Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Kakšen bo vpliv zamrznjenega Janeza Janše

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-35163 sporočil: 30.643
[menitu]
Če imam za izbirati med komunisti, bom raje izbral Janšo.
To ni izbira. Janša je antikomunist samo verbalno, po razmišljanju in dejanjih pa orto... pravzaprav niti ne komunist, ampak partijec.
Če imam za izbirati med udbovci, bom izbral Janšo.
Udba se je infiltrirala na desni, ne na levi. In tam so udbaši tudi ostali.
Če imam za izbirati me lopovi, bom raje izbral Janšo.
Janše direkt ne bi hotel obtožiti da je lopov, ampak če je... zakaj bi bil lopov Janša kaj bolj sprejemljiv od ostalih lopovov? Zaradi preteklih zaslug? Zato, ker zna bolje svetohliniti?
Če imam za izbirati med Kunstljem in Janšo, zaprtih oči izberem Janšo.
Ta izbira ni potrebna. Kolikor vem, Kunstelj nima političnih ambicij. Kar pa se bljuzenja tiče, pa je Kunstelj vsej svoji zmešanosti navkljub še vedno bolj kredibilien od vseh ostalih. Guvernerja Kranjca, naprimer.
Edino, kar ne vem kako se odločit, je, kaj izbrati med debilom ali nekom, ki mu je glavna avtoriteta Kunstelj.
Tule kuriš na katoliško doktrino ki pravi, da je avtoriteta nad dokazi. Kar se mene tiče, so dejstva, tisto kar lahko vsak preveri, nad vsako avtoriteto. Na žalost pa so relevantna dejstva zelo redka dobrina. Komu boš naklonil "the benefit of the doubt" (slovenščina je bolj bogi jezik in nima izraza za to) je v glavnem stvar okusa, simpatij in interesov. Lahko, da Kunstelj ni čisto konsistenten, lahko da je kdaj pa kdaj v nasprotju s samim sabo, ampak to lahko štejemo tudi za pomoto. Za razliko od politikov, farjev in ostalih piarovcev, Kunstelj pač ni profesionalni lažnivec. Je samo bivši soldat, nič več.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2058183

Strani: 1

anon-309880 sporočil: 1.729
[Glavni forum] Tema: Kakšen bo vpliv zamrznjenega Janeza Janše
[#2058488] 22.03.13 21:48 · odgovor na: anon-35163 (#2058183)
Odgovori   +    1
Ni mi popolnoma jasno, kaj želiš s tem komentarjem. Ne izgleda, da želiš izraziti svojega stališča, pač pa le bit proti temu, da sem rekel, da bom volil Janšo.

Ponavljam, ko vidim na kakšen sistematičen, že organsko patološki način nekateri sovražijo Janšo, nekaj, kar nisem nikjer na svetu videl podobnega in udeležujem se predvsem mnogih tujih forumov, sem se odločil, da bom volil Janšo. Vem, da te bo to žrlo in me boš imel za debila, a kaj čmo, ne moremo biti vsi pametni na tem svetu. Če mnogi hodijo na gore pisat Naš Tito (ravno danes sem se peljal mimo takega napisa v Dekanih) in se jim zdi to povsem normalno in tebi nič čudno, zakaj ne bi jaz lahko povedal svojega mnenja?

Poleg tega ne vem zakaj ponavljaš, kar sem že jasno povedal.

Če daste Janšo pod komuniste, bom volil Janšo od vseh komunistov.
Če ga daste med lopove, ga bom volil kot najboljšega med lopovi. Naveličan sem že teh slovenskih lažnivih moralistov, ki se delajo poštene, a kradejo in lažejo kolikor se da. Praviš, da nisi takšen. Le zato, ker nisi imel še prilike kaj pokrasti? Lažeš pa itak sam sebi.

Me boš dal pod jajotove vernike? No problem. Vsekakor je to boljše kot biti Kunstljev vernik.

Bi mi zato želel odreči pravico do mojega mišljenja? No problem. Važno, da nas ne pobijate. Delat za ubogo mezdo pa itak moramo za vas.

Strani: 1