Strani: 1 2

anon-238577 sporočil: 14.015
[#2393041] 19.05.14 15:15 · odgovor na: najobj (#2392938)
Odgovori   +    0
[najobj]

P.S.: če bi bil še malo žleht, bi zdaj rekel, da je glede na zadnje dogodke jasno, zakaj SDS postaja krščanska stranka ...
Kaj ti misliš, da je nekdo zato že kristjan, če reče "samo bog nam še lahko pomaga ...?"
najobj sporočil: 31.869
[#2393045] 19.05.14 15:22 · odgovor na: anon-226535 (#2392943)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: najobj 19.05.2014 15:24
[prec]
> [najobj]
> > [prec]
> > > [najobj]
> > > > [prec]
> > > > > [najobj]
> > > > > > [prec]
> > > > > > neko brezvezno butasto novico iz balkana objavite, celo uraden komentar urednistva prpopate! niste pa objavili novice, o vcerajsnjem polnem trgu v sloveniji.
> > > > > >
> > > > > > rubriko finance "novo" za privabljanje novih narocnikov(sevedase mora uporabnik prej prebiti skozi odbijajoco in nefunkcionalno mrezo zbiranja podatkov:) odenete v pogrebno crno(lol)
> > > > > >
> > > > > > pa kam gre ta casnik? narocnina pada, dosegljivost tudi, a lastniki vse to mirno prenasajo? saj pocasi postajate kot luka koper!
> > > > > ... čuj, kaj naj boldano še v štajerski jezik prevedem, ko sem glih tukaj ? ... evo, pa da bodo še na Štajerskem razumeli, kaj je Slovenija ...
> > > > >
> > > > > P.S.: tukaj forum.finance.si/?t=171879 lahko še danes isto stvar komentiraš ...
> > > > pri zivem bogu ne vem kaj si mi hotel s tem linkom povedat...v bistvu pojma nimam, kaj si mi sploh hotel povedat.
> > > ... čuj, jaz sem bil včeraj vsaj na dveh trgih v Mariboru noben ni bil poln ... OK, moram pa priznati, da je včeraj popoldne deževalo ...
> > vcerajsnje zborovanje na presercu je novica, ce ti je vsec ali ne. je pa, po pravici povedano precej vecja novica kar je siol izpostavil, namrec, da sds postaja krscanska stranka(bog naj zivi slovenijo). zgleda, da slovenski "neogolisti" nismo (vec?) apilen volilni segment:)
> ... eh, saj meni je to vseeno, javil sem se samo zaradi Slovenije namesto Ljubljane ... ja, in ker sem žleht, se razume ...
ampak tokrat ti semanticne igrice ne uspevajo, ker je pac dejstvo, da je bil vceraj preserec, ki se nahaja v sloveniji, poln.
... no, če bi ti že na začetku napisal, da Finance niso objavili novice o včerajšnjem - Prešernov trg se hkrati nahaja v Ljubljani, Sloveniji in Evropi - polnem trgu v Evropi, se jaz niti slučajno ne bi javil, ker ne bi imel pojma, na kaj misliš ... evo, in bi se polni trg Evrope nedvomno dosti boljše slišalo kot polni trg Slovenije, pa karkoli si jaz zdaj o tem mislim ...

P.S.: ker zaradi tega "če bi bil še malo žleht, bi zdaj rekel, da je glede na zadnje dogodke jasno, zakaj SDS postaja krščanska stranka, pa raje ne bom, ker sem bil danes že dovolj žleht in bi me Almighty lahko kaznoval, ker SDS postaja krščanska stranka" nisem dobil nobenega minusa, je očitno, da so na totem forumu prisotni sami ponosni Slovenci, ki zaradi svojega ponosa ne znajo nič drugega kot slovensko in nimajo pojma, kaj pomeni Almighty oziroma nimajo pojma, da Janšatu samo še Almighty lahko pomaga ... khmm, in sicer v vseh pomenih besede pomoč, če se zdaj še malo navežem na tvojo včerajšnjo debato s petunijo in sem seveda še enkrat malo žleht ...
najobj sporočil: 31.869
[#2393051] 19.05.14 15:27 · odgovor na: anon-238577 (#2393041)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: najobj 19.05.2014 15:28
[fibonaci]
> [najobj]
>
> P.S.: če bi bil še malo žleht, bi zdaj rekel, da je glede na zadnje dogodke jasno, zakaj SDS postaja krščanska stranka ...
Kaj ti misliš, da je nekdo zato že kristjan, če reče "samo bog nam še lahko pomaga ...?"
... čuj, raje ne bom nič rekel, ker sem po mojem svoj bonus žlehtnobe na totem forumu za danes že izpolnil ...
anon-238577 sporočil: 14.015
[#2393069] 19.05.14 15:43 · odgovor na: najobj (#2393051)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: anon-238577 19.05.2014 15:44
[najobj]
> [fibonaci]
> > [najobj]
> >
> > P.S.: če bi bil še malo žleht, bi zdaj rekel, da je glede na zadnje dogodke jasno, zakaj SDS postaja krščanska stranka ...

