, ko KPK ni pravočasno poslal podatkov o svojem premoženju. ...
> > > >
> > > > ... ja, ker si računalniško nepismeni pravni strokovnjaki KPK ne znajo šaltat računalnikov in si na spletni strani SMC www.mirocerar.si/sl/...ra-cerarja ne znajo sami pogledat, kakšno je premoženjsko stanje Mira Cerarja ...

> > > A daj ga srat! Se pravi da lahko jaz ule na formumu (ker svoje strani nimam) objavim da letos nisem zaslužil prebite pare, pa naj računalniško (ne)pismeni strokovnjaki s FURS-a to upoštevajo pri odmeri dohodnine?

> > ... čuj, jaz ti sicer zelo verjamem, da letos nisi zaslužil prebite pare, ampak toti forum ne velja, jebiga ...
> >
> > P.S.: v funkcionalni pismenosti glih nisi najmočnejši, če mene kaj vprašaš ...

> ti si bolj švoh tudi v navadni pismenosti, pa tega ne izpostavljam.
>
> Daj mi pa vseeno razloži, zakaj je www.mirocerar.si/sl/...ra-cerarja bolj verodostojna od "totega" foruma?

... čuj, če bi bil ti v funkcionalni pismenosti močnejši, bi razumel, kaj piše v P.S.-u mojega prvega posta ... no, ampak ker nisi, nisi razumel niti sporočila mojega drugega posta ... evo, in v tem je razlika med funkcionalno in navadno pismenostjo, ki je ti pri meni nočeš izpostavljati, da potem jaz zaradi tega ostajam bolj švoh, namesto da bi se popravil, ko bi mi ti povedal, kaj delam narobe ...

sorry jaz tvojih nebuloz sploh ne berem, če pa kdaj po nesreči pa se ustavim po prvem ali drugem stavku - tako da do P.S. a nisem niti prišel...

Sicer ponavadi tudi ne komentiram, ampak tokrat si tako neumnost napisal, sa sem enostavno moral :)

O&O
najobj sporočil: 32.201
[#2455528] 12.09.14 12:54 · odgovor na: anon-11190 (#2455489)
Odgovori   +    0
[lebena]
> [najobj]
> > [lebena]
> > > [najobj]
> > > > [lebena]
> > > > > [najobj]
> > > > > ... Tokrat je zakonodajo kršil sam, ko KPK ni pravočasno poslal podatkov o svojem premoženju. ...
> > > > >
> > > > > ... ja, ker si računalniško nepismeni pravni strokovnjaki KPK ne znajo šaltat računalnikov in si na spletni strani SMC www.mirocerar.si/sl/...ra-cerarja ne znajo sami pogledat, kakšno je premoženjsko stanje Mira Cerarja ...
>
> > > > A daj ga srat! Se pravi da lahko jaz ule na formumu (ker svoje strani nimam) objavim da letos nisem zaslužil prebite pare, pa naj računalniško (ne)pismeni strokovnjaki s FURS-a to upoštevajo pri odmeri dohodnine?
> > > ... čuj, jaz ti sicer zelo verjamem, da letos nisi zaslužil prebite pare, ampak toti forum ne velja, jebiga ...
> > >
> > > P.S.: v funkcionalni pismenosti glih nisi najmočnejši, če mene kaj vprašaš ...
> > ti si bolj švoh tudi v navadni pismenosti, pa tega ne izpostavljam.
> >
> > Daj mi pa vseeno razloži, zakaj je www.mirocerar.si/sl/...ra-cerarja bolj verodostojna od "totega" foruma?
> ... čuj, če bi bil ti v funkcionalni pismenosti močnejši, bi razumel, kaj piše v P.S.-u mojega prvega posta ... no, ampak ker nisi, nisi razumel niti sporočila mojega drugega posta ... evo, in v tem je razlika med funkcionalno in navadno pismenostjo, ki je ti pri meni nočeš izpostavljati, da potem jaz zaradi tega ostajam bolj švoh, namesto da bi se popravil, ko bi mi ti povedal, kaj delam narobe ...
sorry jaz tvojih nebuloz sploh ne berem, če pa kdaj po nesreči pa se ustavim po prvem ali drugem stavku - tako da do P.S. a nisem niti prišel...

Sicer ponavadi tudi ne komentiram, ampak tokrat si tako neumnost napisal, sa sem enostavno moral :)

O&O
... oh, joj ...

