Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: Bela Biszku - hungary-charges-former-top-communist-official-with-war-crimes

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.920
[mimoidoci]
> [minuteman]
> > da so pri nas propadli vsi poskusi imeti kakršenkoli likviden trg. Propadla sta blagovna in terminska borza, borza kmetijskih pridelkov, avkcijska hiša, borza letalskih vozovnic.
>
> Mene tole zanima, imaš kakšne linke, vire glede tega?
Nimam linkov, ker tedaj še interneta ni bilo. Kar se da zgooglat in to je to. Spomnim pa se veliko ljudi in dogodkov, pa če bova kdaj našla čas........
... pizda, kaj ni škoda, da si tukaj zgoraj vse pobrisal, ko si se pa tako lepo razpisal ...

P.S.: vse sorte trgov lahko imaš, če jih na vsak način in za vsako ceno ne organiziraš sam in pri tem zmečeš kupe denarje "u bunar", ampak se preprosto priključiš na obstoječe trge k sosedom v Avstriji in Italiji ... ja, ampak ker je "vidla žaba kako se konj potkiva, pa i ona digla nogu", smo morali pri nas najprej kupe denarje zmetati "u bunar", da smo končno le zgruntali, da je ekonomija obsega tudi ekonomska kategorija in ta z velikostjo Luxemburga nima nobene zveze, ker Slovenija ni in nikoli ne bo Luxemburg, ker je en Luxemburg dovolj in tudi Luksemburg ni to, kar je, postal slučajno in čez noč ... no, ampak naš mimoidoči se je tovariša najobjestnejšega raje lotil z njegovim preizkušenim "orožjem", ker je z njim njegova "zmaga" na totem forumu zagotovljena ... aja, in ko že mariborsko - moj vpliv je približno nič - industrijo omenjaš, so ob objektivnih okoliščinah zaradi razpada Juge celo mariborsko industrijo z roko v roki družno potopili prav vsi, ki so imeli možnost in si jih omenil, seveda skupaj s tistimi, ki jih nisi in ki so ob svojem silnem osvobajanju od jugoviškega terorja čisto pozabili, da je pol Štajerske živelo od in zaradi Juge ... khmm, da o mariborskima Bonnie in Clyde, ki sta v zadnjih nekaj letih mariborsko zgodbo bolj ali manj dokrajčila, niti ne govorim ... no, te pa moram pohvalit, ker na mariborski fuzbal nisi pozabil, čeprav si na Rudolfa Stinnerja vseeno pozabil ... aja, in da ne pozabim, jebite se Financarji s totim vašim blesavim brisanjem postov za nazaj, da sem jaz zdaj zaradi tega izpadel idiot, ker mi je mimoidoči pred nosom pobrisal post, na katerega sem jaz v vmesnem cajtu pisal ta komentar ...