> Kaj ti misliš, da je nekdo zato že kristjan, če reče "samo bog nam še lahko pomaga ...?"

... čuj, raje ne bom nič rekel, ker sem po mojem svoj bonus žlehtnobe na totem forumu za danes že izpolnil ...
Ti si priden kot mala beba, če je kdo žleht, je Črt, ki se je tu forum.finance.si/?m=...848&single izmislil zelo lukavo finto, ker si bodo nekateri prej dali vse odrezat, kot pa bodo brisali svoje poste, za katere živijo.
najobj sporočil: 31.869
[#2393070] 19.05.14 15:45 · odgovor na: anon-238577 (#2393069)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: najobj 19.05.2014 15:48
[fibonaci]
> [najobj]
> > [fibonaci]
> > > [najobj]
> > >
> > > P.S.: če bi bil še malo žleht, bi zdaj rekel, da je glede na zadnje dogodke jasno, zakaj SDS postaja krščanska stranka ...
>
> > Kaj ti misliš, da je nekdo zato že kristjan, če reče "samo bog nam še lahko pomaga ...?"
> ... čuj, raje ne bom nič rekel, ker sem po mojem svoj bonus žlehtnobe na totem forumu za danes že izpolnil ...
Ti si priden kot mala beba, če je kdo žleht, je Črt, ki se je tu forum.finance.si/?m=...848&single izmislil zelo lukavo finto, ker si bodo nekateri prej dali vse odrezat, kot pa bodo brisali svoje poste, za katere živijo.
... čuj, če bi na totem forumu jaz bil Črt, bi bil bolj žleht, kot si Črt sploh lahko misli ...

P.S.: onega ne bom komentiral, ker jaz na totem forumu nisem Črt in moram zato biti priden kot mala beba ...
jordank sporočil: 136
[#2393076] 19.05.14 15:59 · odgovor na: tasilo (#2392903)
Odgovori   +    0
in ta stadijon bi imel prvi na sveti tribune pod zemljo, da bi bil nejkej posebnega pač
anon-226535 sporočil: 2.703
[#2393080] 19.05.14 16:08 · odgovor na: najobj (#2393045)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: anon-226535 19.05.2014 16:13
[najobj]
> [prec]
> > [najobj]
> > > [prec]
> > > > [najobj]
> > > > > [prec]
> > > > > > [najobj]
> > > > > > > [prec]
> > > > > > > neko brezvezno butasto novico iz balkana objavite, celo uraden komentar urednistva prpopate! niste pa objavili novice, o vcerajsnjem polnem trgu v sloveniji.
> > > > > > >
> > > > > > > rubriko finance "novo" za privabljanje novih narocnikov(sevedase mora uporabnik prej prebiti skozi odbijajoco in nefunkcionalno mrezo zbiranja podatkov:) odenete v pogrebno crno(lol)
> > > > > > >
> > > > > > > pa kam gre ta casnik? narocnina pada, dosegljivost tudi, a lastniki vse to mirno prenasajo? saj pocasi postajate kot luka koper!

> > > > > > ... čuj, kaj naj boldano še v štajerski jezik prevedem, ko sem glih tukaj ? ... evo, pa da bodo še na Štajerskem razumeli, kaj je Slovenija ...
> > > > > >
> > > > > > P.S.: tukaj forum.finance.si/?t=171879 lahko še danes isto stvar komentiraš ...

> > > > > pri zivem bogu ne vem kaj si mi hotel s tem linkom povedat...v bistvu pojma nimam, kaj si mi sploh hotel povedat.

> > > > ... čuj, jaz sem bil včeraj vsaj na dveh trgih v Mariboru noben ni bil poln ... OK, moram pa priznati, da je včeraj popoldne deževalo ...

> > > vcerajsnje zborovanje na presercu je novica, ce ti je vsec ali ne. je pa, po pravici povedano precej vecja novica kar je siol izpostavil, namrec, da sds postaja krscanska stranka(bog naj zivi slovenijo). zgleda, da slovenski "neogolisti" nismo (vec?) apilen volilni segment:)

> > ... eh, saj meni je to vseeno, javil sem se samo zaradi Slovenije namesto Ljubljane ... ja, in ker sem žleht, se razume ...

> ampak tokrat ti semanticne igrice ne uspevajo, ker je pac dejstvo, da je bil vceraj preserec, ki se nahaja v sloveniji, poln.