P.S.: eh, jebiga ...
najobj sporočil: 32.201
[#2455532] 12.09.14 13:01 · odgovor na: (#2455498)
Odgovori   +    0
[porkamizerija]
> [najobj]
> ... Tokrat je zakonodajo kršil sam, ko KPK ni pravočasno poslal podatkov o svojem premoženju. ...
>
> ... ja, ker si računalniško nepismeni pravni strokovnjaki KPK ne znajo šaltat računalnikov in si na spletni strani SMC www.mirocerar.si/sl/...ra-cerarja ne znajo sami pogledat, kakšno je premoženjsko stanje Mira Cerarja ...
>
> P.S.: če že nekako razumem KPK, ki s svojim pravniškim preseravanjem hoče na vsak način upravičiti svoj obstoj, bi vsaj Financarji lahko bili toliko pametni, da bi videli in vedeli, da ima v zadnjih nekaj dneh Miro Cerar precej drugega pomembnejšega dela, kot pa da gleda na koledar in se jebe z nekimi brezveznimi roki, ki so mu jih postavili sami sebi namenjeni pravniški birokrati iz KPK ...
a ti bukselj sploh veš kaj pomeni pravna država?
to, da se držiš zakonov!
ne če imaš čas in če nimaš drugega, pomembnejšega dela, ampak do pike.
šele potem imaš moralno pravico to zahtevati od drugih.

veš kaj bi se zgodilo, ko bi KPK vzel premoženjsko stanje Cerarja kar s spletne strani?
ko bi se izkazalo, da je zamolčal tri četrt premoženja, bi najebal KPK, Cerar pa bi se izgovarjal, da ni on osebno odgovoren za objave na spletni strani.

brezvezni roki in brezvezne obveznosti, ki nam jih nalaga država pa so bolj produkt raznih cerarjev in njihove zalege kot kogarkoli drugega, tako da prosim utihni, če nimaš kaj pametnejšega za povedat.
... ja, ti bukselj, seveda vem, kaj je pravna država ... evo, to www.finance.si/88094...ajte-kazen je pravna država z vsemi zakoni do pike natančno ...

P.S.: ker si funkcionalno nepismen in prebranega ne razumeš, je pametno, da ne komentiraš mojih postov ...
anon-129390 sporočil: 9.830
[#2455769] 13.09.14 13:08 · odgovor na: najobj (#2455188)
Odgovori   +    3
[najobj]
> [linaprin]
> > [najobj]
> > ... Tokrat je zakonodajo kršil sam, ko KPK ni pravočasno poslal podatkov o svojem premoženju. ...
> >
> > ... ja, ker si računalniško nepismeni pravni strokovnjaki KPK ne znajo šaltat računalnikov in si na spletni strani SMC www.mirocerar.si/sl/...ra-cerarja ne znajo sami pogledat, kakšno je premoženjsko stanje Mira Cerarja ...
> >
> > P.S.: če že nekako razumem KPK, ki s svojim pravniškim preseravanjem hoče na vsak način upravičiti svoj obstoj, bi vsaj Financarji lahko bili toliko pametni, da bi videli in vedeli, da ima v zadnjih nekaj dneh Miro Cerar precej drugega pomembnejšega dela, kot pa da gleda na koledar in se jebe z nekimi brezveznimi roki, ki so mu jih postavili sami sebi namenjeni pravniški birokrati iz KPK ...

> Ja, bogi Miro,..., pa še vreme je zanič...

... oh, joj ...

P.S.: eh, jebiga ...
Eh, jebiga, zakon je treba spoštovati, četudi je slab ali neumen.

Pravniki menda to vedo. Miro Cerar je menda pravnik. Jebiga.
najobj sporočil: 32.201
[#2455956] 14.09.14 13:24 · odgovor na: anon-129390 (#2455769)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: najobj 14.09.2014 13:30
[tasilo]
> [najobj]
> > [linaprin]
> > > [najobj]
> > > ... Tokrat je zakonodajo kršil sam, ko KPK ni pravočasno poslal podatkov o svojem premoženju. ...
> > >
> > > ... ja, ker si računalniško nepismeni pravni strokovnjaki KPK ne znajo šaltat računalnikov in si na spletni strani SMC www.mirocerar.si/sl/...ra-cerarja ne znajo sami pogledat, kakšno je premoženjsko stanje Mira Cerarja ...
> > >
> > > P.S.: če že nekako razumem KPK, ki s svojim pravniškim preseravanjem hoče na vsak način upravičiti svoj obstoj, bi vsaj Financarji lahko bili toliko pametni, da bi videli in vedeli, da ima v zadnjih nekaj dneh Miro Cerar precej drugega pomembnejšega dela, kot pa da gleda na koledar in se jebe z nekimi brezveznimi roki, ki so mu jih postavili sami sebi namenjeni pravniški birokrati iz KPK ...
> > Ja, bogi Miro,..., pa še vreme je zanič...
>
> ... oh, joj ...
>
> P.S.: eh, jebiga ...
Eh, jebiga, zakon je treba spoštovati, četudi je slab ali neumen.