... no, če bi ti že na začetku napisal, da Finance niso objavili novice o včerajšnjem - Prešernov trg se hkrati nahaja v Ljubljani, Sloveniji in Evropi - polnem trgu v Evropi, se jaz niti slučajno ne bi javil, ker ne bi imel pojma, na kaj misliš ... evo, in bi se polni trg Evrope nedvomno dosti boljše slišalo kot polni trg Slovenije, pa karkoli si jaz zdaj o tem mislim ...

P.S.: ker zaradi tega "če bi bil še malo žleht, bi zdaj rekel, da je glede na zadnje dogodke jasno, zakaj SDS postaja krščanska stranka, pa raje ne bom, ker sem bil danes že dovolj žleht in bi me Almighty lahko kaznoval, ker SDS postaja krščanska stranka" nisem dobil nobenega minusa, je očitno, da so na totem forumu prisotni sami ponosni Slovenci, ki zaradi svojega ponosa ne znajo nič drugega kot slovensko in nimajo pojma, kaj pomeni Almighty oziroma nimajo pojma, da Janšatu samo še Almighty lahko pomaga ... khmm, in sicer v vseh pomenih besede pomoč, če se zdaj še malo navežem na tvojo včerajšnjo debato s petunijo in sem seveda še enkrat malo žleht ...
ja, sem pa minus fasal jaz, secer pojma nimam, zakaj, mogoce je nekoga zmotila beseda apilen, ali segment ali...kapavem. gospa petunija me je pa vceraj dala na ignore, potem ko me je besno uminusarila, ker ji ne ustreza, da jo nekdo spomne, da se pac podatki o prestetih glasovih nekako ne ujemajo s sliko o ucinkovitosti olmajti leve propagandne masinerije.

ja, taka je slovenija: ignorira sama sebe.


(moj eroticni kolicnik se sicer simpaticno nagiba k hermafroditizmu lol)
anon-284823 sporočil: 2.300
[#2393088] 19.05.14 16:31
Odgovori   +    3
Torej predlagam ,da jim ga odstopimo z familijo vred in zavedno,samo obljubiti morajo,da ga nebodo niloli več spustili nazaj sem.
crt sporočil: 27.122
[#2393100] 19.05.14 17:11 · odgovor na: najobj (#2393070)
Odgovori   +    1
[najobj]
> Ti si priden kot mala beba, če je kdo žleht, je Črt, ki se je tu forum.finance.si/?m=...848&single izmislil zelo lukavo finto, ker si bodo nekateri prej dali vse odrezat, kot pa bodo brisali svoje poste, za katere živijo.

... čuj, če bi na totem forumu jaz bil Črt, bi bil bolj žleht, kot si Črt sploh lahko misli ...
oh ce bi jaz imel veselje do rednega hm... izvajanja adminskih opravil na tem forumu, bi bil tudi neprimerno bolj zleht, kot pa sem :)
anon-257936 sporočil: 1.306
[#2393103] 19.05.14 17:15
Odgovori   +    1
V kateri regiji to?
anon-25179 sporočil: 283
[#2393130] 19.05.14 18:19 · odgovor na: anon-51551 (#2392907)
Odgovori   +    2
čas vnosa: 19.05.14 12:36
Čestitke financam za objavo najbolj abotne in obskurne novice dneva.
anon-232922 sporočil: 1.429
[#2393132] 19.05.14 18:19 · odgovor na: 0708SIDXX (#2392880)
Odgovori   +    1
čas vnosa: 19.05.14 12:09
Praštalo!!!! Ali ni to poznan priimek????
anon-251880 sporočil: 6.972
[#2393157] 19.05.14 19:23 · odgovor na: Neuvrscen (#2392883)
Odgovori   +    3
Zadnja sprememba: anon-251880 19.05.2014 19:40
[Neuvrscen]
Če mislijo resno, ga bodo z veseljem povabili, da upravlja kakšno bosansko mesto.

Saj že sodeluje z Dodikom, največjim lopovom in pralcem denarja,ki pomaga s svojo klapo slamnatih mož Miškoviću.
Ne bo dolgo,ko bodo ti gospodje imeli na vratih policijo z evropskimi nalogi za preiskavo.
Ravno danes sem poslušal enega izmed članov evropske komisije proti korupciji ravno o teh možeh,ki vladajo Srpski krajini, politika v Srbiji in nekateri na Hrvaškem, gate trga.Glavni akter je bila Hypo bank Balkanske ekspoziture.
Potem pa še Janković se brati z njimi, le zakaj?Potem pa to sranje s to nagrado, sramota za Slovenijo.


Od kdaj pa spada Ljubljana v to balkansko regijo, jaz tega ne podpiram, lahko pa sam Jankovič se naj deklarira, da je član te regije brez 240.000 Ljubljančanov.
anon-251880 sporočil: 6.972
[#2393159] 19.05.14 19:26 · odgovor na: anon-232922 (#2393132)
Odgovori   +    0
[infa]
Praštalo!!!! Ali ni to poznan priimek????

Ja je iz istega plemena.
Ta plemena se družijo naprej v Tosiče,Jankoviče.
anon-251880 sporočil: 6.972
[#2393175] 19.05.14 20:33 · odgovor na: (#2393031)
Odgovori   +    2
[pajot]
Ključ srca državljanov BIH? Tanji fajon?
o motherfuckersi komunajzarski,a vas ni sram takole futrat slovenske ovćke z nečim.kar sploh ne obstaja? A vas ni prav nič sram?
Važno je in pomembno,seveda,da spravimo fajonko v eu parlament.
Kato je ob vsakem zasedanju foruma v Rimu,ne glede o čem je bila beseda, izrekel znamenito misel: prepričan sem,da je treba Kartagino porušiti.
Zdaj bom jaz izrekel besede:

komuniste je treba uničiti.
Dokončno.

Veš to niso več niti komunisti, ti povampirjeni sprijenci,požrtneži spadajo v stranko "Skrbim za svojo rit" vi ovce bebaste me pa volite.
anon-298853 sporočil: 769
[#2393178] 19.05.14 20:47 · odgovor na: anon-251880 (#2393175)
Odgovori   +    1
[m1j]
> [pajot]
> Ključ srca državljanov BIH? Tanji fajon?
> o motherfuckersi komunajzarski,a vas ni sram takole futrat slovenske ovćke z nečim.kar sploh ne obstaja? A vas ni prav nič sram?
> Važno je in pomembno,seveda,da spravimo fajonko v eu parlament.
> Kato je ob vsakem zasedanju foruma v Rimu,ne glede o čem je bila beseda, izrekel znamenito misel: prepričan sem,da je treba Kartagino porušiti.
> Zdaj bom jaz izrekel besede:
>
> komuniste je treba uničiti.
> Dokončno.


Veš to niso več niti komunisti, ti povampirjeni sprijenci,požrtneži spadajo v stranko "Skrbim za svojo rit" vi ovce bebaste me pa volite.
Točno zadnja ta prava orto komunajzarja sta bila Janša in Bavčar, drugi so se pa že takrat grebli samo za položaje.
anon-266867 sporočil: 723
[#2393226] 19.05.14 23:52 · odgovor na: anon-185040 (#2392895)
Odgovori   +    1
Jok brate, ništa od toga!