Pravniki menda to vedo. Miro Cerar je menda pravnik. Jebiga.
... ja, seveda je zakone treba spoštovati www.finance.si/88094...ajte-kazen do zadnje pike natančno, kar ve tudi tasilo, ko ga ustavijo policaji in mu začnejo pregledovati vsebino zakonsko predpisanega kompleta za prvo pomoč in preverjati rok trajanja neuporabljenih originalno zapakiranih povojev v njem ...

P.S.: sem mislil, da si vsaj ti dojel sporočilo mojega posta, pa sem se zmotil, jebiga ... aja, itak pa je pravnik, v prostem času tudi zmotljiv človek in po Božji besedi grešnik Miro Cerar zdaj spet polnopraven državljan, ker je s strogim opominom menda že odslužil kazen za svojo nezaslišano nespoštovanje pravne države, ker pošteno odslužiti svoj dolg do domovine je tudi del pravne države ...
anon-129390 sporočil: 9.830
[#2455981] 14.09.14 14:37 · odgovor na: najobj (#2455956)
Odgovori   +    1
[najobj]
... ja, seveda je zakone treba spoštovati www.finance.si/88094...ajte-kazen do zadnje pike natančno, kar ve tudi tasilo, ko ga ustavijo policaji in mu začnejo pregledovati vsebino zakonsko predpisanega kompleta za prvo pomoč in preverjati rok trajanja neuporabljenih originalno zapakiranih povojev v njem ...
Ma ena mičkena razlika je. Kadar se tasilo, ali poljubni slehernik, tako hudodelsko in grozansko pregreši zoper zakon - oz. se ali pa se niti to ne! -, pri priči nastrada in proti temu ne more nič "ni pomoću trikova". Se pravi država in represivni aparat zoper njega nemudoma, brezkompromisno in brez najmanjšega kančka razumevanja ukrepata. Kadar pa država in njen represivni aparat - ne pozabiva, da so to ljudje z imenom in priimkom, anede - kršita zakone, predpise, kodekse etike, h katerim so zapriseženi(!) ... pa tasilo in drugi navadni sleherniki ne morejo prav nič; kvečjemu še bolj jih udari po žepu. Če se pa po čudežu in z "overkill" in "bullet-proof" dokazi v svojo korist nekako izvleče, se pa nesposobnim, arogantnim, pokvarjenim, lenim, malomarnim in krivoprisežnim papigam iz državnega in represivnega aparata ne zgodi nič.

Ne pozabiva tudi, da tasilo in navadni sleherniki nimajo v rokah oblasti, pooblastil, plačilnih nalogov, "službene in po difoltu nezmotljivosti" (ki je menda rezervirana samo za papeža, anede), pa solzivca, lisic, pištole ... Vse to se da seveda veselo in brez posledic zlorabljati. In tudi se.
P.S.: sem mislil, da si vsaj ti dojel sporočilo mojega posta, pa sem se zmotil, jebiga ... aja, itak pa je pravnik, v prostem času tudi zmotljiv človek in po Božji besedi grešnik Miro Cerar zdaj spet polnopraven državljan, ker je s strogim opominom menda že odslužil kazen za svojo nezaslišano nespoštovanje pravne države, ker pošteno odslužiti svoj dolg do domovine je tudi del pravne države ...
Sporočilo tvojega posta je napisano tako naravnost dvoumno, da ga je moč razumeti na oba konca, kot sarkazem ali pa kot spodobno resen zapis v apologijo našemu vrlemu pravniku.

Namesto da bi za te "lumne in stebre" družbe veljala dosledna in strožja pravila in merila, je ravno obratno. Dvojnomerilni sprenevedavi lažnivi krivoprisežni hinavski farizeji naj (si) torej kar lepo poonegavijo enega od svojih staršev, junouvotajmin. No mercy for the devil.

In če ubogi, preobremenjeni pravnik in zmotljivi člove(če)k, po Božji besedi grešnik Miro Cerar ne "sfolga" vsega, naj pusti to delo in si najde resno službo. Ali kakor je ona špelca ondan prijavila: če ne zna ali ne zmore, naj odstopi. Tako se šika, jebiga.
najobj sporočil: 32.201
[#2456028] 14.09.14 18:57 · odgovor na: anon-129390 (#2455981)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: najobj 14.09.2014 19:08
[tasilo]
> [najobj]
> ... ja, seveda je zakone treba spoštovati www.finance.si/88094...ajte-kazen do zadnje pike natančno, kar ve tudi tasilo, ko ga ustavijo policaji in mu začnejo pregledovati vsebino zakonsko predpisanega kompleta za prvo pomoč in preverjati rok trajanja neuporabljenih originalno zapakiranih povojev v njem ...
Ma ena mičkena razlika je. Kadar se tasilo, ali poljubni slehernik, tako hudodelsko in grozansko pregreši zoper zakon - oz. se ali pa se niti to ne! -, pri priči nastrada in proti temu ne more nič "ni pomoću trikova". Se pravi država in represivni aparat zoper njega nemudoma, brezkompromisno in brez najmanjšega kančka razumevanja ukrepata. Kadar pa država in njen represivni aparat - ne pozabiva, da so to ljudje z imenom in priimkom, anede - kršita zakone, predpise, kodekse etike, h katerim so zapriseženi(!) ... pa tasilo in drugi navadni sleherniki ne morejo prav nič; kvečjemu še bolj jih udari po žepu. Če se pa po čudežu in z "overkill" in "bullet-proof" dokazi v svojo korist nekako izvleče, se pa nesposobnim, arogantnim, pokvarjenim, lenim, malomarnim in krivoprisežnim papigam iz državnega in represivnega aparata ne zgodi nič.

Ne pozabiva tudi, da tasilo in navadni sleherniki nimajo v rokah oblasti, pooblastil, plačilnih nalogov, "službene in po difoltu nezmotljivosti" (ki je menda rezervirana samo za papeža, anede), pa solzivca, lisic, pištole ... Vse to se da seveda veselo in brez posledic zlorabljati. In tudi se.
> P.S.: sem mislil, da si vsaj ti dojel sporočilo mojega posta, pa sem se zmotil, jebiga ... aja, itak pa je pravnik, v prostem času tudi zmotljiv človek in po Božji besedi grešnik Miro Cerar zdaj spet polnopraven državljan, ker je s strogim opominom menda že odslužil kazen za svojo nezaslišano nespoštovanje pravne države, ker pošteno odslužiti svoj dolg do domovine je tudi del pravne države ...
Sporočilo tvojega posta je napisano tako naravnost dvoumno, da ga je moč razumeti na oba konca, kot sarkazem ali pa kot spodobno resen zapis v apologijo našemu vrlemu pravniku.

Namesto da bi za te "lumne in stebre" družbe veljala dosledna in strožja pravila in merila, je ravno obratno. Dvojnomerilni sprenevedavi lažnivi krivoprisežni hinavski farizeji naj (si) torej kar lepo poonegavijo enega od svojih staršev, junouvotajmin. No mercy for the devil.

In če ubogi, preobremenjeni pravnik in zmotljivi člove(če)k, po Božji besedi grešnik Miro Cerar ne "sfolga" vsega, naj pusti to delo in si najde resno službo. Ali kakor je ona špelca ondan prijavila: če ne zna ali ne zmore, naj odstopi. Tako se šika, jebiga.
... čuj, koliko časa bi pri nas Jezus zdržal kot predsednik vlade, če bi bil slučajno na razpolago ? ...