Nagrado so mu dali zato, da bi ostal v Ljubljani.
anon-272741 sporočil: 257
[#2393266] 20.05.14 07:26
Odgovori   +    0
To Evropsko gibanje v BIH je moralo preživeti veliko hudega.
najobj sporočil: 31.869
[#2393377] 20.05.14 09:42 · odgovor na: anon-226535 (#2393080)
Odgovori   +    1
[prec]
> [najobj]
> > [prec]
> > > [najobj]
> > > > [prec]
> > > > > [najobj]
> > > > > > [prec]
> > > > > > > [najobj]
> > > > > > > > [prec]
> > > > > > > > neko brezvezno butasto novico iz balkana objavite, celo uraden komentar urednistva prpopate! niste pa objavili novice, o vcerajsnjem polnem trgu v sloveniji.
> > > > > > > >
> > > > > > > > rubriko finance "novo" za privabljanje novih narocnikov(sevedase mora uporabnik prej prebiti skozi odbijajoco in nefunkcionalno mrezo zbiranja podatkov:) odenete v pogrebno crno(lol)
> > > > > > > >
> > > > > > > > pa kam gre ta casnik? narocnina pada, dosegljivost tudi, a lastniki vse to mirno prenasajo? saj pocasi postajate kot luka koper!
>
> > > > > > > ... čuj, kaj naj boldano še v štajerski jezik prevedem, ko sem glih tukaj ? ... evo, pa da bodo še na Štajerskem razumeli, kaj je Slovenija ...
> > > > > > >
> > > > > > > P.S.: tukaj forum.finance.si/?t=171879 lahko še danes isto stvar komentiraš ...
>
> > > > > > pri zivem bogu ne vem kaj si mi hotel s tem linkom povedat...v bistvu pojma nimam, kaj si mi sploh hotel povedat.
>
> > > > > ... čuj, jaz sem bil včeraj vsaj na dveh trgih v Mariboru noben ni bil poln ... OK, moram pa priznati, da je včeraj popoldne deževalo ...
>
> > > > vcerajsnje zborovanje na presercu je novica, ce ti je vsec ali ne. je pa, po pravici povedano precej vecja novica kar je siol izpostavil, namrec, da sds postaja krscanska stranka(bog naj zivi slovenijo). zgleda, da slovenski "neogolisti" nismo (vec?) apilen volilni segment:)
>
> > > ... eh, saj meni je to vseeno, javil sem se samo zaradi Slovenije namesto Ljubljane ... ja, in ker sem žleht, se razume ...
>
> > ampak tokrat ti semanticne igrice ne uspevajo, ker je pac dejstvo, da je bil vceraj preserec, ki se nahaja v sloveniji, poln.
> ... no, če bi ti že na začetku napisal, da Finance niso objavili novice o včerajšnjem - Prešernov trg se hkrati nahaja v Ljubljani, Sloveniji in Evropi - polnem trgu v Evropi, se jaz niti slučajno ne bi javil, ker ne bi imel pojma, na kaj misliš ... evo, in bi se polni trg Evrope nedvomno dosti boljše slišalo kot polni trg Slovenije, pa karkoli si jaz zdaj o tem mislim ...
>
> P.S.: ker zaradi tega "če bi bil še malo žleht, bi zdaj rekel, da je glede na zadnje dogodke jasno, zakaj SDS postaja krščanska stranka, pa raje ne bom, ker sem bil danes že dovolj žleht in bi me Almighty lahko kaznoval, ker SDS postaja krščanska stranka" nisem dobil nobenega minusa, je očitno, da so na totem forumu prisotni sami ponosni Slovenci, ki zaradi svojega ponosa ne znajo nič drugega kot slovensko in nimajo pojma, kaj pomeni Almighty oziroma nimajo pojma, da Janšatu samo še Almighty lahko pomaga ... khmm, in sicer v vseh pomenih besede pomoč, če se zdaj še malo navežem na tvojo včerajšnjo debato s petunijo in sem seveda še enkrat malo žleht ...
ja, sem pa minus fasal jaz, secer pojma nimam, zakaj, mogoce je nekoga zmotila beseda apilen, ali segment ali...kapavem. gospa petunija me je pa vceraj dala na ignore, potem ko me je besno uminusarila, ker ji ne ustreza, da jo nekdo spomne, da se pac podatki o prestetih glasovih nekako ne ujemajo s sliko o ucinkovitosti olmajti leve propagandne masinerije.

ja, taka je slovenija: ignorira sama sebe.


(moj eroticni kolicnik se sicer simpaticno nagiba k hermafroditizmu lol)
... eh, gospa Petunija ima tudi mene na ignore, ker ona ignorira vsakogar, s katerim se ne strinja, kar pa sploh ne pomeni, da te potem ne bere in minusari, ampak te bere še bolj in minusari še bolj, ker je sumljive tipe treba vedno imeti pod kontrolo ... jebiga, tako je enkrat meni gospa Petunija sama povedala, ko sem se čudil njenemu komentarju, potem ko mi je en post prej svečano jasno in glasno povedala, da me je dala na šit listo ...

P.S.: gospa Petunija mi je pravzaprav všeč, ker ruši stereotipe, ker je namreč pri nas sterotip, da so agresivne emancipiranke le salonske levičarke, gospa Petunija pa je torej salonska desničarka, če njen SDS, za katerega tako strastno navija, lahko uvrstim med desne ... aja, in zdaj seveda upam, da bo gospa Petunija tudi toti post prebrala, ker se ne spodobi in je greh govoriti o drugih ljudeh brez njihove prisotnosti, jaz pa sem že včeraj celi dan samo grešil, pa ne bi rad še danes ... jebiga, jaz bi tudi rad enkrat prišel v nebesa, pa se zato ni dobro zameriti tako pomembni SDS-ovi navijačici glih zdaj, ko SDS postaja krščanska stranka ...
anon-226535 sporočil: 2.703
[#2393487] 20.05.14 11:22 · odgovor na: najobj (#2393377)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: anon-226535 20.05.2014 11:27
[najobj]
... eh, gospa Petunija ima tudi mene na ignore, ker ona ignorira vsakogar, s katerim se ne strinja, kar pa sploh ne pomeni, da te potem ne bere in minusari, ampak te bere še bolj in minusari še bolj, ker je sumljive tipe treba vedno imeti pod kontrolo ... jebiga, tako je enkrat meni gospa Petunija sama povedala...

hahahaha! dej ne seri, tega pa skor ne morem verjet. sej, da so na slo portalih veliki pacienti vem, ampak tkole, no...

pa tale petunija je artikulirana in tudi pametna, ze res da ko je govor o jansi izpade talibansko in ima ocitno lahek ignore a ne verjamem da je taka pacientka..