P.S.: ti imaš vso pravico, da ti Cerar gre na jetra in da ga ne prebavljaš, ampak fakti so, da Cerar ni nič skrival, da je imel Cerar v tem cajtu dela čez glavo in da je samo zato zamudil rok in s tem kršil zakon, zaradi česar je enako kot tasilo svojo kršitvi zakona po istem zakonu sorazmerno(!) odmerjeno kazen tudi odslužil ... khmm, kakor je na drugi strani fakt, da je butasti KPK z ekspresno javno objavo Cerarjevega hudodelskega in grozanskega zločina, pred butasto javnostjo očitno upravičil svoj obstoj, ker do zdaj še nisem slišal, da bi KPK zamudnike prijavil javnosti takoj naslednji dan, kaj šele da bi se kao resni cajtng Finance zaradi tega že dan kasneje na veliko zgražal ... evo, in seveda se ti lahko to zdaj spet zdi apologija našemu vrlemu pravniku, pa to naštetih faktov ne spremeni niti za milimeter ...
anon-129390 sporočil: 9.830
[#2456285] 15.09.14 14:49 · odgovor na: najobj (#2456028)
Odgovori   +    1
Kadar se navadni, neposvečeni smrtnik pregreši zoper zakon ali predpis, je nikoli ne odnese le s kozmetičnim žuganjam s prstom, ti ti ti ... Ravno tako noben organ ne sprejme opravičila ali "pojasnila", da navadni neposvečeni slehernik za izpolnjevanje zakonsko predpisane obveznosti "ni imel časa, ker da je imel drugega dela čez glavo". Organ le reče, "Sori, bad karma; plačaj! To te bo izučilo, da se na zakone in predpise človek ne more kar požvižgati. Kam pa pridemo, če bi se vsi zajebaval iz zakonsko predpisanih obvesti!? To lahko počnejo le nekateri posvečenci, med katere pa ti, navadni slehernik, ne spadaš! A ti je jasno?" - Naprej potem še parafrazijo misel iz one debele bukve: "Zdaj pa spizdi in ne gréši več."
najobj sporočil: 32.201
[#2456310] 15.09.14 15:55 · odgovor na: anon-129390 (#2456285)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: najobj 15.09.2014 15:59
[tasilo]
Kadar se navadni, neposvečeni smrtnik pregreši zoper zakon ali predpis, je nikoli ne odnese le s kozmetičnim žuganjam s prstom, ti ti ti ... Ravno tako noben organ ne sprejme opravičila ali "pojasnila", da navadni neposvečeni slehernik za izpolnjevanje zakonsko predpisane obveznosti "ni imel časa, ker da je imel drugega dela čez glavo". Organ le reče, "Sori, bad karma; plačaj! To te bo izučilo, da se na zakone in predpise človek ne more kar požvižgati. Kam pa pridemo, če bi se vsi zajebaval iz zakonsko predpisanih obvesti!? To lahko počnejo le nekateri posvečenci, med katere pa ti, navadni slehernik, ne spadaš! A ti je jasno?" - Naprej potem še parafrazijo misel iz one debele bukve: "Zdaj pa spizdi in ne gréši več."
... OK, imam občutek, da midva tukaj ne bova prišla skupaj, ampak za mene je Cerar za "kršitev" izpolnjevanja zakonsko predpisane obveznosti dostaviti uradniku podatke na pravilno desno in ne na napačno levo stran mize kriv in je kaznovan približno tako, kot sem za "kršitev" izpolnjevanja zakonsko predpisane obveznosti kriv jaz in sem kaznovan približno tako, ko me ustavijo policaji in mi vsakokrat NE začnejo pregledovati vsebino zakonsko predpisanega kompleta za prvo pomoč in preverjati rok trajanja neuporabljenih originalno zapakiranih povojev v njem, ker imajo po zakonu vso pravico za to ...

P.S.: nisem si mislil, da si ti binarni stroj ... khmm, razen če si ti binarni stroj samo za Cerarja oziroma za tiste, ki ti politično ne pašejo, za "svoje" pa si malo bolj življenski, da ne rečem popustljiv pri zadevah, ki res niso življensko pomembne ...
anon-129390 sporočil: 9.830
[#2456326] 15.09.14 16:38 · odgovor na: najobj (#2456310)
Odgovori   +    0
Najbrž res ne bova prišla skupaj - in če smem ob tem citirati znamenitega velikega ezoteričnega filozofa, misleca in alkimista, ki je znal ob takšnih zgodovinskih trenutkih vzneseno vzklikniti: "So what!"

Moja binarna mašina namreč pravi, da smo "by the book" - what Book, eh? - pred zakonom vsi enaki, beri: zakonske predpsane obveznosti in dolžnosti zavezujejo vse enako. Tako je po Ustavi ... in tako je teoretično, anede. Moja binarna mašina se pa obvezno obesi ob vsaki diskrepanci med to teorijo in prakso. Preden se čisto zacikla, pa vsakemu cerarju le še pošlje ukaz: Alt + F4.

PS: Khmm ... eee ... kdo naj bi bili ti ... eee ... "moji"?? - "Mojih" ni. Ne obstajajo. Ali v žižukuju: Ça n'existe pas. (No ja ... pod "moji" štejem edino družino.)

Strani: 1 2