btw, meni je zanimivo in hkrati zabavno, tko ko opazujem tole digitalno sloveijo tule na financah, kako se uporablja tele instrumente foruma, ki naj bi sluzili izkljucno onemogocanju trolov in psihopatov. namesto tega se tlele ignorirajo in minusarijo kot majhni stalini hahaha

in nakoncu imas deljene gete kjer se med sabo trepljajo. ni cudno pol, da vzniknejo armagedonske teorije o vsemogocni ucinkovitosti leve propagandne masinerije. taki paranoidni vzgibi(ki jih realni podatki popolnoma zanikajo, se enkrat poudarim) se vedno razvijejo v zaprtih, klavstrofobicnih ambientih.
anon-238577 sporočil: 14.015
[#2393531] 20.05.14 12:19 · odgovor na: najobj (#2393377)
Odgovori   +    0
[najobj]
> [prec]

P.S.: gospa Petunija mi je pravzaprav všeč, ker ruši stereotipe, ker je namreč pri nas sterotip, da so agresivne emancipiranke le salonske levičarke, gospa Petunija pa je torej salonska desničarka, če njen SDS, za katerega tako strastno navija, lahko uvrstim med desne ... aja, in zdaj seveda upam, da bo gospa Petunija tudi toti post prebrala, ker se ne spodobi in je greh govoriti o drugih ljudeh brez njihove prisotnosti, jaz pa sem že včeraj celi dan samo grešil, pa ne bi rad še danes ... jebiga, jaz bi tudi rad enkrat prišel v nebesa, pa se zato ni dobro zameriti tako pomembni SDS-ovi navijačici glih zdaj, ko SDS postaja krščanska stranka ...
evo kako je to z ženskami in politiko forum.finance.si/?m=...512&single
najobj sporočil: 31.869
[#2393608] 20.05.14 13:49 · odgovor na: anon-238577 (#2393531)
Odgovori   +    1
[fibonaci]
> [najobj]
> > [prec]
>
> P.S.: gospa Petunija mi je pravzaprav všeč, ker ruši stereotipe, ker je namreč pri nas sterotip, da so agresivne emancipiranke le salonske levičarke, gospa Petunija pa je torej salonska desničarka, če njen SDS, za katerega tako strastno navija, lahko uvrstim med desne ... aja, in zdaj seveda upam, da bo gospa Petunija tudi toti post prebrala, ker se ne spodobi in je greh govoriti o drugih ljudeh brez njihove prisotnosti, jaz pa sem že včeraj celi dan samo grešil, pa ne bi rad še danes ... jebiga, jaz bi tudi rad enkrat prišel v nebesa, pa se zato ni dobro zameriti tako pomembni SDS-ovi navijačici glih zdaj, ko SDS postaja krščanska stranka ...
evo kako je to z ženskami in politiko forum.finance.si/?m=...512&single
... čuj, kaj ti bi rad zdaj še zadnji dve ženski odgnal s totega foruma ? ...

P.S.: čeprav mi ni noben nič rekel, sem včeraj po vsakem napisanem postu v kotu pet minut klečal in se samokritično sramoval svoje žlehtnobe ...
anon-238577 sporočil: 14.015
[#2393619] 20.05.14 13:57 · odgovor na: najobj (#2393608)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: anon-238577 20.05.2014 14:02
[najobj]
> [fibonaci]

... čuj, kaj ti bi rad zdaj še zadnji dve ženski odgnal s totega foruma ? ...
Ne, samo to ne, rajši bi jim dal kakšno vabo, da jih bo še več, ker tistemu čarovniškemu pomočniku se ni glih preveč obnesla tista njegova vaba s čarovniškim trikom "deset minuta bez vađenja", ni bilo takega zanimanja kot si je mislil, samo ne vem, če je to že kapiral in če sploh kdaj bo ...

Pa saj vidiš kakšne dobre mrhe se limajo na komuniste in trockiste, zakaj pa misliš, da jaz tu glumim enega od njih :)
najobj sporočil: 31.869
[#2393628] 20.05.14 14:02 · odgovor na: anon-226535 (#2393487)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: najobj 20.05.2014 14:05
[prec]
> [najobj]

> ... eh, gospa Petunija ima tudi mene na ignore, ker ona ignorira vsakogar, s katerim se ne strinja, kar pa sploh ne pomeni, da te potem ne bere in minusari, ampak te bere še bolj in minusari še bolj, ker je sumljive tipe treba vedno imeti pod kontrolo ... jebiga, tako je enkrat meni gospa Petunija sama povedala...
hahahaha! dej ne seri, tega pa skor ne morem verjet. sej, da so na slo portalih veliki pacienti vem, ampak tkole, no...

pa tale petunija je artikulirana in tudi pametna, ze res da ko je govor o jansi izpade talibansko in ima ocitno lahek ignore a ne verjamem da je taka pacientka..

btw, meni je zanimivo in hkrati zabavno, tko ko opazujem tole digitalno sloveijo tule na financah, kako se uporablja tele instrumente foruma, ki naj bi sluzili izkljucno onemogocanju trolov in psihopatov. namesto tega se tlele ignorirajo in minusarijo kot majhni stalini hahaha

in nakoncu imas deljene gete kjer se med sabo trepljajo. ni cudno pol, da vzniknejo armagedonske teorije o vsemogocni ucinkovitosti leve propagandne masinerije. taki paranoidni vzgibi(ki jih realni podatki popolnoma zanikajo, se enkrat poudarim) se vedno razvijejo v zaprtih, klavstrofobicnih ambientih.
... evo, tukaj forum.finance.si/?m=...282&single je v svojem prejšnjem forumskem življenju gospa Petunija lepo razložila, da ko nekoga daš na šit listo, je political statement, sporočilo, da se z nekom globoko ne strinjaš, kar pa nikakor ne pomeni, da ne bereš in ocenjuješ več njegovih postov ... jebiga, jaz tega sicer ne razumem glih najbolj, ampak je to verjetno zato, ker ne razumem globine njene ženske duše ...

P.S.: pet minut bom odsoten, ker grem zdaj takoj klečat v kot ...
najobj sporočil: 31.869
[#2393641] 20.05.14 14:13 · odgovor na: anon-238577 (#2393619)
Odgovori   +    2
Zadnja sprememba: najobj 20.05.2014 14:14
[fibonaci]
> [najobj]
> > [fibonaci]
>
> ... čuj, kaj ti bi rad zdaj še zadnji dve ženski odgnal s totega foruma ? ...

Ne, samo to ne, rajši bi jim dal kakšno vabo, da jih bo še več, ker tistemu čarovniškemu pomočniku se ni glih preveč obnesla tista njegova vaba s čarovniškim trikom "deset minuta bez vađenja", ni bilo takega zanimanja kot si je mislil, samo ne vem, če je to že kapiral in če sploh kdaj bo ...

Pa saj vidiš kakšne dobre mrhe se limajo na komuniste in trockiste, zakaj pa misliš, da jaz tu glumim enega od njih :)
... ja, meni je bila ona - saj veš - Urška vedno sumljiva ...
anon-238577 sporočil: 14.015
[#2393644] 20.05.14 14:16 · odgovor na: najobj (#2393641)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: anon-238577 20.05.2014 14:18
[najobj]
> [fibonaci]
> > [najobj]
> > > [fibonaci]
> >
> > ... čuj, kaj ti bi rad zdaj še zadnji dve ženski odgnal s totega foruma ? ...
>
> Ne, samo to ne, rajši bi jim dal kakšno vabo, da jih bo še več, ker tistemu čarovniškemu pomočniku se ni glih preveč obnesla tista njegova vaba s čarovniškim trikom "deset minuta bez vađenja", ni bilo takega zanimanja kot si je mislil, samo ne vem, če je to že kapiral in če sploh kdaj bo ...
>
> Pa saj vidiš kakšne dobre mrhe se limajo na komuniste in trockiste, zakaj pa misliš, da jaz tu glumim enega od njih :)

... ja, meni je bila ona - saj veš - Urška vedno sumljiva ...
Urška ima boljševika, že ve zakaj ... ampak ali si mogože že kdaj videl enega pravega antikomunista s kakšno dobro babo?

On je pa tudi zadovoljen, ker je v paketu z njo dobil še eno uporabno sestrično ...
anon-226535 sporočil: 2.703
[#2393651] 20.05.14 14:23 · odgovor na: najobj (#2393628)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: anon-226535 20.05.2014 14:34
[najobj]
> [prec]
> > [najobj]
>
> > ... eh, gospa Petunija ima tudi mene na ignore, ker ona ignorira vsakogar, s katerim se ne strinja, kar pa sploh ne pomeni, da te potem ne bere in minusari, ampak te bere še bolj in minusari še bolj, ker je sumljive tipe treba vedno imeti pod kontrolo ... jebiga, tako je enkrat meni gospa Petunija sama povedala...

> hahahaha! dej ne seri, tega pa skor ne morem verjet. sej, da so na slo portalih veliki pacienti vem, ampak tkole, no...
>
> pa tale petunija je artikulirana in tudi pametna, ze res da ko je govor o jansi izpade talibansko in ima ocitno lahek ignore a ne verjamem da je taka pacientka..
>
> btw, meni je zanimivo in hkrati zabavno, tko ko opazujem tole digitalno sloveijo tule na financah, kako se uporablja tele instrumente foruma, ki naj bi sluzili izkljucno onemogocanju trolov in psihopatov. namesto tega se tlele ignorirajo in minusarijo kot majhni stalini hahaha
>
> in nakoncu imas deljene gete kjer se med sabo trepljajo. ni cudno pol, da vzniknejo armagedonske teorije o vsemogocni ucinkovitosti leve propagandne masinerije. taki paranoidni vzgibi(ki jih realni podatki popolnoma zanikajo, se enkrat poudarim) se vedno razvijejo v zaprtih, klavstrofobicnih ambientih.

... evo, tukaj forum.finance.si/?m=...282&single je v svojem prejšnjem forumskem življenju gospa Petunija lepo razložila, da ko nekoga daš na šit listo, je political statement, sporočilo, da se z nekom globoko ne strinjaš, kar pa nikakor ne pomeni, da ne bereš in ocenjuješ več njegovih postov ... jebiga, jaz tega sicer ne razumem glih najbolj, ampak je to verjetno zato, ker ne razumem globine njene ženske duše ...

P.S.: pet minut bom odsoten, ker grem zdaj takoj klečat v kot ...
ne cmizduri prevec, ker je moja usoda se bolj bridka, izredno strogi kriteriji o politikal stejtmetih so namrec meni namenili celo premestitev direkt iz + na - listo, ker povzroci trpljenje, ki ga ti ne mores razumet niti z desetminutnim klecanjem v kotu.
najobj sporočil: 31.869
[#2393701] 20.05.14 15:29 · odgovor na: anon-226535 (#2393651)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: najobj 20.05.2014 15:36
[prec]
> [najobj]
> > [prec]
> > > [najobj]
> >
> > > ... eh, gospa Petunija ima tudi mene na ignore, ker ona ignorira vsakogar, s katerim se ne strinja, kar pa sploh ne pomeni, da te potem ne bere in minusari, ampak te bere še bolj in minusari še bolj, ker je sumljive tipe treba vedno imeti pod kontrolo ... jebiga, tako je enkrat meni gospa Petunija sama povedala...
>
> > hahahaha! dej ne seri, tega pa skor ne morem verjet. sej, da so na slo portalih veliki pacienti vem, ampak tkole, no...
> >
> > pa tale petunija je artikulirana in tudi pametna, ze res da ko je govor o jansi izpade talibansko in ima ocitno lahek ignore a ne verjamem da je taka pacientka..
> >
> > btw, meni je zanimivo in hkrati zabavno, tko ko opazujem tole digitalno sloveijo tule na financah, kako se uporablja tele instrumente foruma, ki naj bi sluzili izkljucno onemogocanju trolov in psihopatov. namesto tega se tlele ignorirajo in minusarijo kot majhni stalini hahaha
> >
> > in nakoncu imas deljene gete kjer se med sabo trepljajo. ni cudno pol, da vzniknejo armagedonske teorije o vsemogocni ucinkovitosti leve propagandne masinerije. taki paranoidni vzgibi(ki jih realni podatki popolnoma zanikajo, se enkrat poudarim) se vedno razvijejo v zaprtih, klavstrofobicnih ambientih.
> ... evo, tukaj forum.finance.si/?m=...282&single je v svojem prejšnjem forumskem življenju gospa Petunija lepo razložila, da ko nekoga daš na šit listo, je political statement, sporočilo, da se z nekom globoko ne strinjaš, kar pa nikakor ne pomeni, da ne bereš in ocenjuješ več njegovih postov ... jebiga, jaz tega sicer ne razumem glih najbolj, ampak je to verjetno zato, ker ne razumem globine njene ženske duše ...
>
> P.S.: pet minut bom odsoten, ker grem zdaj takoj klečat v kot ...
ne cmizduri prevec, ker je moja usoda se bolj bridka, izredno strogi kriteriji o politikal stejtmetih so namrec meni namenili celo premestitev direkt iz + na - listo, ker povzroci trpljenje, ki ga ti ne mores razumet niti z desetminutnim klecanjem v kotu.
... OK, pri meni je bila na totem forumu res že skoraj od samega začetka enosmerna cesta brez povratka ...

P.S.: ko sem pred leti "priznal", da so ne glede na vse pizdarije partizani good guys in ko je - ni mi jasno, kako imajo lahko šamani tako dolgo lajtungo - oni pizdek še v svojem prejšnjem forumskem življenju čez kakšni dve leti to končno le zgruntal, je padla komanda in je bila moja usoda zapečatena in sem bil gotof ... jebiga, ultimativna razmejitev na totem forumu je razmejitev partizani - domobranci, pa sploh ni važno, kaj kdo o sedanjem aktualnem življenju pri nas misli ...

Strani: 1 2